Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

2 550 zł57 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawe, dwupokojowe mieszkanie w nowym (z 2018r.) bloku na zamkniętym osiedlu Kasztanowa w Sulejówku. Blisko wyjazdu na trasę Lubelską. Lokal o pow. 50 m2 + antresola 8 m2, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł37 m² 9 703,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 37.1 metrowe, dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Wileńskiej, dzielnica Praga-Północ. Satus mieszkania: pełna własność z księgą więczystą bez obciążeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łuki Wielkie

Warszawa,mazowieckie

5 600 zł80 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, piętro 2/3 z windą, w apartamentowcu z 1999r. przy ul. Łuki Wielkie, włochy. Idealne dla rodziny. Cena: 5600 zł + 1250 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe 38 m kw na zamknietym strzeżonym osiedlu , umeblowane bezposrednio i bezprowizyjnie , media według liczników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł54 m² 8 878,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie, znajdujące się na warszawskim Targówku. Nieruchomość charakteryzuje się świetnym układem, z trzema nieprzechodnimi pokojami, świetną lokalizacją, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł59 m² 11 864,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Miasteczko wilanów 2 pokoje Z osobną kuchnia Z jadalnią Apartament przy ul. Rzeczypospolitej 2 Składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz Holu. Do lokalu przylega taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

375 000 zł55 m² 6 855,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie w Siedlcach przy ul. Czerwonego Krzyża. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł30 m² 12 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

577 512 zł44 m² 13 158,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł39 m² 13 662,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie w powojennej kamienicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy z końca lat 50. W najbliższej okolicy znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Radom,mazowieckie

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwa pokoje 47m, w atrakcyjnym rozkładzie. Dwustronne, słoneczne, osobna widna kuchnia, pokój dzienny z balkonem. Wnętrze schludne z możliwością zamieszkania w obecnym stanie lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł47 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukając nowego mieszkania dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy wszystko mamy w bliskiej okolicy. To kryterium całkowicie spełnia mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł62 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie o pow. 62m2 na wysokim parterze w kamienicy z cegły z 1958r., Nowe Miasto, ul. Franciszkańska. Składa się z 3 oddzielnych pokoi (salonu i 2 sypialni), oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł30 m² 11 442,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane na Targówku, przy ulicy Ogińskiego, o powierzchni 30,5 m2 składa się z: - jasnego, przestronnego pokoju - oddzielnej kuchni - łazienki - holu Informacje dodatkowe: - forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowiniarska

Warszawa,mazowieckie

1 840 000 zł123 m² 14 959,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o pow.122,7m2, na III piętrze w budynku z lat siedemdziesiątych wybudowanym w technologii rama H, wypełnienie ścian cegłą. W bliskim sąsiedztwie Ogrodu Krasińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł72 m² 16 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie o pow. 72m2, na I piętrze w przedwojennej kamienicy z 1935r. (bez windy), stary żoliborz, blisko Plac Inwalidów, cytadela i ul.Zajączka. Wysokość ok.310 cm. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł70 m² 17 251,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, jasne, narożne mieszkanie, salon z aneksem kuchennym, przestronny taras (dodatkowe 15,74m2), dwie sypialnie w tym jedna z garderobą. Okna drewniane wychodzące na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Siedlce,mazowieckie

400 000 zł44 m² 9 023,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokoje, osobna kuchnia, przedpokój i łazienka. Do tego duży balkon. Rok budowy 2015. Zamknięte osiedle, plac zabaw, siłownia zewnętrzna. W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy ulicy Rembielińskiej 23 - Targówek Bródno. Mieszkanie: nieruchomość świeżo po remoncie (zakończony 25 stycznia 2023 roku), składająca się z: - hall - sypialnia - cała nowa, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł72 m² 11 500,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę 3-pokojowego rodzinnego, rozkładowego oraz przestronnego mieszkania z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie będzie dostępne od 1 kwietnia! *do wynajęcia przytulnie mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ulicy Esej 19. *Nieruchomość o powierzchni 35 m2 znajduję się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja na Mokotowie, stegny z dobrą komunikacją miejską! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,97 m -4 piętro w 4-piętrowym bloku- warszawa, bielany, ul. Antoniego Magiera. Balkon, piwnica, osobna kuchnia. Mieszkanie do zamieszkania. Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł60 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zreo prowizji od Najemcy Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na parterze z ogródkiem ul Wiązana. Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt agd nowe. Kuchnia otwarta na duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł52 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw, znajdujące się na 4. piętrze w budynku z lat 60' przy ul. Marszałkowskiej na warszawskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skaryszewska

