Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu z 2011 roku w Kobyłce rejon Zalaska. Nieruchomość idealna dla rodzin lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m (ok. 85 m po podłodze), zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu wybudowanym w 2011 roku w Kobyłce rejon.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł53,23 m² 10 896,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opis mieszkania W skład mieszkania wchodzi: - pokój - pokój - salon otwarty z kuchnią w zabudowie, - łazienka, - oddzielna toaleta, - korytarz. Ponadto: garaż - 18,80m2 (dodatkowo 65.000.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł58,20 m² 15 463,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe 3 Pokoje z ogromną komórką, loggią i garażem Metro Targówek Szukasz mieszkania, które jest nie tylko ustawne, ale też doskonale skomunikowane? Ta oferta przy ul. Borzymowskiej 43.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 500 zł38 m² 16 486,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie czekaj! Sprzedajemy ostatnie mieszkanie. Skrajne, na ostatnim, 3 piętrze w nowym, kameralnym bloku tuż przy lesie. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł53,84 m² 5 293,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

DO sprzedania M-4 - centrum miasta Polecamy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w ogrodzonym bloku wśród zieleni, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł76,40 m² 7 198,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Centrum miasta - Komfortowe i wykończone z dbałością o szczegóły Przestronne mieszkanie w kamienicy zlokalizowane w samym sercu miasta. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł43 m² 16 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio ładne mieszkanie - bardzo klimatyczne - wykończone w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 43,19 m2. Z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł64 m² 10 578,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w Garwolinie przy ulicy Dobrej 5 na zamkniętym osiedlu. Budynek z 2008 roku. Mieszkanie o powierzchni 64m2, składające się z trzech sypialni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł68 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 75 m2. Położone na parterze z możliwością korzystania z ogródka. Blok odświeżony. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, zapewni wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

757 900 zł68,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania słoneczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu o powierzchni 69 m2, składające się z salonu, aneksu kuchennego, korytarza, łazienki oraz dwóch sypialni. Salon został połączony.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł67,37 m² 84,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bielany/ Apartamenty Literacka, pachnące nowością 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. 67 m2, duży balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł135 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

** Apartament w budynku z basenem i fitness** Oferujemy wyjątkowy apartament po generalnym remoncie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63,57 m² 14 944,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku, położonego przy ul. Ryżowej 66. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł61,62 m² 15 400,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, 61,62 m , balkon, 5 piętro - winda, 2 min od metra Lazurowa, ulica Witolda Doroszewskiego. Podstawowe atuty: mieszkanie po odświeżeniu, wcześniej przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,18 m² 9 537,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie,stan dobry. Mieszkanie położone przy ul Okrzei 81 w bloku na 4 piętrze. Blisko pks,pkp.Apteka,sklepy,przychodnia,szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł108 m² 5 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje bezpośrednio od Dewelopera przestronne czteropokojowe mieszkanie na 1 piętrze z wysokim poddaszem oraz ładnym ogródkiem w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł44 m² 14 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem Józefosław osiedle zamknięte z basenem Tylko w Metrohouse! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z balkonem, na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł59 m² 19 322,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio 3 pokoje 59 m Nowy Targówek (metro Trocka) Sprzedam bezpośrednio klimatyzowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

922 000 zł104 m² 8 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Funkcjonalne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m w centrum Marek z możliwością podziału na dwa niezależne lokale. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,20 m² 10 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Siedlce, przy ulicy Osiedlowej. Lokal znajduje się w cichym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,80 m² 10 984,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone przy ulicy Armii Krajowej 56, w Warszawie - Wesołej. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym i jednocześnie ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł46,50 m² 8 602,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie M3 o powierzchni 46.5m. Położone na czwartym piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Mieszkanie dwustronne, środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł141 m² 22 695,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Sprzedajemy: wyjątkowy apartament o powierzchni 141 m2 przy Placu Dąbrowskiego w Warszawie. Pod lupą: apartament zaprojektowany jest przez architekta i wykończony spektakularnie - 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 820 zł34,33 m² 13 423,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 34,33 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Oferta deweloperska brak podatku pcc parametry mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł62,79 m² 25 481,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe, nowe, bez pcc Salon sprzedaży dewelopera oferuje ostanie mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,79 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nowego 7-piętrowego budynku położonego na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł67,50 m² 19 985,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe 3 pokoje z tarasem 19 M2 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z bardzo komfortowym układem o pow. 67,5 m2, zlokalizowane na 3. piętrze nowego 3-piętrowego budynku, posadowionego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł77,20 m² 16 839,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ogłoszenie prywatne! Mieszkanie o powierzchni 77,5 m Dwupoziomowe, 3 pokoje, 2 łazienki, duża piwnica, piękny widok na warszawski manhattan :) Nowe okna dachowe oraz połać dachowa.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł35 m² 17 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,2mkw usytuowane w bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na Kabatach w dzielnicy Ursynów na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76 m² 19 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnoscią przedstawiam dwupokojowe gotowe do zamieszkania mieszkanie z garderobą, zlokalizowane przy Alei Rzeczypospolitej 18 w Miasteczku Wilanów adres, który daje spokój i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł53 m² 66 981,13 zł/m²

 

Piętro:31/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,96 m w prestiżowym budynku Cosmopolitan w sercu Warszawy. Projekt Helmuta Jahna zachwyca luksusowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł48,20 m² 18 423,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa! Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł32,21 m² 35 361,69 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

K&s partners ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence na warszawskiej Woli. ***uwaga***.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł41,23 m² 13 097,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| prezentujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na granicy Piastowa i Pruszkowa pomiędzy drogami dojazdowymi Aleje Jerozolimskie oraz obwodnica A1 S8. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,23.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne i nowoczesne mieszkanie na Mokotowa, zaprojektowane z myślą o estetyce i codziennej wygodzie. Lokalizacja lokalu pozwala połączyć łatwy i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Centrum Mińska Mazowieckiego,1-sze piętro, brama na pilota, domofon, piwnica, miejsca parkingowe, blisko przychodnie,apteki, banki, sklepy, szkoły, również muzyczna, przedszkola, autobusy, pkp, wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł67,92 m² 10 747,94 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są takie, które urzekają od pierwszego kroku światłem, przestrzenią i widokiem, który zapiera dech. To jest właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł71,60 m² 41,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na poddaszu o powierzchni ponad 70 m , położone na 2. piętrze w trzykondygnacyjnym domu wolnostojącym (3 lokale mieszkalne - pozostałe dwa także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 872 zł30,12 m² 14 271,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 1 pokojowe 30,12 m2 z ogródkiem w stanie deweloperskim Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania W kolekcji zdjęć W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł61,64 m² 12 165,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje z Garażem i Komórką w Cenie | 0% Prowizji dlaczego ta oferta jest wyjątkowa? W cenie 749 900 zł otrzymujesz pełny pakiet: - mieszkanie 61,64 m (metraż wg Księgi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio/kawalerka wykończone "pod klucz" do pierwszego wynajmu. Lokal idealny dla: - studentki/studenta/studentów, - 1 osoby lub pary, - jako miejsce do pracy zdalnej, - małego biura. Do zamieszkania "od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij