Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiczna

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł68 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 38 m - centrum Radomia, ul. Żeromskiego Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w centrum Radomia przy ul. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

4 350 000 zł140 m² 31 049,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas English version below Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 140 metrowy penthouse usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Teodorowicza. Penthouse jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka po remoncie świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na trzecim piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł28 m² 110,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Symboliczna

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł25 m² 105,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, ul. Symboliczna 3 / druga linia zabudowy przy ulicy Jana Kazimierza Metraż: 24,5 m2 Piętro: 3/6 (winda) Rok budowy bloku: 2012 Opłaty: koszt najmu: 2600 zł miesięcznie Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

830 000 zł87 m² 9 553,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem i poddaszem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Mieszkanie 86,88 m2 + poddasze nieużytkowe 45,86 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł49 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47, na wybudowanym przez Dom Development Osiedlu Saska. Budynek wybudowany w 2013 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

724 581 zł51 m² 14 207,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 50,67 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł22 m² 20 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie Osiedle Dąbrowskiego, pod konserwatorem zabytków. Budynek z 1952r w kameralnej części Mokotowa. Osiedle Dąbrowskiego, to samo centrum Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł47 m² 16 490,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

667 971 zł64 m² 10 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3 pokojowe I 63 M2 I ogródek 35 M2 zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem Przestronne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł38 m² 15 324,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Rakowcu - Warszawa Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe (z księgą wieczystą) o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w zielonej części Ochoty - Rakowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 mkw, położona na parterze budynku przy ul. Puławskiej 240 na Mokotowie. Mieszkanie w pełni umeblowane, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - wolne od marca 2026 Spacer 3D: oferujemy do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł46 m² 17 494 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 45.73m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu (14,31 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

630 000 zł55 m² 11 475,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie z tarasem i garażem | Ząbki, ul. Andersena 44 Jeśli szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania z dobrą komunikacją z Warszawą, tarasem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Dworzec Gdański | Garaż | ul. Słomińskiego Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł37 m² 87,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na warszawskiej Wola przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie narożne, bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Lokalizacja: ul. Josepha Conrada 16, bielany Powierzchnia mieszkania: 55 m +balkon 4m2 Nieopodal Galeria Młociny oraz Metro Młociny Liczba pokoi: 3 (oddzielne) Ostatnie piętro. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Warszawa,mazowieckie

4 940 zł63 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł51 m² 13 007,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie to idealna propozycja dla rodziny 2+1, która szuka jasnego, ustawnego wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę wspólną i prywatną. Atuty układu pomieszczeń: słoneczna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falencka

Falenty Duże,mazowieckie

779 000 zł74 m² 10 460,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Osiedle zostanie oddane do użytkowania w listopadzie! Mieszkanie 74,47 m2 + poddasze 72,72 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł98 m² 25 030,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny i funkcjonalny penthouse o wysokim standardzie w topowej lokalizacji Miasteczka Wilanów z dwoma tarasami: 21,68m2 i 18,25m2 English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

210 000 zł38 m² 5 576,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję da sprzedaży dużą i ustawną kawalerkę o powierzchni 37,66 m , zlokalizowaną w zadbanej kamiennicy przy ul. Traugutta 17a, na 2. piętrze. Lokalizacja Planty doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł61 m² 17 541 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z osobną widna kuchnią, po remoncie na Bemowie w pobliżu ulicy Muszlowej i ulicy Borowego o powierzchni 61m, ciche pośród zieleni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł65 m² 99,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**eng version below** Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją o powierzchni 65,4 m2 zlokalizowane na osiedlu "bohema-Warzelnia" przy ul. Szwedzkiej 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamocka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Adres: ul. Szamocka 10 Mieszkanie o powierzchni 50m2 na osiedlu Madison Apartaments. Dwie duże szafy wnękowe Duża loggia o pow. 12m2 W pełni umeblowane Czynsz z zaliczkami na media (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, jasny ,przestronny apartament w Śródmieściu urządzony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze przy ul.Słomińskiego. Składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

979 000 zł110 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie rodzinne na kameralnym osiedlu 2 balkony | 2 łazienki | dodatkowa przestrzeń do przechowywania Grodzisk Mazowiecki, ul. Głogowa Jeśli szukasz mieszkania, które pomieści całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie dwupokojowe, duże, komfortowe w budynku z lat 60-tych z cegły przy Al. Niepodległości 35. Budynek jest docieplony z wymienioną windą i czystymi klatkami schodowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Remont wykonywany dla siebie, więc nie chodziło wyłącznie o przypudrowanie. Wymieniona całość instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koński Jar

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł58 m² 15 948,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie | sprzedaż | 58 m2 I 925 000 pln | warszawa | ursynów | koński jar Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Warszawa,mazowieckie

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trójstronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 1995 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 przy ul. Miarki składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Pokoju Łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe po remoncie, położone w miejscowości Bielice, zaledwie ok. 5-6 km od centrum Sochaczewa. To spokojna, zielona okolica idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł62 m² 23 996,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy do zaoferowania mieszkanie, które znajduje się na kameralnym, chronionym osiedlu. Osiedle posiada miejsca parkingowe dla gości zlokalizowane za szlabanem i chronione blokadami. Apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

3 650 zł63 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 63m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Zadumanej, ochota Szczęśliwice. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3650 zł + 1090 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 w cichym miejscu Ursynowa, tuż przy Parku Górka Kazurka. Do Metra Natolin lub Kabaty ok. 10 min. pieszo, lub 3-4 min. autobusem. W mieszkaniu salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł26 m² 23 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjna kawalerka z klimatyzacją, usytuowana na 3 piętrze w niskim budynku z lat 60-tych zlokalizowana na warszawskiej Woli przy ulicy Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie po kapitalnym.