Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

1 035 000 zł59 m² 17 486,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w pięknie odnowionej kamienicy z 1925 r przy ul. Polnej 44. Praktyczny układ, świetna komunikacja i modna okolica czynią to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

4 230 zł44 m² 96,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla osób poszukujących domu na lata. Lokal w pełni umeblowany. Wokół znajduje się kilka parków, co sprawia, że jest to najbardziej zielone miejsce w Warszawie. Do tego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szlachecka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł49 m² 9 176,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

49 m2 | 2 pokoje | kuchnia z oknem | ogród 130 m2 | komórka | miejsce w garażu podziemnym | stan deweloperski | Białołęka ul. Szlachecka Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niewielka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł45 m² 12 053,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży dwupokojowe przytulne mieszkanie na parterze budynku apartamentowego w kameralnym zamkniętym osiedlu przy ulicy Niewielkiej. Doskonała lokalizacja, sprawny dojazd do Centrum, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł133 m² 63,91 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Penthouse na Warszawskim Mokotowie. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się na osiedlu o wysokim standardzie z zagospodarowaną przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne i ciche mieszkanie o powierzchni 37 m2 w budynku oddanym do użytku w 2015 roku. Budynek posiada windę. Mieszkanie: mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żyrardowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

564 000 zł65 m² 8 617,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jeżeli szukasz mieszkania z garażem i komórką lokatorską w doskonałej lokalizacji i cenie to mamy dla Ciebie idealną ofertę. Mieszkanie o powierzchni 65,45m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

8 700 zł104 m² 83,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Standard Prezentowana nieruchomość ma 104 m2 i znajduje się na drugim piętrze w bloku o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

25 000 zł350 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament na Dolny Mokotowie. Standard Prezentowany apartament o powierzchni 350 m2 znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł48 m² 11 770,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy atrakcyjne mieszkanie na Mokotowie (stegny) przy ul. Czarnomorskiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 48 m2, które składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

500 000 zł59 m² 8 503,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia przy ulicy Klonowej w Mińsku Mazowieckim (osiedle pod Klonami). Informacje o mieszkaniu: mieszkanie położone jest na 3 piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grochów

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł33 m² 12 894 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

świetna cena! przytulne 2 pokoje na Grochowie, 1 piętro do zamieszkania W pobliżu pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, apteki, restauracje, blisko Rondo Wiatraczna. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Otwock,mazowieckie

469 500 zł75 m² 6 260 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Prezentuję Państwu 4-pokojowe, widne mieszkanie - idealne dla rodziny lub pod wynajem. Największym plusem oferty niewątpliwie jest funkcjonalny rozkład mieszkania oraz cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małych Dębów

Warszawa,mazowieckie

459 759 zł50 m² 9 260 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Klucze już w te wakacje - mieszkanie można oglądać na żywo. Kameralne osiedle, tylko 2 piętra 4 budynki Garaż podziemny Zielone patio Wysoki standard wykończenia Winda W tym ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł48 m² 97,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować nowy świeżo wykończony apartament. Apartament składa się z salonu otwartego na kuchnię, sypialni, łazienki, balkonu oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej. Mieszkanie jest usytuowane od cichej strony z widocznym samym Centrum Miasta. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konotopska

Warszawa,mazowieckie

562 000 zł47 m² 11 995,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,85 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2013 roku -warszawa, ursus,- Gołąbki- ul. Konotopska. Kameralne, zamknięte osiedle. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 375,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Śliczne, glamour mieszkanie na Wierzbnie. Dwupokojowe, wygodne z balkonem. Okna na cichą, kameralną uliczkę. Blisko do Metra oraz komunikacji miejskiej. Kuchnia duża i widna Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł99 m² 16 464,70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Gocławiu z widokiem na centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł106 m² 16 934 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecamy ciche, doświetlone, wygodne 3 pokojowe na Mokotowie Kamienica przedwojenna z 1936 r Wysokość mieszkania 3,10 m Na mieszkanie składa się kuchnia, pokój dzienny, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie w stylu industrialnym | 2 pok. | garaż | ul. Grójecka (english version below) W skrócie: - ul. Grójecka 216, ochota - 2 pokoje - 44,9 m2 - loggia - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

