Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w inwestycji Mozaika Mokotów o powierzchni 56 m2. Składające się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki, drugie piętro. Nowoczesny budynek w samym sercu biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentuję Państwu mieszkanie 2-pokojowe do remontu. Nieruchomość charakteryzuje świetny rozkład oraz dobra lokalizacja nieopodal stacji Metro. Istnieje możliwość zaaranżowania salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 071 329 zł49,37 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,37 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. ? ? Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,27 m² 7 265 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 33,27 m , położona przy ul. Młodzianowskiej w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Radom Planty. Lokalizacja Planty To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł43,15 m² 14 090,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na parterze w zadbanym budynku z wielkiej płyty na zielonym Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł71,30 m² 13 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie - 71,30 m - , Ursus, ul. Skoroszewska Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku na warszawskim Mokotowie. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i codziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 500 zł54,71 m² 13 023,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Mieszkanie od Dewelopera, wykończone pod klucz. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone i umeblowane. Pokoje do umeblowania. Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł63 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż mieszkanie 63 m w Warszawie, ursynów, ul. Kazury. 3 piętro, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37,50 m² 14 373,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. 1 sierpnia 49a, na granicy Włoch oraz Ochoty. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze (bez windy), co zapewnia ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł23,71 m² 17 292,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kameralne studio przy ul. Wolskiej, idealne jako inwestycja pod wynajem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę kameralnego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 94m , zlokalizowane na Mokotowie, ul. Grupy ak Północ. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł59 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł51,68 m² 25 909 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokoje | loggia | garaż | prestiżowa inwestycja | Wola / Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dzielna 64.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł47,67 m² 17 767,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie - doskonała lokalizacja, gotowe do zamieszkania - Cena: do ustalenia - Powierzchnia: 47,6 m - Czynsz: 700 zł - Rynek: wtórny - Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł49,70 m² 13 058,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja to kameralny budynek mieszkalny składający się z sześciu lokali mieszkalnych z własnymi ogródkami, położona w centralnej lokalizacji Łomianek przy kameralnej cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

972 000 zł59,88 m² 16 232,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** Stilla Zlokalizowane na warszawskim Rakowie osiedle Stilla, swoją nazwą nawiązuje do szwedzkiego słowa symbolizującego ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 412 500 zł96,50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy al. Jana Pawła II budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1999 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł40 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie na ulicy Dobrej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z oknem, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 418 400 zł67,66 m² 20 964 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł100,71 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 100,71 m , zlokalizowane przy ul. Kazachskiej 1 w prestiżowej części Warszawy - w Miasteczku Wilanów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z dwoma sypialniami w nowej inwestycji Aleje Praskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, 2-pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Starym Mokotowie, ul. Kazimierzowskiej. Lokal usytuowany na piątym piętrze apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na Gocławiu przy ul. Stanisława Rogalskiego. Lokal ma powierzchnię 53 mkw i usytuowany jest na 4. piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

10 950 zł70 m² 156,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: nowy, luksusowy apartament na wynajem z panoramicznym widokiem na Stadion Narodowy zlokalizowany przy ulicy Okrzei na warszawskiej Pradze. Lokalizacja Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kamienica z 1925r. położona na Powiślu przy ul. Dobrej 8/10 na rogu z ul. Smulikowskiego. W sąsiedztwie Biblioteka uw, asp, centrum Nauki Kopernik stacja II linii metra. Spacer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w kameralnym budynku z 2010 roku w Brwinowie. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 800 zł67,52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 048 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze w budynku z windą. Największy atut? Panoramiczny widok na Warszawę mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł42,95 m² 16 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość Mieszkanie dwupoziomowe, powierzchnia zinwentaryzowana po podłodze 42,95m2 powierzchnia wg kw 33,83 m2 zlokalizowane na IV i V piętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 375 zł56,25 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 56,25 m / 1 piętro / balkon 9m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł47,60 m² 8 130,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone na osiedlu Staszica w bloku z lat 80 tych. - lokal stanowiący odrębną nieruchomość - księga wieczysta; - VIII piętro ostatnie ( winda dochodzi do VII piętra ) - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł51,10 m² 15 362,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru, 2-pokojowe mieszkanie 51 m - Warszawa, ul. Syta Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Wilanowa - Zawady. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 2017r. przy ul Kolejowej, wola, czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4500 zł + 820 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł33,63 m² 15 908,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o pow. blisko 34 m2, usytuowane jest na szóstym piętrze (z windą), z dużymi oknami, które wychodzą na Plac Wileński i katedrę. Aktualnie nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,50 m² 14 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 57,5m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł53,76 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł57,80 m² 11 072,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 57,80 m2 położonego w zielonej części Ursusa. Budynek: nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł71 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

3-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy (1935 r.) o powierzchni 70,6 m , na Starym Mokotowie przy ul. Puławskiej. Część zamieszczonych zdjęć to wizualizacje przedstawiające stan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 60 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem.