Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 598 ogłoszeń

849 000 zł59,60 m² 14 244,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem blisko metra i sggw! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, usytuowane na 1. piętrze w niskim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł102,72 m² 8 274,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowy apartament, 103 m2 z balkonem i przepięknym tarasem lokalizacja Nieruchomość położona przy ulicy Curie-Skłodowskiej, w samym centrum Radomia. W okolicy wszelkie punkty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 750 zł62,10 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rabaty na nowy rok! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 62,10 m2 z balkonem 10 m2 obok galerii mokotów oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł102 m² 196,08 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, w pełni wykończony i umeblowany apartament z jedną sypialnią o powierzchni 102 m2, na drugim piętrze w topowej warszawskiej inwestycji Browary Warszawskie. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

800 936 zł50,40 m² 15 891,59 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie | 2 pokoje | rondo Wiatraczna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna. Sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością oferujemy mieszkanie (pokój z oddzielną kuchnią) w samym sercu Warszawy - Al. Jerozolimskie 21/róg Kruczej. Lokal wymaga remontu. Atuty doskonała lokalizacja - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia:apartament o powierzchni 120 m2. Rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 126,2m2 składa się z: - salon z jadalnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł89,29 m² 7 022,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ma poddaszu. Lokalizacja: radom, śródmieście, ul. Wałowa. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość centrum miasta. Charakterystyka budynku: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 32 m2 na czwartym piętrze z windą z 2008 roku. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na duży balkon, kuchnia umeblowana i wyposażona otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie w kilka minut dotrzesz do centrum- ta oferta jest dla Ciebie. To mieszkanie łączy trzy rzeczy, które rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 5-pokojowe mieszkanie na Pradze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje stylowe, przestronne, nieumeblowane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł59 m² 21 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu o powierzchni 59 m2 z loggią na Wilanowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Ludowa | Mokotów | Apartament przy Parku Morskie Oko Apartament zlokalizowany przy ul. Ludowej 10 na Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni Parku Morskie Oko. Budynek apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. 29 Listopada 3D w prestiżowej części warszawskiego Śródmieścia. Lokalizacja: premium- ulica 29.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 700 zł141 m² 7 728,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić dwupoziomowy apartament na Wawrze! - english version below- atuty Duże możliwości aranżacyjne Wyjątkowa estetyka bryły Duże możliwości inwestycyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Stefana Wyszyńskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44,60 m² 87,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji z 2015 roku przy ul. Cybernetyki 7f. Lokal wyróżnia się rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł56,72 m² 11 953,46 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: około 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł65,61 m² 19 798,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3 pokoje na Mokotowie - wysoki standard, loggia, garderoba, garaż! Ul. Bokserska 56 - elegancja, funkcjonalność i jakość wykończenia Na sprzedaż prezentujemy komfortowe, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińska 6 o powierzchni 31 m2, znajdujące się na 5 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne (54 m ) 2-pokojowe mieszkanie położone na klimatycznych Starych Bielanach w otoczeniu zieleni, ciszy i kameralnej zabudowy. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł63 m² 26 984,13 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Hampton Home oferuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament wielkości 63m2 na osiedlu Stawki w budynku z 2015r. Mieszkanie jest jednym z trzech mieszkań dostępnych na piętrze. Okna nie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł34,21 m² 14 907,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Jazz House! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyżówki. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34 m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł78,87 m² 13 820,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Szukasz ciszy i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z uroków stolicy? To mieszkanie na warszawskim Bemowie, jest właśnie dla Ciebie! Czteropokojowa przestrzeń o powierzchni 78,87m.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł64 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie developerskie w apartamentowcu z 2025 roku, dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia. Budynek położony w warszawskiej dzielnicy Ursus przy ulicy Ryżowej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł22,40 m² 14 241,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości w skrócie! | 41,22 mkw pow. całkowitej | 22,40 mkw pow. użytkowej | świetna komunikacja | ustawny projekt wnętrza | schowek | dużo zieleni | 4 minuty do Metra Zacisze |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku na prestiżowym osiedlu Bulwary Praskie. Lokal znajduje się na warszawskiej Pradze, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone w zielonej i spokojnej części Mokotowa Siekierki, przy ul. Bluszczańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,9 m położone przy ul. Jagiellońskiej 6a na warszawskiej Pradze-Północ! Układ mieszkania: - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł39,04 m² 15 087,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

! nowa oferta! mieszkanie inwestycyjne! tylko U nas! przy uczelniach awf I uksw! Świetna oferta inwestycyjna na sprzedaż przy ul. Marymonckiej na Bielanach w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł25 m² 27 960 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Śliskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne nowe mieszkanie w Żyrardowie Mieszkanie 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Dwa odrębne pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł64,44 m² 21 710,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Twój nowy rozdział zaczyna się właśnie tutaj Warszawa Mokotów, ulica Komputerowa. To miejsce to coś więcej niż adres - to przestrzeń, w której codzienne rytuały stają się przyjemnością,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł75 m² 10 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Stylowe 4 pokoje, 75 m?, z dużym balkon - Radzymin Stylowe 4 pokoje, 75 m2 , z dużym balkon Radzymin oferta dostępna tylko U mnie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem długoterminowy Warszawa, ursus, ul. Ryżowa 44 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w nowoczesnym budynku na terenie dzielnicy Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł59,40 m² 11 700,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,40 m z przynależną komórką 2,57 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku wyposażonym w windę. Stan budynku i mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany W ekskluzywnej inwestycji na prywatnej wyspie - fort cze Świetna lokalizacja | Cicha, spokojna i zielona okolica | Wysoki standard wykończenia | 2 Miejsca postojowe |.

Szczegóły ogłoszenia

642 400 zł29,20 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawa, powiśle ul. Kruczkowskiego / Solec - 2 pokoje / 29,2 m2 / piwnica / 400 metrów do stacji metra Centrum Nauki Kopernik We speak English idealne pod inwestycję Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

English version bellow Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52,80 m² 13 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i zacząć mieszkać, a jednocześnie zależy Ci na przestrzeni, świetnym rozkładzie - ta oferta spełni wszystkie te oczekiwania.