Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

624 000 zł42,30 m² 14 751,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone przy ul. Maltańskiej na 8 piętrze budynku z windą. Budynek wyremontowany z ładną elewacją, czystymi.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentuję dwustronne, 80-metrowe mieszkanie, zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, wygodę oraz poczucie harmonii przestrzeni. Jest to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 593 zł38,29 m² 23 650,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W sercu mokotowa Mieszkanie z dwoma balkonami w sercu Mokotowa *bez prowizji* *oddane do użytku* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44,80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow.44,8m2 na ulicy Aluzyjnej.2 piętro w budynku 7 piętrowym z 2002 roku.Cicha, spokojna okolica.W pobliżu liczne tereny rekreacyjne.Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł50,64 m² 19 470,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 50.64 m2 | Balkon | Włochy [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł56 m² 21 410,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na Warszawskiej Woli w niedalekiej odległości od Lasku na Kole czy Parku moczydło. Gustownie wyremontowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,37 m² 8 081,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe 49m, w atrakcyjnym rozkładzie, na osiedlu Michałów. Ocieplony, monitorowany blok, z dużą, nowoczesną windą oraz podjazdem dla niepełnosprawnych. W pobliżu wygodny parking.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 najem | Umeblowane | Słoneczne | Garaż | Klimatyzacja | Wysoki standard Całkowicie umeblowane nowe mieszkanie tuż przy metrze Płocka. Nowa inwestycja na ulicy Ludwiki zrealizowana przez Dom Development.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 2 pokoje Z własnym miejscem postojowym pruszków Miejsce dodatkowo 20 tys zł (obligatoryjne do kupienia) W pigułce: powierzchnia: 50 m (I piętro w kameralnym, III-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36,17 m² 17 970,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, bardzo blisko centrum. Bardzo duża kawalerka, przestronna, gotowa do zamieszkania. Wyposażona w meble i sprzęty. Dużym atutem są szafy w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł29,96 m² 24 198,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

- - - - - - - english description below - - - - - - - Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania, w którym ogród staje się naturalnym przedłużeniem codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szekspira budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 741 zł117,92 m² 14 337,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragniemy przedstawić państwu wyjątkowy apartament na Warszawskim Bemowie.Nieruchomość o pow.117,92m2.znajduje się w nowoczesnym budynku na parterze 3-piętrowego apartamentowca i czeka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy Alejach Jerozolimskich w dzielnicy Włochy. Idealna komunikacja z centrum miasta jak i całą resztą Warszawy. W pobliżu liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50,40 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:14/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, usytuowane na 14 piętrze budynku zlokalizowanego tuż przy Rondzie Wiatraczna. Cechy oferowanego lokalu: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł74,40 m² 20 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł23,53 m² 29 706,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości przy ul. Marszałkowskiej! Opis nieruchomości : Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 23,53 mkw, położona przy ul. Marszałkowskiej róg.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,58 m² 18 268,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,58 m2 usytuowane na 3 z 4 pięter w budynku z 1968 roku na Ochocie - ul. Dickensa układ: 2 pokoje - większy pokój dzienny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 900 zł96,40 m² 19 708,51 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Pawła Woronicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ursynów _ imielin Trzypokojowe mieszkanie (pow. 65,5m2) w budynku z 2017 r. na Ursynowie, w pobliżu stacji Metra Imielin. Opcjonalnie do dyspozycji miejsce postojowe na samochód za.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Bytnara Rudego 11b na Mokotowie - w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł77 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących Do wynajęcia od kwietnia 2026 roku przestronne mieszkanie przy ul. Znanieckiego 16 na strzeżonym osiedlu z ochroną. Osiedle zamknięte, zadbana zieleń, nasadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50,50 m² 12 475,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Warszawa Włochy Okęcie, ul. Żwirki i Wigury - 2 pokoje / 50,5 m2 / Balkon / Piwnica we speak english Mieszkanie do generalnego remontu! Zapraszamy Państwa do zakupu 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł43 m² 16 953,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 przy ul. Bruna na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, kuchni, jadalni/gabinetu, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Wspólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone przy ul. Wita Stwosza 50 na warszawskim Mokotowie - zaledwie kilka kroków od stacji metra Wilanowska. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Hermana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - ul. Puławska 233 Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w świetnie skomunikowanej części Mokotowa. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże, wygodne mieszkanie 86 m na 3 piętrze w budynku z 2010 roku, na cichym osiedlu. Mieszkanie dla rodziny lub pary, szukającej przestrzeni w zielonej części Ursynowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bemowo dwa pokoje przy stacji metra Ratusz. Lokalizacja i opis lokalu Mieszkanie na osiedlu Shiraz ogrodzonym i strzeżonym. Mieszkanie ma 56m2 dwa pokoje, kuchnię w aneksie, garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prowizja 0% Dostępne od maja Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa przy ul. Piłsudskiego 13. Bardzo ładne, świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł59,70 m² 18 257,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie 59,7 m Warszawa Śródmieście, ul. Chełmska / Sielecka elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy Jana Puchalskiego z lat 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 266 zł63 m² 13 067,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 62,34 m + duży ogród 85 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe Z tak dużym ogrodem ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł36 m² 19 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Kasprowicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1963 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,36 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,36 m , położone w Mławie przy ul. Słowackiego 5a, na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2008 roku. Lokal znajduje się na ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł53,71 m² 15 639,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 930 zł46,35 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe w oddanej inwestycji, położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44,23 m² 76,87 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| 200 metrów od stacji Metro Bemowo. Nowo wybudowany apartamentowiec w fantastycznej lokalizacji. Mistrzowsko zaprojektowany apartament o powierzchni 44,23m2 i wysokości 2,65m. Mistrzowsko,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,50 m² 7 173,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do zamieszkania! 37,5 m Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , które obejmuje dużą ilość światła.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,85 m² 9 907,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane w jednym z bloków sprawnie zarządzanych przez spółdzielnię mieszkaniową. Osiedle zlokalizowane u zbiegu ulic popiełuszki/wyszyńskiego. Lokal mieszkalny znajduje.