Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sybilli

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł227 m² 15 898,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż piękny dwupoziomowy penthouse 227m2 usytuowany na Warszawskim Żoliborzu. Apartament składa się z 6 pokoi, kuchnia z jadalnią, salon ze strefą relaksu i nowoczesnym kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł64 m² 18 139,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! wyj ątkowe mieszkanie W bardzo dobrej cenie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowy, klimatyczny apartament o powierzchni 65 m2 z wygodną loggią, który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

783 000 zł49 m² 15 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kompaktowy apartament o powierzchni 49 m2 z dwiema sypialniami, salonem oraz aneksem kuchennym. Mieszkanie ma korzystny układ i klimatyczne wnętrze co w głównej mierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opoczyńska

Warszawa,mazowieckie

2 160 000 zł100 m² 21 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Elegancki apartament w cenionej części Starego Mokotowa, w okolicy znanych i lubianych ulic: narbutta, kieleckiej, asfaltowej, opoczyńskiej, tuż przy Polach Mokotowskich. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w odnowionym budynku z windą (ul. Nałęczowska). Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze z 10, w całkowicie wyremontowanym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portowa

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł87 m² 9 597,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Białołęka Żerań przy ul. Modlińska/płochocińska. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na bliskiej Białołęce, mieszczące się przy ul. Portowej. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szamocka

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł54 m² 21 680,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament dwupokojowy o powierzchni 53,92 m2, usytuowany na ostatnim piętrze z tarasem ogródkiem na dachu o powierzchni 63 m2, bardzo funkcjonalne i przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

1 130 000 zł133 m² 8 513,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu energooszczędne mieszkanie z przestronnym ogrodem w inwestycji Eko Lake, zlokalizowanej w podwarszawskich Markach przy ul. Glinieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

529 000 zł72 m² 7 347,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne, rozkładowe i przestronne 72-metrowe mieszkanie, położone w Pruszkowie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna wychodzą na trzy strony świata (wschód, zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł48 m² 10 860 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 47,7 M2 znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małych Dębów

Warszawa,mazowieckie

502 405 zł55 m² 9 209,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowa inwestycje. Piękne osiedle zlokalizowane na Białołęce. Inwestycja zapewni swoim mieszkańcom dostęp do szerokiej oferty punktów usługowych, przy jednoczesnej bliskości zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

994 000 zł69 m² 14 395,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam do sprzedaży cudownie zaaranżowane mieszkanie znajdujące się na osiedlu City Sfera zrealizowanym przez dewelopera Robyg. Inwestycja ta powstała w 2020 roku i zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł37 m² 17 473,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w pięknej kamienicy z 1956 roku o przepięknym widoku na miasto a do tego, położenie mieszkania jest w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł41 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Wołoskiej na Starym Mokotowie. Blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. W pobliżu park Pole Mokotowskie, park Dreszera. Dojście do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Wygodne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 w prestiżowym i cichym osiedlu apartamentowców przy ul. Cybernetyki/ Komputerowej 7a na Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestrzenna kawalerka z dużym balkonem , w pakiecie z wygodnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, w świetnie skomunikowanej lokalizacji przy ulicy Górczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Żyrardów,mazowieckie

329 000 zł40 m² 8 270,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

: o mieszkaniu - pokój dzienny + aneks 21,31m2 - sypialnia 11,12m2 - łazienka 3,89m2 - korytarz 3,46m2 - balkon 3,08m2 Możliwość dokupienia miejsca postojowego na terenie zamkniętym + 25.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

3 890 zł48 m² 81,89 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, wygodne mieszkanie przy metrze Ursynów. Na mieszkanie (47,5 m2) składają się: kuchnia oddzielna; salon z wyjściem na balkon; wygodna sypialnia; łazienka z prysznicem; balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kielecka