399 000 zł40 m² 9 893,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne i ciche dwa pokoje na zamkniętym, cichym osiedlu w Piasecznie przy ulicy Jarząbka. Budynek z 2008r na zamkniętym strzeżonym osiedlu z pełną infrastrukturą w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł42 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w powstałej w 2016 roku kameralnej inwestycji - Kamienica Muranów. Powstało tam zaledwie 88 apartamentów, budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł70 m² 18 368,80 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na 24 piętrze w 30-piętrowym wieżowcu Łucka City. Powierzchnia całkowita: 70,50 m2 Wysokość czynszu: 754zł Posiada otwartą kuchnię połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winnicka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego z balkonem 700 metrów od Uniwersytetu Medycznego. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach, ponieważ okna nie wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 337,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe 38m2 mieszkanie w stanie deweloperskim, w nowo oddanej do użytku inwestycji Robyg "city Sfera". Doskonałe położenie niedaleko centrum Warszawy, nieopodal Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

749 900 zł60 m² 12 467,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania z ogródkiem, w nowoczesnym budownictwie? Zależy ci na dobrze skomunikowanej z resztą Warszawy lokalizacji? Mam dla ciebie świetną ofertę 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

464 000 zł36 m² 12 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie (36m2) w doskonałej lokalizacji 8 minut do ścisłego centrum (rondo de Gaulle a palma). Na Pradze Południe. Usytuowane jest na 6 piętrze w budynku 7 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

357 000 zł66 m² 5 376,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Żyrardowie o powierzchni 66,4m2 na os. Wschód. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z lat 80-tych w zielonej części osiedla. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boremlowska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł63 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

! mieszkanie jest zarezerwowane do 15.02.2023R.! szanowni Państwo, pragnę przedstawić niezwykle rozkładowe, ciche mieszkanie położone przy ul. Boremlowskiej 4 na warszawskim Grochowie! Mimo tego, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł93 m² 39,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu Lewandów przy ul. Głębockiej w Warszawie (targówek). Mieszkanie na 1 piętrze, powierzchnia 92 m z tarasem 17 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gamerskiego

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 rooms apartment Gamerskiego Street, city Center Warsaw Nice, clean 3 rooms apartment around 55m2. 2 separated bedrooms( one can be with 2 beds) , Living room with open kitchen ( sofa- tv, table with chairs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł56 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne, jasne, trzypokojowe mieszkanie, przy samym metrze Kondratowicza. Umeblowanie do uzgodnienia. Całe mieszkanie świeżo po remoncie Nowa instalacja elektryczna Osobna, widna kuchnia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł37 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta bezpośrednia od właściciela. Bez prowizji! Mieszkanie 3-pokojowe z ogromnym ogródkiem 100 m2, i naziemnym miejscem postojowym, na granicy Warszawy i Józefosławia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 331 000 zł68 m² 19 488 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do Sprzedaży Wspaniały Apartament na XXIII piętrze z balkonem/loggią Widok na panoramę warszwy Najlepsza lokalizacja - Blisko do prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli -wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł58 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 58,30 mkw na Pradze Południe - przy ul. Międzyborskiej, znajdujące się na 6. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

539 999 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Jeżeli szukasz funkcjonalnego, kompaktowego mieszkania wykończonego z gustem w świetnej lokalizacji to dobrze trafiłeś. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Spacious separated 3 rooms apart Niepodległości, mokotów- metro line 1 modern, spacious after renovation 3 separated rooms apartment , separated kitchen , bathroom with shower ,separated toilet. All.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł52 m² 13 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5m2 na spokojnym, zadbanym w niskiej zabudowie osiedlu na Woli przy ul. Długosza. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł179 m² 6 100,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

kupujesz od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc segment środkowy z ogródkiem dla Twojej rodziny: - blisko przedszkole, blisko szkoła ( b. dobra opinia) - okolica domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł43 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Doskonała lokalizacja 450 m od Metra Płocka Na sprzedaż przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Woli Możliwość bardzo łatwej zamiany układu.