Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

4 250 000 zł142,50 m² 29 824,56 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny, klimatyzowany lokal o powierzchni 142,5 m , zlokalizowany na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego 5 w samym sercu Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 513 zł39,25 m² 16 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39,25m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/eng] Nowoczesny, dwupokojowy apartament z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym w garażu podziemnym - idealny dla pary lub singla. O inwestycji: unikalne osiedle otoczone wodą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł46,60 m² 28 905,58 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 10 piętro Na sprzedaż apartament o powierzchni 47 m , położony na 10 piętrze wieży.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł58,73 m² 18 729,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w topowej lokalizacji Warszawy ul. Stefana Okrzei. Nowoczesny budynek wielorodzinny oddany do użytku w 2008 roku. Nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27,12 m² 19 174,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o powierzchni 27,12 m 2 na parterze z pięknym widokiem na zieleń. Mieszkanie jasne, ustawne, składa się z pokoju, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,90 m² 13 497,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 mkw, położone w cichej i spokojnej części Ursynowa- bardzo blisko metra Stokłosy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 950 zł40 m² 17 898,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,90 m² 11 366,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku bez windy z 1954 roku -legionowo, piaski, ul. Piaskowa. Blok z cegły. Na osiedlu miejsca parkingowe ogólnodostępne. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 576 zł53,92 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł46,60 m² 20 365 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 46,6m2 z dwoma ogródkami zlokalizowane przy ulicy Żupniczej w Warszawie. Dzielnica Praga Południe Kamionek.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

48 m , 3 pokoje, saska kępa/gocław układ, którego brakuje na rynku. 640 000 zł - 13 333,00 zł/m Takie mieszkania znikają szybko, bo nadają się do własnego użytku jak i pod wynajem. Tu nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 792 584 zł61,92 m² 28 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Specyfikacja mieszkania Oferuję 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone przy ul. Wspólnej w warszawskim Śródmieściu. Lokal usytuowany jest na parterze przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 999 zł150 m² 16 666,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni całkowitej 150 m2. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Pytlasińskiego na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł44,54 m² 13 246,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż, atrakcyjne, bezczynszowe, zadbane i funkcjonalne mieszkanie (44,54 m2) na parterze z ogródkiem, w jednopiętrowym segmencie z 2018 roku. Atuty nieruchomości: - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 423 zł116,91 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł57,36 m² 12 534,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi - bez prowizji pośrednika Oferuję mieszkanie o powierzchni 57,36 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,10 m² 21 886,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowy, kameralny, nowocześnie urządzony lokal mieszkalny o powierzchni 44 m2. Apartament znajdujące się na drugim piętrze budynku apartamentowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 312 675 zł75,01 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

: krótko: józefów | Kameralna inwestycja premium | Apartament 75,01 m | 3 pokoje | Wysoki standard wykończenia | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 456 zł55,76 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł55,37 m² 9 192,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dzień otwarty inwestycji w czwartek w godzinach popołudniowych po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Inwestycja Osiedle Gródki mieszkanie 3 pokojowe |od 55,37 | 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł39 m² 22 051,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39 m, 4 piętro w kamienicy bez windy. Kamienica zbudowana w latach 40/50 jako plomba. Mieszkanie do odświeżenia , remontu. Okna pcv. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 2-pokojowy apartament o powierzchni 45 m , zlokalizowany na Żoliborzu Artystycznym w Warszawie, w budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1-5 czerwca, można już oglądać! Do wynajęcia super urządzone mieszkanie trzypokojowe o pow. ok 50m2 z balkonem i super widokiem na panoramę miasta z 9 piętra. Nikt nie.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł44,80 m² 7 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, radom Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m , położone na parterze w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować, 3-pokojowe mieszkanie z osobną dużą, widną kuchnią, łazienką i przynależnym balkonem z zachodnią ekspozycją o powierzchni 82 m2 - podana.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł101 m² 20 495,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje czteropokojowy apartament wysokiej klasy o powierzchni 101 m na Zawadach. Na powierzchnię nieruchomości składa się - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,27 m² 16 836 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,27m2 znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Pohulanka 12. Lokal mieści się na 2.piętrze w 3.piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł63 m² 13 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nugat budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł28,30 m² 17 314,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka położona w zielonej i cichej części Warszawa, w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł36,26 m² 10 700,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,26 m , położone w centrum Błonie, na 4 piętrze w budynku ze starszego budownictwa. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 880 zł156 m² 21 005,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartament 5-6 pokoi o powierzchni 156m2 z przestronnym tarasem 24m2, do remontu zdjęcia są wizualizacjami. Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco - uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł53 m² 122,64 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia nowe klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul. Marcina Kasprzaka 29. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł61,31 m² 10 357,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Lokalizacja: jabłonna, cena: 635 000 pln Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 61,31 m , znajdujące się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł33,49 m² 88,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (573x484x588) for more information Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie mieszczące się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł31 m² 12 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Westate Włochy przedstawia na sprzedaż jasną kawalerkę o powierzchni 31 m , położoną w nowoczesnym bloku z 2025 roku spokojna, zielona część Wieliszewa, blisko Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | Śródmieście - Stare Miasto | ul. Franciszkańska 3 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane tuż obok warszawskiej Starówki -.