Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 604 ogłoszenia

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie z dodatkową działką. Paprotnia, ul. Brzozowa 54 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł119 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 119 m2,bezczynszowe. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RS Real Estate prezentuje funkcjonalne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w centralnej części Miasteczka Wilanów. Apartamentowiec z 2016 roku zlokalizowany na cichym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł67 m² 26 865,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wola _ młynów Wysokie 3-pokojowe mieszkanie (2 oddzielne pokoje + pokój z aneksem). Dwie stacje Metra (młynów i Płocka) Mieszkanie zarówno na własne cele mieszkaniowe jak i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,90 m² 20 054,20 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie - Centrum, ul. Śliska , w sąsiedztwie Parku Świętokrzyskiego i Pałacu Kultury i Nauki. Mieszkanie znajduje się na 13. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł347 m² 33 141,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Komfortowy Penthouse z widokiem na panoramę Warszawy english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy penthouse w prestiżowej lokalizacji Saskiej Kępy, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,90 m² 11 323,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje, 52,9- legionowo Idealne dla rodziny oferta dostępna tylko W indepro nieruchości 3 pokoje, 52,9- legionowo Idealne dla rodziny wirtualny spacer Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

3 045 zł45 m² 67,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6992 Polecamy do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 55m2, usytuowane na drugim piętrze budynku trzypiętrowego, znajdujące się w centrum miasta Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45 m² 19 555,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż świeżo odnowione dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul. Racławickiej 152 na warszawskiej Ochocie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 45 m dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł92,18 m² 14 645,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bezczynszowe mieszkanie 72,41 m + garaż, ogród, pokój zimowy Znakomita lokalizacja! Na sprzedaż bezczynszowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72,41 m z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,70 m² 63,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Białołęka, ul. Ceramiczna Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,50 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Marzysz o mieszkaniu po świeżym remoncie, w dobrej lokalizacji i gotowym do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów? Ta oferta w Wyszkowie może być właśnie dla Ciebie! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 905 zł55,45 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 55,45m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 275 000 zł145,50 m² 15 635 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

*Wyłączność* Prestige Real Estate prezentuje: wyjątkowa okazja dla osób szukających przestrzeni z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w segmencie dwulokalowym, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,80 m² 93,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Osowiec budynek usługowo-mieszkalny z pięcioma mieszkaniami na wynajem. Budynek o powierzchni 330 m2 posadowiony na działce 1100 m2. Położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 4,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 na ostatnim piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł88 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 na 2 z 4 pięter w przedwojennej kamienicy z 1933 roku w dzielnicy Praga-Północ. Mieszkania składa się z: - 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,30 m² 15 653,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m , położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł66,87 m² 17 930,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,87 m2 z miejscem postojowym podziemnym ( dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł64 m² 5 781 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie trzypokojowe 64 m kw. w bardzo dobrym stanie technicznym do zamieszkania od zaraz na atrakcyjnym osiedlu Pionek. Mieszkanie: -powierzchnia 64 m kw. -trzecie piętro, -blok.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł57,65 m² 15 611,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z oddzielna, widną kuchnia, usytuowanego w zabytkowej kamienicy z 1895r. w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44,50 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone na parterze budynku przy ul. Mikołaja Trąby w Warszawie. Lokal stanowi idealne połączenie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł18,56 m² 15 086,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Cisza I bliskość warszawy kamienica Z charakterem | pruszków, ul. Waryńskiego Jeśli szukasz kameralnego wykończonego mieszkania, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł69 m² 12 753,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Możliwość negocjacji ceny Mieszkanie położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Budynek został docieplony i otynkowany, wymieniono instalacje wodne. Na parterze zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł57,38 m² 20 895,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są takie mieszkania, do których wchodzi się i po prostu chce zostać. To 58 metrów kwadratowych na warszawskim Mokotowie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Tu światło gra pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym osiedlu Rajska Jabłoń w Jabłonnie! Do wynajęcia przestronne, rozkładowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł202,36 m² 7 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1992

Unikatowe mieszkanie na Ursynowie - 7 pokoi, w tym 6 sypialni w kameralnym budynku segmentowym. Idealne pod wynajem pokoi lub dla dużej rodziny. Mnóstwo przestrzeni i prywatność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł37 m² 23 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w budynku apartamentowym - salon/pokój dzienny, duża łazienka, winda, bardzo dobry standard wyposażenia i wykończenia - nowoczesne osiedle - monitorowane, z kontrolą dostępu -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł186,35 m² 21 464,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje apartament z ogródkiem na sprzedaż w Starym Wilanowie o pow 186m2 - salon 46m2 +4 pokoje, 3 łazienki, taras, ogródek, 2 miejsca garażowe, ogródek, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe ( 60m 2 ) mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane na strzeżonym osiedlu w Warszawie Wesołej. Blisko komunikacja miejska ( autobusy, skm ), sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40,29 m² 86,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł55,10 m² 11 615 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł83,42 m² 23 855,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy państwu przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie z dużym salonem i kuchnią bezpośrednio przy stacji metra Kabaty. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 83,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł22 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży kawalerka z kw przy stacji metra Wierzbno. Budynek posiada dwie windy. Z mieszkania roztacza się piękny widok na centrum miasta. W odległości 200 m (3 min. na piechotę).

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł84 m² 16 654,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie (84 m ) na osiedlu Wilno - gotowe do zamieszkania! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł63,12 m² 11 406,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zielonej części Warszawy na Targówek Bródno, na zamknięte kameralne osiedle niskich budynków o ciekawej architekturze. Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 108 746 zł39,86 m² 27 816,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 871 zł76,34 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 76,34 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród, 3 sypialni oraz 2 łazienek. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76,70 m² 18 904,82 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 76,7 m2, zlokalizowane w centrum Warszawy, mieszkanie po remoncie w marcu 2024 roku. Mieszkanie zlokalizowane na 2 pietrze, 16 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

5 535 zł55 m² 100,64 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Dwupokojowy, umeblowany i w pełni wyposażony apartament 55 m2 z dużym balkonem i widokiem na panoramę miasta. Budynek w odległości 5 min. od metro rondo.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł50,40 m² 27 757,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Belvedere Residence przy ul. Sułkowickiej w Warszawie. Lokalizacja Belvedere Residence to.