Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 604 ogłoszenia

760 000 zł51 m² 14 902 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,72 m2, położone na 3 piętrze w budynku z cegły z 1956 roku, w pobliżu kultowego Placu Hallera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł82 m² 24 268,29 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Przestronne mieszkanie z widokiem na Warszawę Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 82 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnie mieszkanie 2-pokojowe w etapie D inwestycji 7.Dzielnica Głowackiego! Oferta idealna dla osób szukających nowoczesnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł116 m² 24 129,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Kluczowe cechy: apartament cichy, słoneczny, rozkładowy, wysoki (280 cm), z dużą loggią, wiele możliwości aranżacji, miejsce postojowe w garażu podziemnym, winda, jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł40,08 m² 10 978,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,08 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły, usytuowanym w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł41,30 m² 20 096,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro nieruchomości Cravtt Property, ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, mieszkanie o łącznej powierzchni 41 m2, w Śródmieściu, ul. Armii Ludowej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł260 m² 21 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe 3 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie we wschodniej części miasta przy ulicy Warszawskiej 250 w Mińsku Mazowieckim. Lokal mieszkalny o powierzchni 59,70 mkw składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 130 zł48,53 m² 32 127,13 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie na warszawskiej Woli. Lokal położony jest na 12. piętrze i dzięki narożnemu układowi wyróżnia się znakomitym.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł37,20 m² 19 489,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bruna budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Lechickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1995 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł84,90 m² 29,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 85 m na wynajem 4 pokoje ul. Trojańska 6 lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej poszukiwanych części Radomia na osiedlu Południe przy ul. Trojańskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   pokojowe mieszkanie 35 m - Ochota, ul. Bohaterów Września - garaż, balkon, osiedle zamknięte Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem całkowicie nowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w nowoczesnym budynku mieszkalnym na osiedlu Park Skandynawia. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogolne: warszawa Żoliborz ul. Włodzimierz Perzyńskiego 8 Metraż: 35 m Piętro: parter/2 Rok budowy: 1962 r. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z kw Cena: 2700 zł. Czynsz: 600.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Wolskiej, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł39,27 m² 19 098,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł132 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Wyjątkowy apartament na wynajem o powierzchni 132 m , zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających najemcach, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł47 m² 8 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, położone na trzecim pietrze niskiej zabudowy w bliskiej okolicy Parku Kościuszki i Dworca pkp. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

To są prawdziwe zdjęcia nie ai! Przedstawiam państwu mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Wyremontowane i pachnące, nikt nie mieszkał po remoncie. W cenie mieszkania: -klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł50,98 m² 5 296,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Radomia przy ul. Narutowicza. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, par, jak i inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł26,20 m² 148,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Obejrzyj krótki film video! Pięknie urządzone jednopokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie, przy ulicy Wiejskiej, na wysokości hotelu Sheraton, tuż obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Warszawa / praga północ / ul. Jagiellońska / 3 pokoje / 60 M2 / loggia / piwnica / 6 min do metra We speak English! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł73,36 m² 11 995,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Józefa Piłsudskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 24 m Powiśle, ul. Radna top lokalizacja ścisłe Powiśle Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. ok. 400 m do stacji metra sąsiedztwo buw,.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł42 m² 7 309,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m , znajdujące się na osiedlu Ustronie. Wygodne 7 piętro z windą zapewnia cudowną panoramę miasta. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł29 m² 20 689,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. 29 Listopada budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie W sąsiedztwie łazienek królewskich Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard | Półpiętro | Klimat przedwojennej Warszawy ***** rozkład pomieszczeń: * Hall wejściowy (poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 157 600 zł52,04 m² 22 244 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł69,47 m² 27 205,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Starej Ochocie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

2 259 000 zł91,30 m² 24 742,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 91,29 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 228 m , położony w prestiżowej inwestycji Villa Pan Tadeusz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł64,10 m² 27 769,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie usytuowane w samym sercu warszawskiej Starówki, przy ulicy Krzywe Koło. To przestronne, 64-metrowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł64 m² 13 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Stare Włochy 3 pokoje 64 m2 Zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego na Warszawskich Włochach. Ciekawa lokalizacja. Adres: ul. Zapustna 34 Powierzchnia - 63,70 m2 Piętro - Parter Ilość Pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł26,37 m² 26 507,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż kawalerka typu studio, położona w centralnej części Saskiej Kępy przy ul. Francuskiej, to prawdziwa nieruchomościowa perełka! Lokal po kapitalnym remoncie, projektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł128 m² 11 953,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie położone na parterze, dwustronne wschód-zachód, z własnym wejściem i ogródkiem, wysokość 285 cm, duże okna, pokoje w amfiladzie, idealne miejsce do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,20 m² 11 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mdp Partners przedstawia: na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 81,2 m , położone na 2 piętrze budynku z dwoma windami z 2008 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 000 zł36,46 m² 13 905,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie 5. Lokal.