Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Praskiego Pułku WP

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 350,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 pokoje z balkonem | Praga-Południe | do własnej aranżacji | 48,5 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,50 m , zlokalizowane w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł65 m² 13 420,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m w dzielnicy Ochota, rejon Rakowiec, ul. Stefana Baleya. Lokal na 3 piętrze w niskim budynku z lat 70-tych. Budynek wyposażony w domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

750 000 zł73 m² 10 298 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie w spokojnej części Ząbek. Atuty - Dwustronny układ pomieszczeń - Bezpieczne, zamknięte osiedle -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodnicza

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł71 m² 9 666,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku (cegła) z 1972 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71.28m2 przy ul. Chłodniczej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł34 m² 26 121 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

.Ścisłe Centrum Warszawy Śródmieścia! ul. Wilcza! Do remontu lub odświeżenia! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 33,69m2. Dwa pokoje z samodzielną kuchnią prześwit na przedpokój Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł38 m² 20 675,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,50 m , 14 piętro w bloku z windą z 1977 roku -warszawa, wola, ul. Wolska. Klatki w bloku są odnowione, są 2 nowe windy. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł46 m² 13 146,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne mieszkanie na wysokim parterze zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy na warszawskim Bemowie (jelonki Południowe). Budynek z lat 70-tych - po termomodernizacji. Dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

348 000 zł36 m² 9 534,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe, po podłodze ponad 40m2, zlokalizowane w Ząbkach. Lokal na 6 piętrze w budynku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł35 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel. Oferta wynajmu mieszkania - warszawa żoliborz, ul. Kazimierza promyka Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,4 m w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

429 000 zł58 m² 7 460,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferuje gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, z dostępem do miejskiego ogrzewania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł152 m² 17 434,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł44 m² 91,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel:Opis nieruchomości Oferujemy do wynajęcia klimatyczne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,6 m, zlokalizowane przy Alejach Jerozolimskich 11/19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falencka

Falenty Duże,mazowieckie

779 000 zł74 m² 10 460,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie ze słonecznym ogrodem położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Osiedle zostanie oddane do użytkowania w listopadzie! Bezpośrednio bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

511 193 zł38 m² 13 399,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. Zakup od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (21,98 m ), ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

595 000 zł47 m² 12 584,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Piaseczna. Jest dostępne od ręki. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z salonu, sypialni, łazienki oraz osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 mkw., położone w samym centrum Warszawy przy ul. Górskiego, w zadbanej kamienicy z 1955 roku. Okna wychodzą na spokojny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł53 m² 18 713,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dobrze doświetlone mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z windą, wybudowanym w 2005 roku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako stabilna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiklinowa

Warszawa,mazowieckie

1 139 650 zł115 m² 9 888,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w stanie deweloperskim bez prowizji na ulicy Pułaskiego w Henkrykowie - spokojnej i zielonej części Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

559 999 zł34 m² 16 451,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 34,04 m , położone na Saskiej Kępie, przy ul. Międzynarodowej w Warszawa. Nieruchomość z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł46 m² 18 225,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bezpośrednio stylowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Sobieskiego 109 w Warszawie. Lokal przeszedł kapitalny remont i został zaprojektowany tak, aby zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

899 500 zł47 m² 19 170,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,92 m , zlokalizowane w budynku z 2014 roku. Nieruchomość wyróżnia się ponadstandardową wysokością pomieszczeń - 2,82 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Sobieskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 800 000 zł100 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przyszedł czas na nowy rozdział. Po blisko 30 wspaniałych latach postanowiliśmy przekazać nasze mieszkanie w nowe ręce. Sprzedajemy je całkowicie prywatnie, przez co kupujący nie płaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tczewska

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Imaginarium przy ul. Tczewskiej (róg Gwiaździstej). Mieszkanie ma powierzchnię 55 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Figiel

Warszawa,mazowieckie

2 649 000 zł103 m² 25 711 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko tu! Feliz Residence przy samym Parku Szczęśliwickim. Zapraszam do wyjątkowego apartamentu, usytuowanego na kameralnym osiedlu o willowym charakterze przy samym Parku Szczęśliwickim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 38m2, klimatyczne w świetnej lokalizacji między Aleją Niepodległości a ulicą Wołoską. Około 7 minut piechotą do stacji metra Racławicka. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

824 398 zł68 m² 12 123,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe - 67,89 m + ogródek 21,08 m promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIA 4-POKOJOWE Z OGRÓDKIEM AUTOBUS 401 BEZPOŚREDNIO DO METRA STOKŁOSY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł45 m² 19 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem - Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Brak podatku pcc po stronie kupującego. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

577 000 zł43 m² 13 372 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z windą z około 2019 roku zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana Andersena. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

3 145 000 zł137 m² 22 979,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

-english description below- wyjątkowy apartament na sprzedaż z przestronnym tarasem, niespotykaną na Miasteczku Wilanów charakterystyką oraz 3 miejscami postojowymi. ******* Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

2 679 600 zł122 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m ( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

2 350 zł20 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mała, ale bardzo ładna i w pełni wyposażona kawalerka na ulicy Kasprzaka 29, w nowym budynku, na 9 piętrze z balkonem i garażem. Wysoki standard. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł62 m² 11 575,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskim Ursusie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - cztery pokoje, osobna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Srebrna

Srebrna,mazowieckie

380 000 zł67 m² 5 680,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 66,89 m2, położone na wysokim parterze dwupiętrowego budynku. Budynek po termomodernizacji. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł68 m² 77,71 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w wyjątkowo dobrej lokalizacji, położonego na nowoczesnym, cichym, zielonym osiedlu na pograniczu Saskiej Kępy i Gocławia - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł52 m² 64,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 52,5 m, zlokalizowane na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bobrowieckiej. Dostępne od już. Mieszkanie dla pary, singla. Opis mieszkania: znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falencka

Falenty Duże,mazowieckie

779 000 zł74 m² 10 460,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Osiedle zostanie oddane do użytkowania już w listopadzie. Mieszkanie 74,47 m2 + poddasze 72,72 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł51 m² 18 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ciekawe, wyjątkowo ustawne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy, które łączy komfort kamienicy z doskonałą lokalizacją! Atuty nieruchomości Ścisłe centrum Warszawy - Aleja Armii Ludowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł88 m² 22 159,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 88,3 m , położony na Górnym Mokotowie - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokojowe mieszkanie w Ożarowie Maz. o pow. 32 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie w stanie do remontu. Składa się z salonu,.