Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

940 000 zł50 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce. Na 50 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na balkon 6m2 - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,27 m² 16 835,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Na 52,27 m2 składają się: - pokój dzienny - oddzielna kuchnia z oknem - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł79 m² 17 088,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Na 79 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na taras - otwarta kuchnia - 2.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł46,90 m² 16 567,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Na niespełna 47 m2 składają się: - duży pokój 16 m2 z loggią - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 51 m2 składają się: - pokój połączony z widna kuchnią - dwa mniejsze pokoje - korytarz - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskiej Woli. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wolskiej 115 w Warszawie. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37 m² 17 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy Warszawa, nowolipki (muranów) Oferujemy funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie o układzie 2 pokoi, położone na 4. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Saska Kępa / Paryska 5 min do Francuskiej. Wysoki parter. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, ekspozycja południowa. 42 metry 2 pokoje, salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy metrze Bródno Podstawowe informacje: przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł52 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End Jeśli szukasz lokum, w którym standard premium to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera, to.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł107,17 m² 8 388,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i gotowym do wprowadzenia wnętrzu? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Prezentujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26 m² 19 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. Gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Mieszkanie: - powierzchnia: 26 m -.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32,10 m² 16 791,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,1 m , położona na pierwszym piętrze w zadbanym, sześcio piętrowym budynku z 2004 roku (z windą), w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nieruchomość Funkcjonalne, dopracowane w każdym detalu mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 74 m , położone na ostatnim, 4. piętrze w kameralnym budynku w centrum Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł70,68 m² 9 295,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Kameralna, 2 piętrowa zabudowa nowoczesnych budynków w ustronnym miejscu, a jednocześnie blisko nowej szkoły z basenami, halą sportową, stadionem, salą widowiskową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł51,17 m² 9 751,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł63,57 m² 16 989 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ,nowe wykończone wysokiej klasy materiałami mieszkanie w centrum Zielonki. Wyjątkowe położenie oferuje kompletną infrastrukturę na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,80 m² 13 598,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne -dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 z oddzielną kuchnią. Lokal znajduje się 5 minut pieszo od stacji pkp Ząbki , 100 metrów od szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł81 m² 18 506,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Ta nowoczesna nieruchomość, znajdująca się na parterze nowego, czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42,01 m² 90,45 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o podwyższonym standardzie. Znajduje się na dziewiątym piętrze i składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,31 m² 13 111,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe 3 pokojowe, dwustronne, dobrze doświetlone mieszkanie o ekspozycji wschód-zachód z widokiem na zieleń. Mieszkanie usytuowane jest nieopodal "mordoru", uczelni Łazarskiego czy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł45,64 m² 24 079,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,64 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym, siedmiokondygnacyjnym budynku z 2020 roku Rezydencja Barska. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50,05 m² 14 965,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,05 m , położone na II piętrze w zadbanym budynku z 2010 roku. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł69,15 m² 36 153,29 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| mieszkanie w apartamentowcu Atelier Residence na ul. Bagno ok. 150m od stacji metra Świętokrzyska. Mieszkanie wykończone i wyposażone w dobrym standardzie. Układ mieszkania idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł78,20 m² 18 542,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

| powiśle. Dwupokojowe mieszkanie na Powiślu, przy ul. Rozbrat. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z windą. Mimo bliskości trasy, jest tutaj cicho, okna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz! Funkcjonalne, w rozsądnej cenie! Gocław - czyste, wygodne, jasne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o pow. ok.63 m2, ulokowane na 7 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55 m , znajdujące się na drugim piętrze. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. W łazience wanna z prysznicem, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł50,10 m² 12 475,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Erazma z Zakroczymia 6, położone na warszawskim Tarchominie. Lokal usytuowany na parterze, budynku z 1993 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł65,50 m² 65,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wynajecia w atrakcyjnej lokalizacji. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: idealny. Dostępne do uzgodnienia. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł41,17 m² 17 731,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

We speak eng, pol, ua, rus Tylko u nas na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie przy ul. Nowolipki 10. Mieszkanie jest narożne, bardzo jasne i z widokiem na zieleń. W 2021 roku lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

1 507 331 zł86,38 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielony Zakątek Apartament nr 2- 3-pokojowy z balkonem I 86,38m2 I 2 piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji Zielony Zakątek przy ul. Krańcowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 991 055 zł120,67 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zielony Zakątek Apartament nr 9 - 5-pokojowy I 120,67m2 I 2 piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji Zielony Zakątek przy ul. Krańcowej 5 w Warszawie. Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł65,40 m² 9 938,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65,4 m , które znajduje się w samym sercu miasta. Lokal położony jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaz przytulne mieszkanie (pokój +kuchnia+ łazienka) w Nowym Miescie nad Pilica - idealne na start lub jako inwestycja. Oferuje kawalerke , ktora laczy funkcjonalnosc z przyjemna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł53 m² 23 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pośrednicy tylko ze swoim klientem. Wyjątkowy apartament 3-pokojowy z prywatnym ogródkiem, garażem i komórką. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł58,48 m² 12 140,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego osiedla Floriana w Ożarowie Mazowieckim. Lokal znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż bezpośrednia, proszę agentów o niekontaktowanie się. Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego.