Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

990 000 zł56,30 m² 17 584,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w Śródmieściu Warszawy, przy Alei Solidarności w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł33 m² 16 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 4. piętrze w budynku z 1966 roku z windą, przy ul. Toruńskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 423 zł56,42 m² 14 949 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł71 m² 30 971,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, położone na 1 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu z 2017 roku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,20 m² 12 057,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Zagłoby budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w sercu Śródmieścia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł73 m² 20 410,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 72,49m2 zlokalizowane na Wilanowie / Błonia Wilanowskie. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i objęte całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz niebanalnej nieruchomości na wsi z doskonałym dojazdem do Warszawy? Lokalizacja: dojazd samochodem: 5 minut do S7 15 minut do Westfield Mokotów 15 minut na Ursynów 20-25 minut do metra.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 37 m - Radom, śródmieście Doskonała lokalizacja - centrum Radomia, tuż obok Galerii Słonecznej i parku Leśniczówka. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 37.

Szczegóły ogłoszenia

584 250 zł38,95 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w Markach, ul. Promienna 33 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iberyjskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł28 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Legionowa o powierzchni 28 m2 po remoncie z piwnicą. Wymienione gładzie, elektryka, hydraulika, gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł99 m² 65,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem w Miasteczku Wilanów na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, o powierzchni 99 m2, w skład mieszkania wchodzą m.in. 3.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł51,30 m² 13 547,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Są mieszkania, które już od progu dają poczucie przestrzeni i komfortu. Takie właśnie jest to 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy z cegły - z wysokimi sufitami (2,75 m),.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75,40 m² 7 294,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu 3 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji: podolszyce Południowe, ul. Czwartaków. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł63 m² 21 412,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o pow. 63 m , położone w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Grupa Lar Przy Woronicza w Warszawie. Atuty nieruchomości: metraż: 63.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł30,86 m² 45,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Kawalerka na parterze przy ul. Orzeszkowej. Składa się z : -pokoju dziennego z balkonem -kuchni -łazienki -przedpokoju Mieszkanie częściowo umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu - ul. Cukrownicza 5, warszawa Adres: ul. Cukrownicza 5, dzielnica Praga-Południe (gocławek) Powierzchnia: 36 m Piętro: 2/7 Układ mieszkań: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł74,81 m² 19 917,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Starej Pragi - ul. Białostocka. Zapraszam do świata wyjątkowego klimatu warszawskiej Starej Pragi, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym komfortem. To tutaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 900 zł40,15 m² 15 763,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 337 993 zł52,13 m² 25 666,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? Potrzebujesz ciekawego miejsca na inwestycję? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł24 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia klimatyczna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24 m , położona przy ul. Suzina 3 na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,21 m² 5 995,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie w Żelkowie-Kolonii Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Żelków-Kolonia przy ul. Siedleckiej. Nieruchomość ma powierzchnię 58,21 m i składa.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł36,08 m² 10 116 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Grójca po generalnym remoncie. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Nowoczesna zabudowa kuchenna ze sprzętem agd, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł53,79 m² 20 989,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - garaż, wschodnio-zachodnia ekspozycja, blisko centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,79 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł36,42 m² 28 693,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 1-pokojowy apartament w inwestycji w stanie deweloperskim na Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Warszawa, praga południe / saska kępa/ ul. Lizbońska - kawalerka / 27 M2 We speak English Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na Saskiej Kępie przy ul. Lizbońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł39 m² 18 948,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż - jasne, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m (w tym piwnica 2,61 m ) położone przy Alei Armii Ludowej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce z klimatyzacją. Budynek jest usytułowany na cichym osiedlu wybudowanym w 2014 roku i posiada bardzo ciekawą architekturę. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł38 m² 12 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Zielonce przy ul. Wolności 2, blok 12. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dobrą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Komfort i funkcjonalność w sercu zielonego Grochowa Na sprzedaż komfortowe, ciche i wyjątkowo jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ul. Suchodolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł61,68 m² 38 910,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium z ogrodem | Art Deco Marymont Kaskada Wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Warszawy Marymont Kaskada. To.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł77,60 m² 115,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Tylko u nas. Nowoczesny apartament położony wśród zieleni w sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Okolice ulicy Dobrej zachwycają niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł103 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 103m2, piętro 1/2 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Wylot, stare Włochy. Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł90 m² 10 877,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł50 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na 14 piętrze w 25-piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2001 roku, na parterze recepcja i ochrona. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - otwartej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł52 m² 20 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe mieszkanie premium z dwoma balkonami na Warszawskim Grochowie. Na sprzedaż oferuję niezwykle eleganckie, przestronne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł64,50 m² 14 574 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Zielonego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium * w ofercie również inne metraże * Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 678 zł47,29 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,29 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

1 869 000 zł89,31 m² 20 927,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Uwielbiasz klimat Kamienic? Ta oferta to perełka inwestycyjna dla koneserów grubych murów. W skrócie: pl. Konstytucji 5, śródmieście Południowe, warszawa Zabytkowa Kamienica z 1952 r. 89,31.