Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 600 ogłoszeń

Rynek pierwotny

259 644 zł30,68 m² 8 462,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 30,68 m / parter / ogródek 16,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 554 zł66,65 m² 6 790,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje / 66,65 m / 1 pietro / 2 x balkon Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł53,90 m² 6 400,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się na 8 piętrze wieżowca z windą przy ul. Młodzianowskiej w Radomiu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

999 800 zł57,92 m² 17 261,74 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie sprzedane - ogłoszenie nieaktualne! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią i z widokiem na panoramę Warszawy żadnych bloków zasłaniających krajobraz! Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. Znajdujące się w odległości 5 min. od stacji Metra Wilanowska, blok znajduje się przy ul. Modrej. Jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

3 990 zł54 m² 73,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wolne od 1 maja mieszkanie przy ul. Polki 3 55 m2 -3 oddzielne pokoje + kuchnia + łazienka + balkon + miejsce parkingowe w garażu Mieszkanie ma 3 lata .Od nowości przez 3 lata wynajmowane przez te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 522 240 zł440 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1928

Ogłoszenie Wspólnoty Mieszkaniowej Jakuba Jasińskiego 4 03-705 Warszawa Działając na podstawie uchwały nr 1 oraz uchwały nr 2 właścicieli lokali w budynku położonym w Warszawie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 268 680 zł64 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Doskonała propozycja dla miłośników dużych tarasów-prywatnych ogrodów i kameralnych zadaszonych balkonów idealnych na poranną kawę od wiosny do jesieni. Wspaniała przestrzeń ponad 34 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł25 m² 136 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha, jasna kawalerka w Centrum, marszalkowska, metro Świetokrzyska. Pokój z kuchnią i łazienką w sercu Warszawy - Marszałkowska róg Królewskiej. Na dojscie Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, jasne mieszkanie tuż przy stacji metra Bródno gotowe do zamieszkania. Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiany

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł61 m² 18 032,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61 m znajduje się na 5. piętrze w 7-piętrowym bloku. Oferuje 3 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę i oddzielne wc oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł38 m² 17,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

(Pośredników i agencje nieruchomości uprzejmie proszę o niedzwonienie sprzedaję samodzielnie i nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i powielanie oferty). Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z 2017 roku, świeżo odnowione Warszawa- wesoła, ul. Wspólna 2h, obok Wesolandii. Salon z aneksem kuchennym i balkonem francuskim od płn. Sypialnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę w stanie idealnym - po remoncie generalnym, po którym jeszcze nie była użytkowana. Mieszkanie ma 28 m2 plus balkon i piwnicę. Lokal przeszedł w 2025r remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 121 000 zł68 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pозмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Witam serdecznie, jeśli jesteście parą z dzieckiem lub po prostu parą, która lubi i ceni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu, praga południe, gocław, guderskiego główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja przy jeziorku Balaton - mieszkanie po odświeżeniu, - balkon (zabudowany), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł76 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, puławska 255 główne atuty - centralna lokalizacja - miejsce postojowe w garażu, - blisko do metra, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 47 m do remontu - Warszawa, ul. Kochanowskiego 26, bielany Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają wizualizacje mieszkania po remoncie. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

423 567 zł41 m² 10 330,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

2 940 000 zł98 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

To propozycja dla osób, które szukają komfortu, jakości i gotowego rozwiązania bez kompromisów. Oferta na wyłączność - dostępna wyłącznie w Nieruchomości Plus Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W skrócie Mam do zaoferowania na wynajem (najem okazjonalny) kawalerkę o powierzchni 28m2 (bez pośredników), która jest zlokalizowana w jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie jednopokojowe na nowym osiedlu przy ulicy Lanciego 14. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze z oknami na wschód. Mieszkanie ma duży zadaszony balkon. Kuchnia jest wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

949 000 zł104 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,41 m , zlokalizowane na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki w graniczących z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł54 m² 20 844,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,97 m , zlokalizowane na 5 piętrze w budynku w samym centrum miasta, w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Mokotowskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł64 m² 14 031,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, gocław, ul. Janusza Meissnera 14 Metraż: 63,6 m Piętro: 6/8 Rok budowy: 1984 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 898 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna kawalerka z balkonem i aneksem kuchennym przy ul. Osiedlowej 2 w Radomiu, z miejscem postojowym, idealna dla singla lub pary. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

2 850 zł41 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w którym odpoczniesz od upałów bez szumu klimatyzacji? Oferuję bezpośrednio wyjątkowo ciche mieszkanie na Czerskiej, zbudowane z litej cegły, która zapewnia idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batumi

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł32 m² 14 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne jasne mieszkanie ul.Batumi Mokotów Stegny. Do remontu i własnej aranżacji. Przygotowane w kierunku urządzenia 2 pokoi i narożnej kuchni. 2 windy,podjazd dla wózków,piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Soczi

Warszawa,mazowieckie

617 000 zł42 m² 14 690,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 42m ul.Soczi Mokotów Stegny. Duży balkon,oddzielna kuchnia,łazienka,wc,przedpokój. Położone w bardzo dobrej lokalizacji w ciszy i zieleni,blisko komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

590 000 zł48 m² 12 182,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Gotowe do wprowadzenia | Kameralny blok | Gwarancja przestrzeni | Góra Kalwaria Szukasz mieszkania, które oferuje prywatność i pełne wyposażenie bez konieczności remontu? To 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

498 100 zł73 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Bez pośredników, sprzedaż prywatna, 7500zł m2 więcej info proszę dzwonić pod nr. +48 695x657x484 Marta Mieszkanie ( 73,25m2 ) znajduje się w centrum Radomia, gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł56 m² 13 514 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 znajdujące się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku położonym na Czerniakowie, przy ul. Czerniakowskiej 18. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

78 m / balkon / Przedwojenna kamienica Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią i trzema pokojami, zlokalizowane przy ul. 3 maja w Pruszkowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł29 m² 16 034,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Oferuję do sprzedaży gotową do wprowadzenia kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Wola, w pobliżu Lasku na Kole. Lokal będzie idealny dla singla lub pary, a także inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł27 m² 16 473,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szukasz przytulnego lokum na bliskiej Woli? Oferuję cichą kawalerkę z oddzielną kuchnią i potencjałem na 2 pokoje. Po remoncie lokal będzie atrakcyjną inwestycją na wynajem, lub tanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł56 m² 13 628,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje 56,5 m Stegny wysoki parter + loggia Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się na wysokim.