Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

4 600 zł63,30 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 63 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,60 m² 6 512,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość do remontu! Mieszkanie położone przy ul. Młodzieżowej 14 w Płońsku to komfortowa, cicha przestrzeń idealna dla rodziny lub osób szukających funkcjonalnego układu pokoi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu elegancki, nowo wykończony apartament ze spektakularnym widokiem z tarasu na Park Skaryszewski i jeziorko. Nieruchomość: nowoczesny apartament o powierzchni 110.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł82,53 m² 18 417,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na ul. Bednarskiej w przepięknej i cichej okolicy. 74m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Stare Miasto | Klimatyzacja Rozkład: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł65,49 m² 15 865,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Istnieje jedna bardzo istotna informacja dotycząca tej nieruchomości, która dla wielu osób może okazać się kluczowa przy podjęciu decyzji o zakupie właśnie tego mieszkania. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 4 pokoje, 80 m , Sadyba ul. Powsińska 27, nowoczesne wnętrze Do wynajęcia elegancki, dwustronny apartament o powierzchni 80 m , położony na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł53,55 m² 18 674,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł101 m² 30 693,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy apartament na sprzedaż przy ul. Jagiellońskiej na Pradze-Północ [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyrafinowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł103,60 m² 14 276,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przestronny 3/4-pokojowy apartament 103,6 m z balkonem i garażem - Majdańska, grochów Zapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł25,80 m² 27 131,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Inwestycja, po remoncie, śródmieście, powiśle, ul. Bednarska. Opis nieruchomości: klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy, jasne o powierzchni 25,80m2 znajdujące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 840 zł30,22 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. Stylowe lobby. Wysokiej klasy restauracja. Do tego ponad 200-metrowa strefa coworkingu. Najnowsza inwestycja na warszawskiej Woli, to idealny produkt inwestycyjny. 333 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 803 zł26 m² 18 953,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 440 zł54,15 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Białołęki. Zielony dziedziniec z placem zabaw oraz bliskość Wisły zachęcą do relaksu na świeżym powietrzu, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł92,78 m² 26 191 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 92,78 m | bulwary praskie | widok na wisłę I natura 2000 | taras ~20 m | 3 sypialnie | garaż | smart home umeblowanie W cenie mieszkania Opiekun oferty: rafał.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m z przynależnym, pięknie zagospodarowanym ogrodem (ok. 30 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 510 000 zł135 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Polecam atrakcyjny 4-pokojowy apartament o powierzchni 135 m2, położony na Mokotowie przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze sześciopiętrowego apartamentowca z 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

732 648 zł74,76 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37,50 m² 19 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą (1971 r.), przy ul. Międzynarodowej. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,41 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Saskiej Kępie. Pełna zieleni okolica (wszystkie skwery i parki Saskiej Kępy, a także Park Skaryszewski oraz zielone tereny wzdłuż Wisły),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

0 % - bez prowizji Mieszkanie dla singla lub pary. Jest umeblowane i jednopokojowe. Znajduje się na Mokotowie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Położone jest na I piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł51,06 m² 14 884,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 51 m2 + ogródek + miejsce w garażu podziemnym. Brak podatku pcc. Mieszkanie - Metraż 51,06 m2 - 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł42,39 m² 23 944,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ul. Powstańców Śląskich 106C. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł57,50 m² 12 172,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie i spacery do lasu oddalonego o kilka kroków od domu. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 57,5 m z prywatnym ogrodem (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 000 zł61,10 m² 16 595,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis W projekcie każdego lokalu znalazły się przestronne pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, ustawne sypialnie, łazienki i miejsca w holach przeznaczone na zabudowę garderobianą.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,60 m² 7 832,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Żyrardów przy ul. Parkingowej idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja. Lokal znajduje się na wysokim parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 785 000 zł90 m² 19 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W nowej, uwielbianej inwestycji Aleje Praskie, na pierwszym piętrze, czeka mieszkanie, w którym nie trzeba robić absolutnie nic. Wystarczy otworzyć drzwi, wnieść swoje rzeczy i od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- for English check below - Wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Starej Ochocie. Możliwość umeblowania i doposażenia pod zainteresowanego najemcę. W pobliżu: - sklepy - park - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament inwestycyjny w Centrum Warszawy z wysoką stopa zwrotu Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 28,53 m , zlokalizowany w samym sercu biznesowej i turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 709 zł55,01 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,01 m , położone na 1. piętrze prestiżowej inwestycji. To idealna propozycja dla pary, rodziny z dzieckiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1994 r., gotowe do zamieszkania. Lokal składa się z przestronnego salonu (22,2 m ) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 zł70 m² 101,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament na wynajem Garaż podziemny | 3 pokoje | Cicha spokojna okolica | Wysoki standard To propozycja dla osób ceniących wysoki standard, komfort codziennego życia oraz spokojną, zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 731 zł36,30 m² 20 708,84 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł15 m² 136,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej 165 o powierzchni 15 m2, znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca z windą. Mieszkanie jest idealne dla osoby ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł56,20 m² 14 234,88 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Mamy okazję zaoferować Państwu ciekawe mieszkanie pod względem lokalizacji, funkcjonalności i ustawności, położone w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł82 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

To nie jest mieszkanie dla każdego - to wyjątkowa przestrzeń dla pary, która chce w końcu poczuć luz, przestrzeń i prywatność na co dzień. Duży salon naturalnie staje się centrum życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 444 zł74,25 m² 13 043 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Promocja! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 4 pokoje, 74,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38,50 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż Kozienice, ul. Kołłątaja 2 Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , stanowiące odrębną nieruchomość, położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 103 000 zł62,36 m² 17 687,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2. Inwestycja położona jest przy ul. Domaniewskiej. Okolica łączy.