Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Belsk Duży

Belsk Duży,mazowieckie

645 000 zł117 m² 5 512,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie prawie jak dom. Do sprzedania duże mieszkanie 116,90 m2 położone w spokojnej miejscowości w gminie Belsk Duży. Składa się z salonu, 3 sypialni, kuchni, łazienki, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł63 m² 15 857,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogród 93,66 m Zakup bez prowizji Bezpośrednio od dewelopera! Opcja kredytowania oraz wykończenia pod klucz - przedstawione zdjęcia wykończenia są wizualizacją możliwą do aranżacji. Cena: 1 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia Klimatyczne mieszkanie wykończone w stylu Bauhaus, mieszczące się w jednym z budynków przy ulicy Baboszewskiej. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł74 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia mieszkania, które stanowi połączenie nowoczesności i funkcjonalności, oferując wyjątkowy komfort życia. W 2017 roku mieszkanie przeszło kompleksowy remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker *** Wynajem bezpośredni od Właściciela. Brak prowizji *** Wynajmę wyjątkowe 41 m , 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widne w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie Prywatne osiedle: alarmmonitoringochrona Rozkład: łazienka korytarzwidna osobna kuchniasalon z balkonemsypialnia Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lisa-Kuli

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł55 m² 29 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie na parterze zabytkowego domu z ogrodem o powierzchni 55 m2 z tarasem około 16 m2 i zejściem do ogrodu. Mieszkanie przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł32 m² 19 907,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe - ul. Śniardwy 8, warszawa Lokalizacja: ul. Śniardwy 8, warszawa Powierzchnia: 32 m Piętro: 4 w budynku jest winda Czynsz do Wspólnoty: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Groszkowskiego

Zegrze,mazowieckie

6 700 zł62 m² 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Wyjątkowy apartament w Inwestycji rezydencja zegrze przy ulicy Groszkowskiej 22a. Apartament znajduje się na paterze z pięknym widokiem, z własnym tarasem i małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

768 000 zł51 m² 15 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe nowe 3-pokojowe mieszkanie do pierwszego wprowadzenia dla pary lub rodziny w cichej okolicy Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 36m2, piętro 3/9 z windą w budynku z 2018r. przy ul. Pawiej, wola Nowolipki. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbanistów

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł37 m² 76,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, na Ochocie. Mieszkanie narożne, doskonale doświetlone, 2 oddzielne pokoje, kuchnia z oknem. Lokal znajduje się na piątym piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łomna-Las

Łomna-Las,mazowieckie

349 000 zł34 m² 10 365,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,67 m2 z balkonem o powierzchni 4,01 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym z windą. Mieszkanie składka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł70 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta dla Osób ceniących Spokój w sercu Starego Żoliborza, komfortowe 3 pokoje, tuż obok Metro Pl. Wilsona. Parter domu z dwoma ogródkami - od strony salonu i od cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Junkiewicz

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł34 m² 14 851,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 33,60 m , usytuowaną na pierwszym piętrze w budynku z lat 70. Mieszkanie daje możliwość aranżacji przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nie współpracujemy Z innymi agencjami apraszam na prezentacje. Prowizja dla biura 2,5%.Mieszkanie trzystonne bardzo dobra cena! 11000 zł za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czachowskiego

Radom,mazowieckie

299 000 zł43 m² 6 921,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa pokoje, w ścisłym centrum miasta. Bardzo widne, południowo-zachodnia ekspozycja. Słoneczny pokój dzienny, oddzielna, widna kuchnia oraz sypialnia, dwa wyjścia na pokaźny balkon. Istnieje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mirabelki

Warszawa,mazowieckie

855 500 zł70 m² 12 198,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Super oferta! Warszawa, białołęka. Przestronne mieszkanie z ogródkiem. Bez prowizji! Bez podatku pcc! Cena: 855 586 pln Powierzchnia całkowita: 70,13 m Cena za m : 12 200 pln Piętro: 0/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krypska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Super lokalizacja rondo Wiatraczna 40m2+ loggia mieszkanie Jasne dwupokojowe mieszkanie , ekspozycja wschodnia ,ostanie piętro , duża przestrzeń za oknami. Mieszkanie jest odświeżone Położone nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gutta

