Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

635 000 zł48 m² 13 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nowoczesne 48m po remoncie Gotowe do zamieszkania, blisko wkd Mam przyjemność zaoferować jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 002 zł87,98 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, garderoby i trzech balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 120 zł51,26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 984 zł34,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł59,50 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam do sprzedania w Żyrardowie na os. Wschód lokal mieszkalny typu M-3 o powierzchni użytkowej 59,50 mkw położony na 1 piętrze w bloku mieszkalnym, wielorodzinnym, czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 zł17 m² 98,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia cicha kawalerka przy ul. Szulborskiej 6 w Warszawie. -Nieruchomość- powierzchnia 17,30 m2. 4 piętro z 4. W budynku wymieniono wszystkie instalacje, blok ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Zielonka, ul. Żabia Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze w bloku z 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone w bardzo dogodnej lokalizacji w pobliżu stacji pkp Wołomin Słoneczna. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł73,12 m² 10 243,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz loggią, zlokalizowane w budynku J, w inwestycji Sosnowy Zakątek II. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł66,40 m² 10 677,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz balkonem, zlokalizowane w budynku M , w inwestycji Sosnowy Zakątek II. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł55,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokoje z widną kuchnią 55,5 m2 ul. Broniewskiego 83 Bielany Piaski Oferta dostępna na wyłączność w Naszym Biurze! Mieszkanie usytuowane na 10, ostatnim piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł86,80 m² 13 698,16 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskich Bielan - przy ul. Klaudyny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,01 m² 11 872,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - nowa inwestycja! Marki, mieszkanie 3 pokojowe, z ogródkiem, 2 miejsca postojowe oferta deweloperska - 0% prowizji dla Kupującego Prezentujemy mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł72,59 m² 12 660,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie dzielnicy cenionej za wygodę życia, dużą ilość zieleni oraz bardzo dobrą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 650 000 zł92,40 m² 61 147,19 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament zlokalizowany w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44. Przyjemne, jasne kolory tworzą minimalistyczne wnętrze urzekające od pierwszej wizyty. Całości dopełnia widok na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł78,89 m² 13 816,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, na warszawskim Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 52 m - 2 pokoje - balkon bez dodatkowych opłat, media w cenie- prąd, internet, ogrzewanie, chłodzenie, woda. Cicha, świetnie skomunikowana dzielnica Radom, centrum To ergonomicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 312 zł64,72 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku wielorodzinnym w inwestycji Nowy Świat w Siedlcach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 780 zł52,60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku wielorodzinnym w inwestycji Nowy Świat w Siedlcach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 137 zł52,91 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie z vibe'em domu + ogrom przestrzeni + las prawie pod blokiem Jeśli masz dość ciasnych mieszkań, gdzie wszyscy zaglądają sobie w okna, to serio to miejsce ma totalnie inny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, na zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Kabaty 70m2, furtka do lasu, 800m do metra, oddzielny garaż! Wynajmę mieszkanie na Kabatach w bardzo cichej i bezpiecznej okolicy. Mieszkanie mieści się w bloku z 12.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na dzień otwarty - 28.02.2026 (SOBOTA) GODZ: 10:00-13:00. Prezentacja tylko po wcześniejszym uzgodnieniu godziny. Zamieszkaj spokojnie. Żyj wygodnie. Dojeżdżaj szybko. Na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie premium | Bielany, ul. Wólczyńska | 42 m | Garaż w cenie Do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30,02 m² 86,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka na nowym, strzeżonym osiedlu zlokalizowanym przy ul. Starowiślnej, w pobliżu ulic Kowalczyka i Modlińskiej. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielany - Wrzeciono - 60 m , 2 pokoje + osobna kuchnia, balkon , metro Wawrzyszew 7min, ciche, zielone otoczenie Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, nieużywane, ciche i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z garażem w cenie!, 2p., Wawer, ul. Trakt Lubelski 181. Wysoki, nowoczesny standard wykończenia! budynek: nowy, kameralny, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł25 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ustawna kawalerka usytuowana przy ul. Łojewskiej w dystansie 5 min od metra linii M2. Usytuowana na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy, tylko 3 mieszkania na klatce. Wyremontowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł35 m² 19 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Niższa cena, dostępne od zaraz, zapraszam do kontaktu. Dwustronne, tuż po generalnym remoncie ( w tym wymieniona elektryka oraz gładzie) przynależy ogródek ( w ramach umowy dzierżawy) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m . Znajdziesz w nim dwa pokoje, nowoczesną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł58,30 m² 16 895,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Muranowie przy Alei Jana Pawła II. Mieszkanie ma 58,30 mkw składa się z przedpokoju, częściowo otwartej kuchni, przestronnego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł69 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które od razu siadają układ ma sens, światło robi klimat, a przestrzeń nie męczy. To jest dokładnie taki przypadek. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł90 m² 15 544,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest niebanalna nieruchomość o powierzchni 90 m stanowiąca odrębną własność, zlokalizowana w Warszawie - Wawer -> Marysin Wawerski przy ulicy Tytoniowej. 1) lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł55 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu około 55-metrowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w warszawskim centrum, na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Waliców 19.

Szczegóły ogłoszenia

523 509 zł29,10 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Metro Płocka | Balkon | Okazja kawalerka idealna start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 29,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł36,80 m² 17 853,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowa, dwustronna kawalerka o powierzchni 36,8 m przy ul. Szanajcy 18a. Lokal położony na 3 piętrze solidnego budynku z lat 50. (cegła), oferuje przestrzeń, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,94 m² 18 070,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal mieszkalny zaadaptowany na biuro w nowoczesnej inwestycji na Pradze Południe, w okolicach Soho. Aktualnie lokal funkcjonuje jako.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu położone na warszawskim Gocławiu przy ul. Umińskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48,61 m² 14 503 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe (z możliwością wydzielenia 3) mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń w spokojnej i cichej części Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dużą kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na warszawskim Gocławiu. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,70 m² 19 591 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł84,60 m² 14 066,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,10 m² 14 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Kameralne, osiedle z 2018 r.