Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 598 ogłoszeń

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,70 m² 15 973,74 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

English version below. Super lokalizacja - park - metro - ładne przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - loggia - możliwość założenia kw. Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł153 m² 130,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezydencja Opera - jeden z najlepszych adresów w Stolicy, połączenie najwyższej klasy naturalnych materiałów z niepowtarzalną lokalizacją, stworzyło miejsce idealne życia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł79,80 m² 18 170,43 zł/m²

 

Piętro:18/31

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie (3 oddzielne pokoje, ale można 1 pokój otworzyć na kuchnię, obecnie pokój ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55 m² 12 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bandurskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł31 m² 17 741,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 1pok. mieszkanie w stanie do wprowadzenia (wraz z umeblowaniem i wyposażeniem). Aktualny stan lokalu pozwala na szybkie, beznakładowe zamieszkanie. Pokój ok. 18 m2, kuchnia 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mińsk mazowiecki, ul. Warszawska / Dąbrówki - 45 M2 / 3 pokoje / balkon / piwnica / parking we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej przy ul. Warszawska /.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4 - pok. o pow. 64 m2, III piętro, na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na loggę, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł77,09 m² 12 842,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Avenue Estate prezentuje jasne oraz ustawne mieszkanie w Piastowie! Stan deweloperski gotowy do własnej aranżacji. Atuty - Dużo naturalnego światła - Stan deweloperski gotowy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł96,48 m² 22 802,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 830 zł41,43 m² 116,58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przyjemna, wygodna kawalerka 34m2 z aneksem sypialnianym i oddzielną widną kuchnią przy ul. Domaniewskiej tuż przy metrze Wilanowska (ok 6 min do przystanku). Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż zaciszna kawalerka w samym centrum Radomina. Powierzchnia 25 M2 / 2 pokoje / 1 piętro / do zamieszkania na już. Ta znakomita oferta jako lokata kapitału na dzisiejsze czasy. Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Batalionu ak Parasol budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem | Marki Struga przy Puszczy Słupeckiej Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130,5 m z ogródkiem 50 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 000 zł45,44 m² 15 779,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone - Ogródek 29 m2, taras 11 m2 Tu znajdziesz spokój po pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m . Lokal składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym i częścią dzienną, - komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Przy Lasku. Nieruchomość znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł52,27 m² 18 174,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Pohulanka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,83 m² 15 123,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Dostępne już teraz I 3-pokojowe Mieszkanie I Warszawa Ursus I ul. Ochocka | Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 996 zł49,54 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Lokal wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,70 m² 6 871,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje na parterze, w bloku czteropiętrowym przy ulicy Osiedlowej. Optymalny, dwustronny rozkład pomieszczeń. Duży słoneczny balkon w pokoju dziennym, oddzielna, ustawna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m na osiedlu Enclave w Pruszkowie kawalerkę z wydzieloną strefą sypialnianą oraz prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,82 m² 13 449,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 792 zł57,42 m² 17 394,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,42 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Stylowa, przytulna kawalerka z osobną kuchnią Praga-Południe, ul. Ostrobramska 73D.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 901 zł27,70 m² 23 028,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Okazja inwestycyjna: 27,7 m z potencjałem na 2 pokoje | Duża Loggia | Cena Promocyjna! Szukasz bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Zainwestuj w mieszkanie, które zarabia na siebie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 680 zł46,56 m² 9 572,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! *** 0% prowizji od kupującego *** W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł30 m² 19 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka przy Parku Szczęśliwickim ul. Zadumana Ochota Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka po remoncie, położona w jednej z najbardziej zielonych części Ochoty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 300 zł57,80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Okrąg budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokoje | 60 m | balkon | Ursynów Stokłosy | działający wynajem Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3/3 pięter. Lokal z niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 249 000 zł70,77 m² 31 779 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** Inwestycja Apartamenty Galant Ząbkowska to nowoczesny apartamentowiec w sercu Pragi wkomponowany w tkankę miejską, stworzony dla.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oryginalne i stylowe mieszkanie. Atrakcyjna, wyjątkowa, nieruchomość o powierzchni 36,25 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy z lat 50-tych o wyśmienitej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam, mieszkanie w Centrum Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 50m2, które znajduje się na drugim piętrze - czteropiętrowego bloku. Posiada funkcjonalny układ, tj. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,07 m² 9 809,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Uprzejmie informujemy, że właściciele nieruchomości proszą o uszanowanie prywatności, o niedzwonienie w domofon ( również nie pukać w drzwi) w celu obejrzenia nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł72 m² 10 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 72m2. Mieszkanie posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Przybylskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/44 mkw Z tarasem. Czynsz administracyjny (z zaliczką na wodę i ogrzewanie) jest zawarty w cenie najmu. Kompaktowe mieszkanie, kompletnie umeblowane i wyposażone. kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe 48m na 4 ostatnim piętrze w bloku z 1965 roku. Mieszkanie posiada : - 3 widne pokoje, - jasną kuchnię, - łazienkę, - balkon. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 156 750 zł46,27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 023 zł40,79 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 40,79 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.