Warszawa,mazowieckie

618 800 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu czy można chcieć czegoś więcej od mieszkania na Ursynowie? Jeśli szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

696 428 zł48 m² 14 508,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

47,71m2 | 3 pokoje + 2 Loggie możliwość obejrzenia mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Zamieszkaj na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł47 m² 15 489 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***ładna willa nieruchomości*** prezentuje. Okazja!. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu urokliwej saskiej kępy przy ul. AL. Stanów zjednoczonych. Mieszkanie 2 pokojowe 47 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

2 498 750 zł86 m² 29 021,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

- zakup bezpośrednio od Dewelopera - Bez prowizji % - Zwolnione z podatku pcc Lokalizacja: wola, warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Prezentujemy dwu pokojowy apartament usytuowany na prestiżowym powiślu, wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją i z garażem podziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 094 696 zł57 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni apartament na Saskiej Kępie - 3 pokoje o pow. 56,72 m2 zlokalizowane w Warszawie, zyskaj ponad 39 000 zł - Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

611 340 zł46 m² 13 324,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

** nowa inwestycja-ursus -przedsprzedaż-rabaty do 22%, cena miejsca postojowego 20 000 zł **oferta ograniczona czasowo i ilościowo** Oferta dotyczy mieszkania 4 pokojowego o pow. 45,88 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł165 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowy przedwojenny apartament W klimatycznej kamienicy na powiślu Doskonała lokalizacja | Winda | Kominek | Funkcjonalny rozkład pomieszczeń | Przestronne Zapraszamy do odkrycia prawdziwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł48 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oryginalnie trzypokojowe narożne mieszkanie na Sadach Żoliborskich. Obecnie dwa pokoje zostały połączone w przestronny salon z wyjściem na balkon. Dodatkowo kuchnia została częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załuskich

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł48 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

612 324 zł42 m² 14 579,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

41,94m2 | 2 pokoje + garderoba + Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

16 500 zł80 m² 206,25 zł/m²

 

Piętro:13/54

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Luksusowy apartament na wynajem - 13. piętro, złota 44, śródmieście Wyjątkowe miejsce, najwyższy standard, prestiżowy adres Zamieszkaj w najwyższym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł74 m² 22 818,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament na najwyższym piętrze z pięknym widokiem na jezioro położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworkowa

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł120 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Stara miłosna I 108,7 M2 I 4 pokoje I garaż | 939 000 pln Wirtualny spacer Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 108,7 m , położone w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

838 740 zł60 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

59,91m2 | 3 pokoje + Balkon (6,20m2) Bródno Podgrodzie metro kondratowicza - 13 minut Pętla autobusowa - 5 minut Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym budynku położonym na Targówku - Bródno Podgrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Pruszków,mazowieckie

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Staszica 8 - jednej z najlepiej skomunikowanych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liwiecka

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta agencji Oferujemy do najmu komfortowy, dwupokojowy apartament położony na terenie zamkniętego kompleksu apartamentowców przy ul. Liwieckiej 7 na Pradze Południe. Mieszkanie zostało odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł73 m² 17 808,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie. Na 73 m2 składają się: - duży pokój 23,3 m2 - drugi pokój 20,72 m2 - trzeci pokój 11,8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartłomieja

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł47 m² 15 543,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,9m2, znajdujące się na 4 z 4 piętrze w budynku przy ulicy Bartłomieja na Służewiu. Rozkład: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł27 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Przytulne mieszkanie w powojennej kamienicy, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

460 000 zł28 m² 16 452,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Wiosennej. Osiedle zamknięte, monitorowane i chronione przez całą dobę. Na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładną, przytulną, umeblowaną, po gruntownym remoncie kawalerkę o powierzchni 20 m2 na Mokotowie przy ul. Puławskiej 54/56. Znakomita lokalizacja tuż przy.