Warszawa,mazowieckie

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie będzie dostępne od 8 marca! *do wynajęcia kawalerka na Pradze Południe, przy ul. Skaryszewskiej 8. *Lokal o powierzchni 30 m2 i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł61 m² 11 762,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 oddzielne (rozkładowe i kwadratowe) pokoje, znajdujące się na warszawskich Jelonkach, mieszkanie ciche z fantastycznym widokiem, tylko 2 mieszkania na piętrze, bardzo mili i uprzejmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł73 m² 81,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**english version below** Luksusowy, 3 pokojowy, nowocześnie urządzony apartament w inwestycji splace na zielonym Żoliborzu przy zbiegu ul. Przasnyskiej i ul. Rydygiera. Idealny dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł38 m² 12 009,40 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ciche, dobrze doświetlone/słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, z dużą loggią, blisko stacji metra. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi; większy 14,9mkw z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł25 m² 20 907,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Atuty nieruchomości: perełka na rynku nieruchomości, stary Mokotów, kawalerka w modernistycznej kamienicy. przedwojenna kamienica w samym sercu Starego Mokotowa, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Bażantarni

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł67 m² 11 210,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu do sprzedaży doskonale zlokalizowane mieszkanie 3 - pokojowe, tuż przy stacji metra Kabaty, w sąsiedztwie parku Przy Bażantarni. Wokół bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kałęczyn

Kałęczyn,mazowieckie

1 850 zł11 m² 168 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój wielkości 11 m2 z dwoma łóżkami. Pokój znajduje się na pierwszym piętrze. Istnieje możliwość korzystania ze wspólnego ogrodu. W obiekcie kuchnia oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł48 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja - Bemowo, osiedle Jelonki-Północne. w najbliższej okolicy pełna infratruktura sklepy, apteka, przychodnia. Komunikacja - metro 10 minut piechotą, autobusy i tramwaje z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Żyrardów,mazowieckie

288 000 zł34 m² 8 350,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

: o mieszkaniu - pokój dzienny + aneks 15,90m2 - sypialnia 11,12m2 - łazienka 3,85m2 - korytarz 3,62m2 - balkon 3,08m2 Możliwość dokupienia miejsca postojowego na terenie zamkniętym + 25.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowieńska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. *Bardzo blisko do przystanku autobusowego i tramwajowego, w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty nieruchomości Spokojna okolica I 2 pokoje I Balkon I Oddzielna kuchnia I Blisko komunikacji I Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie, 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Radom,mazowieckie

330 000 zł54 m² 6 145,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe 53,70m, na pierwszym piętrze, blok czteropiętrowy na osiedlu Ustronie. Dogodny, ceniony rozkład pomieszczeń, z dużym potencjałem, posiada wiele ciekawych możliwości aranżacji. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Sochaczew,mazowieckie

429 000 zł51 m² 8 476,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szukasz przytulnego mieszkania w centrum miasta? Jeśli lubisz mieć wszystko w zasięgu ręki, cenisz sobie lokalizację w pobliżu linii komunikacji - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży ustawne dwupokojowe mieszkanie w Radomiu w centrum o powierzchni 38m. Nieruchomość usytuowana jest na 8 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł60 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy apartament z dużą loggią w kameralnej, otoczonej zielenią inwestycji na Saskiej Kępie. Standard Nieruchomość znajduje się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

4 250 zł46 m² 92,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, wygodne mieszkanie na Mokotowie. Przestronne i jasne w świetnym punkcie przy ul. J. S. Bacha 22 w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie - Służew nad Dolinką,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku