Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł32 m² 71,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka na Mokotowie, położona w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie zostało odmalowane i odświeżone. Mieszkanie o powierzchni ok. 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł60 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

982 500 zł66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Oferta bezpośrednia bez pośredników ________________________________________ Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy al. Dwudziestolatków urokliwej alei spacerowej w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotej Kaczki

Piaseczno,mazowieckie

925 900 zł69 m² 13 399,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętro w 2-piętrowym bloku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Podłużnej. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł61 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego, zadbanego budynku w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy na Powiślu, przy ul. Konopczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł56 m² 15 630,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie 55,66 m z dużą loggią - ostatnie piętro, ul. Jugosłowiańska, gocław Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m z dużą, zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowa Wola,mazowieckie

855 000 zł113 m² 7 548,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Duży segment z dużym ogródkiem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Marzysz o nowoczesnym domu z dużym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

987 929 zł69 m² 14 317,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 68,22 m2 + 2 balkony ( 7,19m2 i 4,96m2 ) ) do odbioru już W tym roku parking podziemny W cenie 15.000 ZŁ UMÓW SIĘ I ZOBACZ NA ŻYWO MIESZKANIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie na ulicy Żywnego 23. Lokal znajduje się w super lokalizacji tuż obok królikarni i Metra Wierzbna ( 800 metrów) W okolicy pełna infrastruktura, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł76 m² 24 918 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z tarasem o powierzchnii 50m2 przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 35, warszawa - Wola - Odolany Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł37 m² 21 311,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szczęśliwickiej 8 w Warszawa. Lokal znajduje się na 4. piętrze. Okna wychodzą na podwórko, dzięki czemu w mieszkaniu jest cicho. Widok jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 825 000 zł88 m² 20 738,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Pułtusk,mazowieckie

555 000 zł59 m² 9 406,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,32 znajdujące się w Pułtusku na Osiedlu Klimaty przy ulicy Jana Pawła II. Osiedle zamknięte z monitoringiem z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Radom,mazowieckie

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: mieszkanie 63 m - Odeon Park, radom Oferuję przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na prestiżowym osiedlu Odeon Park w Radomiu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Merliniego

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł130 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Look no further - this offer is available exclusively at Varso Property. We present a unique, spacious 135 m apartment located on the ground floor of an elegant, secure apartment building in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Otwocka

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł40 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Otwockiej 8 na Pradze Północ. Przestrzeń, która daje komfort To pierwszy najem. Wszystkie sprzęty są fabrycznie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pass

Pass,mazowieckie

550 000 zł47 m² 11 660 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,17 m2 w miejscowości Pass koło Błonia! Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z aneksem sypialnianym, pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

932 000 zł67 m² 13 977,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu wyposażonego w klimatyzacje położonego przy ul. Gerbera w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł45 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie, które urządzaliśmy pod siebie z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Lokal przeszedł generalny remont w 2024 roku i jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł18 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym-blisko komunikacji,parku,ścieżek rowerowych. Wymaga remontu i przearanżowania.Okna wychodzą na ulicę. Blok z cegły,po remoncie klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 50 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł48 m² 15 713,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy skwerze gen Jana Jura-Gorzechowskiego, blisko metra Ratusz Arsenał Na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł64 m² 12 431,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

S8 | Autobus | Bliskość pętli tramwajowej to gwarancja szybkiego dotarcia do centrum, całkowicie omijając miejskie korki. Mobilność regionalna: bezpośrednie sąsiedztwo trasy S8 sprawia, że wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Radom,mazowieckie

335 000 zł54 m² 6 158,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słoneczne 2 pokoje (54,4 m ) na 1. piętrze ul. Filtrowa, radom Na sprzedaż komfortowe i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 54,4 m , zlokalizowane na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dźwigowa

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł53 m² 15 168,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,3 m, położone przy ul. Dźwigowej 3 w zielonej części warszawskich Włoch przy Parku Kombatantów i Stawie Koziorożca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Starego Żoliborza. Doskonała lokalizacja - 2 minuty pieszo do stacji metra Plac Wilsona, linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł59 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Blisko jeziorka Balaton, pełna infrastruktura w zasięgu ręki. Kompaktowe jasne mieszkanie z trzema pokojami (2 ustawne sypialnie, salon z aneksem kuchennym). Duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować piękny trzypokojowy apartament w Wilanowie. Atuty - Zaprojektowane z wyjątkową starannością - Dwustronne - Doskonała lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 335 000 zł50 m² 26 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2011r., Wola Czyste. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 539,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,09 mkw. do remontu z oddzielną kuchnią i balkonem, położone w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiczna

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł68 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 38 m - centrum Radomia, ul. Żeromskiego Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w centrum Radomia przy ul. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

4 350 000 zł140 m² 31 049,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas English version below Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 140 metrowy penthouse usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Teodorowicza. Penthouse jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka po remoncie świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na trzecim piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł28 m² 110,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Symboliczna

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł25 m² 105,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, ul. Symboliczna 3 / druga linia zabudowy przy ulicy Jana Kazimierza Metraż: 24,5 m2 Piętro: 3/6 (winda) Rok budowy bloku: 2012 Opłaty: koszt najmu: 2600 zł miesięcznie Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

830 000 zł87 m² 9 553,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem i poddaszem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Mieszkanie 86,88 m2 + poddasze nieużytkowe 45,86 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł49 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47, na wybudowanym przez Dom Development Osiedlu Saska. Budynek wybudowany w 2013 roku, w jednej z najbardziej.