Warszawa,mazowieckie

1 730 000 zł97 m² 17 872 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy! Ciekawa oferta dla miłośników wysokich mieszkań na Starym Mokotowie. Wysokość - 310 cm Mieszkanie składa się z: - przedpokój - 5,30 m2 - przedpokój - 4,80 m2 - pokój - 13,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł47 m² 8 298 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 47 metrowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze. Lokal składa się z 3 pokoi oraz oddzielnej kuchni a także holu i łazienki z wc. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

21 000 zł104 m² 202,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy Penthouse w Stylu Loft w Miasteczku Wilanów standard Prezentowany apartament znajduje się na 4 piętrze w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł38 m² 11 855,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z sypialni z balkonem, salonu z aneksem kuchennym, garderoby oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł49 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

U m O W A P R Z E D W S T Ę P N A Doskonale usytuowane dwupokojowe mieszkanie w bardzo poszukiwanej przez klientów lokalizacji tj. na osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolność

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł77 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77 mkw. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze chronionego i monitorowanego budynku z windą, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł78 m² 11 430,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji na Bielanach. Pokój dzienny z dużym balkonem, dwie ustawne sypialnie, widna kuchnia z jadalnią, łazienka z wanną, osobne wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Akces nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe 47,6m2 z balkonem za 499tys zł. Położone na pięknym zielony osiedlu przy ul. Korotyńskiego na Ochocie - Rakowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białobrzegi,mazowieckie

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie, na 2. piętrze bloku w Białobrzegach przy ul. Rzemieślniczej 45. Aspekty formalne Wynajem odbywa się poprzez najem okazjonalny. Warunki wynajmu: - umowa na minimum 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

520 000 zł60 m² 8 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, trzypokojowe, nowe mieszkanie w Górze Kalwarii. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w nowo wybudowanym bloku w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

9 200 zł92 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia w Miasteczku Wilanów. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się na strzeżonym osiedlu z monitoringiem oraz ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

1 800 zł70 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Pułtusk ul.A.Mickiewicza 36 vb Oferta najmu okazjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m 2 przy ul.A.Mickiewicza w Pułtusku W skład mieszkania należy ; - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł31 m² 13 268,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio bardzo słoneczną, umeblowaną, dużą kawalerkę w dogodnej lokalizacji. Budynek Budynek, w którym znajduje się mieszkanie przeszedł gruntowny remont wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mam do zaoferowania Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na Woli o powierzchni 36m2. Wola to jedna z najlepiej rozwijających się i dobrze skomunikowanych dzielnic lewobrzeżnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

649 000 zł67 m² 9 629,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem w nowym budownictwie w Ząbkach? Mamy dla Ciebie 3 pokoje z ogromnym tarasem i 2 miejscami w garażu podziemnym przy ul. Christiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł69 m² 8 696 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Przestronne, słoneczne mieszkanie na warszawskim Grochowie. Tylko 3 min. od Ronda Wiatraczna. Doskonale usytuowane osiedle, w zasięgu ręki wszystko czego do życia potrzeba: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł74 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 3-pokojowy apartament o pow. 74,33 m2 z dwoma balkonami, położony przy ul. Powsińskiej (sadyba) Mokotów, przy zielonej alei spacerowej. Apartament usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł48 m² 10 819,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach. Pokój dzienny z małym balkonem, kuchnia oddzielna z możliwością połączenia z pokojem, dwie sypialnie, łazienka z wanną oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne mieszkanie o pow.54m2 w KW (w rzeczywistości ok.56m2), na III kondygnacji VII-piętrowej kamienicy z 1956r. ( z windą), śródmieście muranów, ul.Andersa. Cicha, spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

444 000 zł37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy ładne 2-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą. Łazienka jest po generalnym remoncie. Pokoje do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł68 m² 7 964,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warszawa Osiedle regaty 3-pokojowe mieszkanie w uroczym miejscu na warszawskiej Białołęce - wyjątkowa gratka dla miłośników ceniących sobie ciszę i spokój. Blisko Wisła i ścieżki.