Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 545 ogłoszeń

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Proponujemy Państwu optymalne mieszkanie zarówno dla potrzeb inwestycyjnych, jak i własnych, dla małej rodziny. Największym atutem propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

909 900 zł48 m² 18 956,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze zadbanego budynku z lat 1967-1970. Opis nieruchomości: powierzchnia: 48,00.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł48,88 m² 11 558,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 48,88 m2 składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z toaletą. Dodatkowo przynależy piwnica oraz przylega balkon. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł27 m² 12 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł94,59 m² 7 706,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94,59 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ulicy Kościuszki w Wyszkowie, w centralnej części miasta. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł47 m² 15 851,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie na uroczym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon (jest tam wnęka widoczna na zdjęciu, w której można zrobić aneks kuchenny) -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Joliot-Curie na Mokotowie, o funkcjonalnym układzie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym budynku, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł128 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronny apartament 5-pokojowy 128 m , z dwoma balkonami. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 128 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37, 2 m2 do remontu. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej. Czynsz 450zł, grunty uregulowane. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,05 m² 74,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

.: Opis mieszkania na wynajem ul. Herbu Oksza 17, warszawa (ursus Szamoty) :. English below Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52,86 m² 60,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w samym centrum Warszawy, ale bez hałasu i tłumów? To miejsce łączy klimat Starego Miasta z kameralną, spokojną atmosferą. Mieszkanie znajduje się przy ul. Koźlej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł105 m² 10 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Sulejówek o powierzchni 105m2, budynek wybudowany w 2017r. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - warszawa mokotów lex nieruchomości marta kosmowska Tel.:   Oferujemy do wynajęcia rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł67,40 m² 12 982,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z antresolą położone przy ul. Kakowskiego na warszawskim Gocławiu, z widokiem na jeziorko Balaton. Mieszkanie - wysokie, na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w Mszczonowie, w bliskiej odległości od Term Mszczonów. Lokal składa się z 3 niezależnych, nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,05m2 położone na 3 piętrze w bloku na osiedlu Młodych przy ulicy Okulickiego. Budynek wybudowany w 1993 roku. Rozkład pomieszczeń : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł36,26 m² 22 062,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,26 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2024 roku. Wykończone w wysokim standardzie. Dębowa podłoga. Markowe sprzęty firmy bosch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* blisko ul. Paryskiej * Obok prom Kultury * Stan idealny po remoncie * Dwa pokoje w tym pokój z aneksem kuchennym, garderoba, łazienka * Doświetlone - zachodnia ekspozycja * Wysokie sufity *.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł52,69 m² 16 511,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2 pokoje/ 53 mkw z loggią. dwustronne, rozkładowe mieszkanie w budynku z windą. Pięknie doświetlone. 2 niezależne pokoje: 16,27 mkw (strona wschodnia)z widokiem na ulicę i 15.9 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł130 m² 62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia loft 130m2 dwie sypialnie, gabinet, salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki (w tym dwie oddzielne sypialnie z łazienką na antresoli) w prestiżowej inwestycji Lofty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Westate Praga oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 33 m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze przedwojennej kamienicy tuż przy Parku Skaryszewskim przy cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł39 m² 28 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie w sercu warszawskiej Starówki [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł26,02 m² 22 982,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

*Wyłącznie u nas* Szukasz kawalerki idealnej na start lub świetnej inwestycji na wynajem? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ul. Targowa 10, praga.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Orlej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł34,30 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 mkw, położone na 2. piętrze w solidnym budynku z lat 70, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50,50 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w starej części Saskiej Kępy, przy ul. Wandy. Umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania od razu. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł46,52 m² 8 576,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 46,52m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna Sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), z balkonem (loggia) położone na spokojnym, zielonym osiedlu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 576 000 zł78,62 m² 20 045,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż trzypokojowe (z możliwością wyznaczenia 4 pokoi) mieszkanie w nowoczesnym budynku, 200 m od Metra Chrzanów na Bemowie.Idealne dla rodzin z dużą przestrzenią do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 000 zł75,01 m² 15 157,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Kluczowe cechy: mieszkanie ciche, słoneczne, dwustronne, wysokie (3 m), wiele możliwości aranżacyjnych, balkon, pokój kąpielowy z oknem, przedwojenna modernistyczna kamienica z lat 30., 600.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37,30 m² 11 796,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią przy Parku Bródnowskim. Centrum Bródna, dzielnica Targówek ulica Wyszogrodzka. Powierzchnia 37,3 m2, 2 pokojowe z przepięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł134 m² 8 201,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe W segmencie Prezentujemy 6-pokojowe, piętrowe mieszkanie o powierzchni 130 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł63 m² 157,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okólnik - Śródmieście / Powiśle - stylowe mieszkania w przedwojennej kamienicy eng bellow Najem długoterminowy standard premium Na wynajem eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł58,10 m² 13 476,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Doskonale położone osiedle mieszkaniowe wybudowane w 2022 roku w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Kameralne budynki 6-cio piętrowe naterenie zamkniętym , monitorowanym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia, ciche, zadbane, wykończone mieszkanie o powierzchni 50,33 m2, z dostępną piwnicą, na Starym Mokotowie przy alei Niepodległości, 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł29,03 m² 14 881,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Wał Miedzeszyński budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2004 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

47 200 zł59,98 m² 786,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 59,98 m2 w miejscowości Biel, nr 16. Działka nr 197/4. Pokój nr 1 pow. 11,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł73,20 m² 5 177,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2m2 położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku przy ulicy Miłej w miejscowości Janów. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 1/3 bez windy, w kamienicy z 1935 r., Wola Młynów. Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych, znajdujące się w nowoczesnym, oddanym w 2023 roku budynku. Mieszkanie składa się z salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij