Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

349 000 zł38 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacjaiiii Wołomin ulica Fieldorfa. Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko w naszym biurze. Klucze w biurze - możliwość oglądania o dowolnej porze. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament W świetnej lokalizacji dla rodzin Z dziećmi Eko-park | Dwa ogródki | Designerski | Cicha i spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m znajdujące się w nowoczesnej inwestycji Towarowa Square. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,03 m² 14 519,35 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Rozkładowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ponownie W ofercie wolny od 01.07.2026R APARTAMENT Polecam do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 80 metrów kwadratowych, składający się z salonu częściowo połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 737 zł35,04 m² 18 999,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,04 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

14 350 zł80 m² 179,38 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 4-pokojowy apartament przy ul. Grzybowskiej 37 opis nieruchomości Prezentujemy wyjątkowy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej 37. Lokal znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,60 m² 7 662,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż rozkładowe i widne mieszkanie o powierzchni 58,60 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Targowej 8a w Sochaczewie. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł63,60 m² 15 094,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mokotów I 4 pokoje I Cisza I Zieleń I opis nieruchomości: przestronne, jasne i ciche mieszkanie idealne dla osób ceniących porządne, ujednolicone architektonicznie kompleksy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | Mokotów | ogródek + balkon | odbiór jeszcze w tym roku Szukasz nowego mieszkania na Mokotowie z szybkim terminem odbioru? Ta oferta to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł61,50 m² 61,79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje, z dobrym klimatem, 61,5 m kw - w ekskluzywnym apartamentowcu, widne i słoneczne, nowoczesne wnętrza, gustownie i elegancko urządzone, świetnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 001 000 zł63,06 m² 15 873,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla Kupującego Brak podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe z dużym ogródkiem. Idealne dla rodziny z dziećmi. Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem. Składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej 32/34a. To nieruchomość dla osób, które szukają miejsca z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł55,80 m² 11 792,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, prywatność i świetną lokalizację? Ta oferta w samym sercu Ząbek przy ul. Mazowieckiej 2 może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy do wynajmu kawalerkę z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 30 m na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Blok z cegły, w pełni wyremontowany 2 lata temu: elewacja, dach, piękne idealnie czyste klatki schodowe. Rozkład mieszkania : -.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42,20 m² 14 929 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość idealna zarówno dla singla, pary, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł65 m² 15 353,85 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ursynów_imielin Ładne rozkładowe 3-pokojowe (64,9m2) mieszkanie Z balkonem. Lokalizacja przy ul. Dereniowej- zaledwie 700 M do stacji metra Mieszkanie jest jest zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

966 400 zł64 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Agencja Westate oferuje Państwu na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o dużym potencjale, zlokalizowane na 5. piętrze budynku z 1980 roku, z windą. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73 m² 12 315,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4-pokojowe mieszkanie w Wesołej przy ul. Plac Wojska Polskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 73m2. Układ: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł33,52 m² 22 374,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Opis nieruchomości: z ogromną przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Stanisława Staszica 18. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Avenue Estate ma przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 167 m , położonego na 2 piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł59,05 m² 13 209,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. ks. Ignacego Skorupki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,50 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa oferta przy ścisłym centrum miasta. Dla tych co nie chcą czytać całości poniżej przedstawiamy uproszczony opis : - świetna lokalizacja ul. Fabryczna 10 - kameralny blok 2-piętrowy - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł46 m² 14 239,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szwankowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 167 m , położony w samym sercu Konstancina-Jeziorny, tuż obok Starej Papierni w prestiżowej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,73 m² 11 239,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dwupiętrowego budynku z 1952 roku. Ekspozycja okien na trzy strony świata, dzięki temu wnętrza są doskonale doświetlone o każdej porze dnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego lokalu o powierzchni 93,84 m na wynajem! Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł75 m² 20 653,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 3 pokoje | Gotowe do wprowadzenia | Wilanów | Sarmacka Oferuję na sprzedaż przestronne, jasne i ciche 3-pokojowe mieszkanie (74,4 m ) na ul. Sarmackiej (miasteczko Wilanów). Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | balkon | Nowa Praga | odbiór 2026 | idealne dla rodziny lub pary Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,27 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł106,56 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zielony azyl w mieście - widok na drzewa z każdego okna Na wynajem, przytulne i elegancko urządzone mieszkanie przy ul. Bernardyńskiej 22 w Warszawie. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane. Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w nowoczesnej inwestycji Nowa Mangalia przy ul. Jana III Sobieskiego 45, w jednej z najbardziej wygodnych części.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł72,79 m² 5 976,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe os. Gołębiów II, radom Oferuję do sprzedaży ustawne mieszkanie o powierzchni 72,79 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 578 zł80,85 m² 19 524,77 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Co musisz wiedzieć : Mam do zaoferowania przestronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Dom Development z 2023 roku. Zamknięte osiedle z ochroną w klatce i placem zabaw na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł21 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka inwestycyjna - idealna inwestycja w sercu Warszawy, powiśle! Na sprzedaż niewielka, ale niezwykle funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego. Funkcjonalny, dwustronny układ sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego miejsca do życia w dynamicznej Warszawie? Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie na wynajem, idealne dla singla, pary lub małej rodziny, ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł40,31 m² 15 554,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł39 m² 7 820,51 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agora Nieruchomości poleca: dwupokojowe mieszkanie na parterze, z widokiem na zieleń. Miasto: płock Osiedle: łukasiewicza (tzw. Wielka Płyta) Ulica: kossobudzkiego Powierzchnia uż.: 39m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł38,08 m² 77,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bemowo | nowe | 2 pokoje | garaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,08 m2 na Bemowie przy ul. Szeligowska 59b. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na nowym osiedlu. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł97 m² 25 773,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 97 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul.