Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 545 ogłoszeń

620 000 zł96,18 m² 6 446,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentowany bezczynszowy dwupoziomowy (lok33) apartament posiada 4 pokoje / powierzchnia to 96,18mkw położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście / W cenie dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, położone w zielonej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliżu stacji metra. Nieruchomość stanowi propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł58 m² 12 241,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3/4 pokoje tuż przy skm Ursus-Niedźwiadek Prezentujemy słoneczną nieruchomość w zielonej części Ursusa, która łączy świetną komunikację z ciszą niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45,50 m² 7 032,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Serdecznie polecamy do zakupu dwupokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku, który zlokalizowany jest przy ulicy Grunwaldzkiej w Sokołowie Podlaskim. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł48,50 m² 23 092 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 475 zł52,19 m² 21 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetny, ustawny układ lokalu. Bez prowizji, bez 2% pcc! uniwersalność: dwupokojowe mieszkanie dla miłośników miasta, rozrywki, ale i wypoczynku. Jest ciche. Uwagę zwraca ponadprzeciętna.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,20 m² 19 046,92 zł/m²

 

Piętro:13/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie ( 3 oddzielne pokoje, ale można 1 pokój otworzyć na kuchnię, obecnie pokój ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł52,60 m² 21 863,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy. Idealne do zamieszkania lub na biuro. Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na wysokim parterze odnowionej,.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł105 m² 125,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

694 575 zł28,35 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 13 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane przy ul. Toruńskiej 78 w dzielnicy Targówek (os. Bródno). Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł36,27 m² 36 393,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy apartament 36.27m położony przy ulicy Krochmalnej w inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE wykończony w bardzo wysokim standardzie. Piętro 5 z 6, winda, ochrona, monitoring, teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł108 m² 68,98 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below! 108 metrów od zaraz! Do wynajęcia niezwykle przestronny, nowocześnie urządzony apartament na Woli, przy Skwerze Wyszyńskiego. Apartament znajduje się na 10 piętrze w 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 226 zł97,39 m² 27 725,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy apartament w warszawskim Wilanowie, który został zaprojektowany z jednym celem: maksymalna funkcjonalność i wysoki standard. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu, które: nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,98 m² 44,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01.05.2026 r. Zapraszam na prezentację! Do zaoferowania mamy lokal mieszkalny do wynajęcia "od zaraz" z piwnicą i zabudowanym balkonem w budynku wielorodzinnym na.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł96,10 m² 15 972,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 96,10 m2, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Widawskiej, w bliskim sąsiedztwie parku. To.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł31 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,37 m² 7 437,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60,37 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł38,80 m² 23 195,85 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Śródmieściu w bloku z 1972 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38.8m2 przy ul. Granicznej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego z wyspą Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł35,92 m² 167 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł85,90 m² 20 954,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł67,93 m² 8 611,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w Radzymin, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 62 D, e, f, g mieszkania bezczynszowe, super rozkładowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do każdego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agora Nieruchomości poleca: dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, płock, podolszyce Południe Lokalizacja: płock Osiedle: podolszyce Południe Ulica: jana Pawła II Powierzchnia uż.: 42mkw Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł115 m² 72,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu apartamentu o powierzchni 115m2 przy ulicy Bergamotki 6 w Warszawie! dostępne od 31 Maja! Ten przepiękny apartament składa się z 4 przestrzennych pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł26,40 m² 21 931,82 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,4 m, znajdującą się przy ul. Anielewicza na Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wygodne, rozkładowe trzypokojowe bezczynszowe mieszkanie 66 m2, z własnym ogródkiem, gotowe do wprowadzenia. Położone blisko Puszczy Kampinoskiej, jednocześnie blisko infrastruktury, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 062 zł27,35 m² 29 289,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne apartamenty W prestiżowej inwestycji - Harfowa Residence Nowoczesna architektura | Klimatyzowane apartamenty | Wyjątkowa lokalizacja | Sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ustawne mieszkanie o powierzchni 34,7 m2, w którego to skład wchodzą: - pokój dzienny balkonem - sypialnia - kuchnia z oknem - łazienka z prysznicem - korytarz Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 929 000 zł92,35 m² 20 888 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 92,35 m , zlokalizowanego w prestiżowej części Warszawy (pogranicze Woli i Ochoty). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł30,30 m² 24 653,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

To funkcjonalne i stylowe mieszkanie zostało stworzone z myślą o dynamicznym stylu życia. Wyobraź sobie codzienne poranki spędzane przy kawie na przestronnym balkonie i wieczorne.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł75 m² 82,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English Description below: **elegancki Apartament do Wynajęcia z Widokiem na Park** Blisko szkoły Brytyjskiej i Francuskiej! Dodatkowo tylko opłaty licznikowe! To właśnie to wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł53 m² 80,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Tamka 20 - jednej z najbardziej klimatycznych i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,40 m² 14 391,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Budynek z 2003 roku znajduje się na kameralnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, dwupokojowe z aneksem kuchennym, po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł128 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 128 metrowy, 5-pokojowy apartament z dwoma balkonami. (Plan pierwotny zakładał 6 pokoi, ale obecni właściciele cenią sobie dużą przestrzeń w salonie). Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł66,25 m² 14 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł78,39 m² 66,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Istnieje możliwość wynajmu mieszkania bez mebli. Do wynajęcia klimatyczne, słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze zadbanej kamienicy (bez.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł49,38 m² 19 643,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,38 m , położone na warszawskich Bielanach - w spokojnej, zielonej części miasta, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 499 zł55,95 m² 17 864 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.