Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

1 800 000 zł90,30 m² 19 933,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie , położone w wyjątkowym miejscu , w którym mieszkania do nabycia występują bardzo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 576 000 zł82,28 m² 19 154,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty Michał Cenecki tel.   Trzypokojowe mieszkanie o pow. 82,28 m do własnej aranżacji Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,49 m² 16 053,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,49 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł80 m² 25 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta. Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł63,14 m² 15 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63,14 m , położone na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku na cenionym osiedlu Lazurowa Dolina na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy Do wynajmu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze IV piętrowego budynku, położonego na Osiedlu Piaski w odległości 2 minut od stacji pkp Legionowo. Osiedle Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł58,67 m² 20 794,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli. Mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł85,42 m² 23 402,01 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prezentuję na sprzedaż przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni 85,42 m , zlokalizowany na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca Oxygen przy ul. Wroniej 45, w pobliżu Browarów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 700 zł69,60 m² 11 992,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji i brak podatku pcc Mieszkanie w tej części Piaseczna jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z widokiem na zieleń | żoliborz artystyczny Żoliborz Artystyczny | ul. Kaliny Jędrusik | 3 pokoje | Balkon | Południowa ekspozycja | Widok na drzewo | Dom Development.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł33,50 m² 80,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio Z podwójnym łóżkiem I sofą (rozkładaną) | 33,5 M | nowy apartamentowiec | modern space | W pełni wyposażone | duży, słoneczny balkon Na wynajem komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł110 m² 36 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Zjawiskowy apartament W przepięknej, zabytkowej kamienicy. Design I luksus W prestiżowej lokalizacji. Wysokość prawie 4 metry : Krótko: śródmieście / Jasna | Luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł34 m² 13 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie z balkonem znajdujące się w centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane na 1. piętrze niskiego bloku, narożne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie, położone w zupełnie nowym budynku z 2025 roku na Pradze-Południe. To idealna propozycja dla osób szukających niewielkiego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament W pobliżu szkoły brytyjskiej Idealny dla rodziny | 2 tarasy | 4 pokoje | 2 miejsca postojowe ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Salon połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł111 m² 69,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже / eng description below Na wynajem przestronne, 2-poziomowe mieszkanie 111 m - 4 pokoje, 2 łazienki, położone na Mokotowie, w rejonie Warszawianki,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,70 m² 16 157,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie 55,7m na 4 ostatnim piętrze - brak windy. Blok po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym ok. 25 m - Sypialnia ok. 13 m - Pokój ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 61,79 m2 położone na parterze na Osiedlu Ilona. Mieszkanie dwustronne wschód zachód, duży pokój z balkonem, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41,62 m² 72,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy, dwupokojowy apartament w inwestycji Osiedle Port Żerań na Białołęce - nad samym brzegiem Kanału Żerańskiego. Tym co wyróżnia osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł35,30 m² 18 271,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia z energią dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Takie właśnie jest to dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł30,50 m² 23 934,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie z ogródkiem. Drewniany parkiet, szafy oraz kuchnia robione na wymiar. W mieszkaniu zainstalowany system Inteligentny Dom. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł36,01 m² 124,97 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Izabela Więcek tel.   Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50,30 m² 15 208,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

0 % prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,3 mkw, usytuowane w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Kobielskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49 m² 17 346,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować dwu pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji w sercu Warszawy na ulicy Bonifraterskiej 15. Odległość od Rynku Nowego Miasta 750 m, rynek Starego Miasta 1,2 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 290 445 zł222,86 m² 28 225,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Klejnot w Koronie Mokotowa. Brak prowizji dla kupującego sprzedaż bezpośrednio z biura dewelopera Lokalizacja: inwestycja unikatowa w każdym detalu, stworzona dla osób ceniących luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł26,20 m² 16 793,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Warszawa, bielany / ul. Romaszewskiego / kawalerka / 26,2 M2 / piwnica / 400 metrów do metra - 6 minut We speak English Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnej i jasnej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Wilcza 35 o powierzchni 65 m2, znajdujące się na 5 piętrze w kamienice z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 420 zł63,22 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w Otoczeniu Zieleni - Teraz w Atrakcyjnej Cenie! Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego miejsca do życia dla siebie oraz swojej rodziny, to osiedle, które przedstawiamy, spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 974 zł36 m² 17 999,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 164 000 zł66,50 m² 17 503,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Super lokalizacja, górny Mokotów, ekstremalnie cicho, jasno i słonecznie, w koło zieleń jak w parku. Oddzielna kuchnia ale z możliwością otwarcia na duży salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Rembielińskiej 5 min od stacji metra M2 Bródno. Przestronne i słoneczne z oszklonym balkonem. Łazienka z kabiną prysznicową i wanną. Opłaty: 3300 czynsz najmu 1100.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62,18 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli do wprowadzenia od zaraz. Przyjazne zwierzętom. Mieszkanie znajduję się na 11. z 13. pięter w bloku z 1980 r. Budynek zlokalizowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54,76 m² 8 765,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 1. piętrze w powojennej kamienicy przy ul. Rakowieckiej na Starym Mokotowie. Budynek z lat 50., wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł43,15 m² 14 136,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne 2 pokoje z przestronnym balkonem. Odkryj nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze nowego bloku z windą. Idealne dla singla lub pary, dostępne natychmiast. Skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,80 m² 13 238,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ciche, zadbane, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie na Targówku , niedaleko stacji metra "bródno " Dla lokalu prowadzona jest księga wieczysta Blisko liczne sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 000 zł42,70 m² 11 498,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł31,24 m² 16 933,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,24 m na warszawskim Mokotowie ul Bluszczańska 74. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze funkcjonalnego budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

953 353 zł30,61 m² 31 145,13 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Chcesz zainwestować w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie powierzchni 30,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł123,50 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Bardzo atrakcyjna cena! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij