Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

895 000 zł53 m² 16 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2- pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, do remontu, 3/5 piętro, cegła, rok budowy 1953, drzwi wejściowe metalowe antywłamaniowe. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Trzy pokoje na Bielanach, wrzeciono, metro-Wawrzyszew. Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, na Bielanach tuż przy stacji metra, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36 m² 15 805,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 36 m | Warszawa Praga-Południe | ul. Szaserów Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł67 m² 17 313,43 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3 pokoje | 67 m | 1 piętro | Balkon | Kamionek / Saska Kępa / Grochów | Bez prowizji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie. Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym budynku tylko.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,33 m² 12 142,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,33 m , położone przy ul. Umińskiego 6 w Warszawie, na 2. piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Świeżo wyremontowane mieszkanie, niewymagające remontów. Wysoki standard. Meble w zabudowie w każdym pomieszczeniu. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone przy skm pkp Warszawa Wesoła. Prezentowane mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz wyjątkowego mieszkania, które przekroczy Twoje oczekiwania? Przedstawiamy novy pomian - flagową inwestycję w Ostrołęce, która definiuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli szukasz spokojnego miejsca poza blokiem , ale bez rezygnacji z wygody, villa Piaseczno to kameralna inwestycja składająca się z zaledwie 8.

Szczegóły ogłoszenia

622 875 zł37,75 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

778 050 zł45,50 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

747 360 zł41 m² 18 228,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

635 590 zł36,91 m² 17 219,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie, w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł50,37 m² 10 819,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,37 m , położone przy ul. Cokołowej 4 w Warszawie, usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł118 m² 25 254,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

To nie jest zwykła nieruchomość. To adres dla konesera, który poszukuje przestrzeni jedynej w swoim rodzaju. Wyobraź sobie luksusowy penthouse, otoczony dwoma rozległymi tarasami każdy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mam do zaoferowania nowoczesny, w pełni wyposażony apartament przy ul. Grójeckiej 214, łączący.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł36,60 m² 3 415,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Nowej 6 w Sońsku, usytuowany na parterze budynku 3-lokalowego z 1976 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na bliskiej Woli ul. Miła o metrażu 43.2m2 składa się z 3 niezależnych, nie przechodnich pokoi, łazienki, osobnej w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Otwocka cisza, spokój i bliskość natury! Marzysz o mieszkaniu z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka (z balkonem) w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł40 m² 28 750 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Od właściciela, bez pośredników. Sprzedam nowy, urządzony, w pełni wyposażony z klimatyzacją (gotowy do zamieszkania) apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta agencyjna - posrednikom dziekujemy. Dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym budynku, tuż obok Akademii Teatralnej, na warszawskim Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 448 000 zł59 m² 24 542,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji dlaczego ta oferta jest unikalna? Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla Królewski Park. Brak hałasu ulicznego, widok na starodrzew, brak.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł116,52 m² 5 492,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Radomiu przy ulicy Suchej 2. Mieszkanie ma powierzchnię 116,52 m2 i znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego bloku. |Nieruchomość| - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57,50 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio lokal mieszkalny w miejscowości Radom przy ul. Sportowej 35. |Nieruchomość| - Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 57,50 m2, - mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka] zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł46 m² 14 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne mieszkanie na warszawskiej Sadybie, przy skrzyżowaniu ul. Powsińskiej i ul. Limanowskiego, w bliskiej odległości do Jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł84 m² 11 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 000 zł84 m² 11 964,29 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49 m² 12 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przytulne świeżo wyremontowane 2 pokoje przy Lesie Bielańskim ul. Marymoncka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,20 m² 11 804,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na 2. piętrze w niskim budynku na warszawskim Ursusie osiedle Niedźwiadek. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł81 m² 36 913,58 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wprestiżowym obiektu Towarowa Towers Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 86m , położonego przy ul. Szpitalnej w Mińsku Mazowieckim. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł73 m² 19 863,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do zakupu ciche, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, w trzypiętrowej, przedwojennej kamienicy z 1928r. Duże, wysokie, ustawne pokoje o powierzchni 22,2m, 15,1m.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuje na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2, położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Akademickiej. Układ mieszkania: - 3 oddzielne , ustawne sypialnie - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł47,80 m² 9 560,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! Oferuje do sprzedaży funkcjonalne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie własnościowe o pow. 47,80m2 + piwnica 2,70m2 położone na II piętrze w Siedlcach przy Ulicy Kaszubska. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 500 zł71,60 m² 15 747,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 188 zł34,07 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 34,07 m / 1 piętro / balkon 4,24m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 458 zł29,64 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 29,64 m / 1 piętro / balkon Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij