Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

3 999 000 zł100 m² 39 990 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł72 m² 16 652,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny standard, prywatność i komfort codziennego życia - ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł51 m² 17 415,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie, położone przy ul. Pełczyńskiego 32 - nowoczesny budynek z 2010 roku. Kuchnia - widna, z dużym oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 514,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe w apartamentowcu z 2017 roku, na osiedlu Symfonia (gołębiów). Nowocześnie urządzone, starannie zaprojektowane wnętrze. Przemyślany każdy detal czyni mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł27 m² 20 370 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka po remoncie w samym sercu Warszawy - gotowa do wprowadzenia! Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 058 687 zł81 m² 13 099,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli poszukujesz mieszkania, zapraszam do kontaktu telefinicznego, sms, email, wyślę pełną ofertę niepublikowanych mieszkań - różne rozkłady, atrakcyjne ceny, wszystko W jednym miejscu Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł50 m² 824 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską, klimatyzacją. 50 m na 9. piętrze w nowoczesnym bloku z 2026 roku, nigdy niezamieszkałe, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł35 m² 23 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w przedwojennej kamienicy | balkon | ul. Wilcza 29 | Śródmieście Południowe Lokalizacja: warszawa, śródmieście Południowe - ul. Wilcza 29 Cena: 815 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł42 m² 13 388,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4m2 Mieszkanie mieści się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Lokal składa się z: -pokoju o powierzchni 13,2m2 -pokoju-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ursynowska

Warszawa,mazowieckie

3 499 000 zł209 m² 16 741,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Okazja na starym vel górnym mokotowie! Bardzo atrakcyjny, 6 pokojowy apartament 209 m2 w centrum Starego Mokotowa. Apartament dwa poziomy, w eleganckim niewielkim apartamentowcu z 2001/2 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 110 724 zł78 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Piaseczno Residence - dwustronne 4-pokojowe mieszkanie z tarasem Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 78,22 m , położone na drugim piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

1 865 000 zł80 m² 23 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

911 976 zł59 m² 15 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Piaseczno Residence - dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,46 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł39 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 38,76 m wraz z przynależnym ogródkiem około 13 m . Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jednopokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa, o pow. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1985 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jednostronne (południowe) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka. Blok zadbany, ocieplony. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

2 999 zł67 m² 44,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie 67 m2 w bardzo dobrym miejscu Piaseczna. Mieszkanie w kameralnym 2 piętrowym budynku z 2005 r, na 1 piętrze. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł74 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem - Mokotów, ul. Jana III Sobieskiego Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnołęcka

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł75 m² 14 350,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli cenisz codzienność wśród zieleni, śpiew ptaków o poranku i spacery w lesie, a jednocześnie chcesz mieć wygodny dojazd do miasta to miejsce może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Archiwalna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł46 m² 17 331,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m położone na parterze 3-piętrowego bloku na warszawskiej Ochocie w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 097 000 zł57 m² 19 364,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł54 m² 20 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, 53,7 m2 na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Budynek: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bałuckiego

Warszawa,mazowieckie

2 280 000 zł145 m² 15 690,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - ul. Michała Bałuckiego Oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 145 m , usytuowane na 4. piętrze eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł43 m² 18 467 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.68m2 (+10.41m2 taras) znajdujące się na Osiedlu LaMelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł42 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem, zlokalizowane przy ul. Garwolińskiej na Pradze-Południe, tuż obok Parku Józefa Polińskiego. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyniecka

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł100 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 2 290 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu piękne unikatowe trzypokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dubieńska

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary- umowa na 12 miesięcy- potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - bez zwierząt - wolne od kwietnia 2026 Do wynajęcia wygodne mieszkanie o powierzchni 28 mkw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

620 000 zł67 m² 9 212,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,36 m , zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. To idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących wygodę oraz wszystkich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł87 m² 12 124,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestrzeni, która daje oddech, a jednocześnie nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 86 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

1 258 000 zł68 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

628 000 zł48 m² 12 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie - czyste i zadbane! Bardzo ładne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na pierwszym piętrze ośmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

668 000 zł53 m² 12 603,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Ursusie - ul. Kolorowa Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku z 1960 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kolorowej. Zadbany budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł45 m² 21 200,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Cybernetyki 3C Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 44,81 m2 wraz z balkonem 7,81 m2. Znajduje się na 1 piętrze z 12, w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł95 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Do wynajęcia fantastyczne 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie) przy ulicy Grzybowskiej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w budynku z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Warszawa,mazowieckie

848 500 zł37 m² 22 994,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Klimatyczne mieszkanie na warszawskim Powiślu - ul. Przemysłowa Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1922 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stefanówka,mazowieckie

673 392 zł63 m² 10 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w Stafanówce idealne dla rodzin! Projekt obejmuje 4 dwupiętrowe bloki z mieszkaniami i lokalami usługowymi, wraz z całą infrastrukturą osiedlową: tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i nowoczesne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,8 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Kobielska 23. Mieszkanie znajduje.