Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z ogródkiem | Bemowo | Metro w pobliżu | bez prowizji Szukasz kompaktowego mieszkania z ogródkiem w dobrze skomunikowanej części Warszawy? Ta oferta na Bemowie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł41 m² 13 536,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 usytuowane na 1 pietrze 10 piętrowego bloku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu Ronda Wiatraczna i Szpitala Grochowskiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i stylowe studio w inwestycji w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Emilii Plater. Mieszkanie jest świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,48 m² 13 209,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m , położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4. Lokalizacja Spokojna, zielona część Bemowa z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł61,72 m² 30 784,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Wspólnej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. To przestrzeń, w której przedwojenny charakter kamienicy spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 164 703 zł57,67 m² 20 195,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 57.67 m w dzielnicy Włochy, blisko lotniska Chopina. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju dziecięcego/ biura, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 000 zł63,50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy - ul. Wilcza 13, śródmieście Południowe, warszawa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, funkcjonalny apartament usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł45,50 m² 15 934,07 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A do tego z widokiem na panoramę Warszawy, który naprawdę robi wrażenie? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie Grójec, ul. Kochanowskiego 13 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta Grójec, przy ul. Kochanowskiego 13. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł86 m² 20 814 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jana Kazimierza 35.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł42,30 m² 11 229,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! centrum legionowa! pkp blisko! miejsce postojowe na parkingu społecznym! Prezentuję Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem / 3 pokoje / 64 m / bielany / ul. Wrzeciono / metro młociny / garaż W cenie / Na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł69,86 m² 7 715,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m , położonego przy ul. Fabrycznej 3a w Płochocinie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł42 m² 18 928,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł48 m² 18 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnie. Kamienica z 1953r.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł118,15 m² 84,64 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o wysokim standardzie, zaprojektowany z dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Rozkład pomieszczeń: część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 499 zł54 m² 15 101,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe - 53,64m2 + balkon 12,97m2 parking podziemny W cenie 15.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD + 10 MIN.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł38,01 m² 122,34 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o pow. 38 m 2 w prestiżowymi nowoczesnym obiekcie Platinum Power.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł85,60 m² 8 820,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w Nowej Woli (gmina Lesznowola) idealne dla osób szukających spokoju, zieleni i jednocześnie szybkiego dojazdu do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł73,20 m² 20 450,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż przestronne, pełne klimatu mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej charakterystycznych kamienic warszawskiego Powiśla - przy Alei 3 Maja 2.To miejsce z niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł73,87 m² 10 545,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ząbki, ul. Powstańców - 73,81m2 | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe | komórka lokatorska do wejścia nowe budownictwo We speak English do wejścia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł37,50 m² 20 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka -jeziorańskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł86,27 m² 52,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

4 500 zł | Wynajem | 3 pokoje | 86 m2 I Warszawa | Wilanów Niski | Obornicka rezerwacja! Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji - Wilanów Niski.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł110 m² 17 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m przy ul. Alternatywy 7 na Ursynowie idealne dla osób ceniących komfort, przestrzeń i świetną lokalizację. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,67 m² 11 185,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum Płocka idealne do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum Płocka. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł50,50 m² 18 198,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł55 m² 26 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bezpośrednio - nowoczesne mieszkanie 54,53 m | Marina Mokotów II Sprzedam bezpośrednio nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,53 m , zlokalizowane przy ul. Białej.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł48,03 m² 16 656,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim Główne atuty mieszkania: powierzchnia: 48,03 mkw Stan: deweloperski: gotowe do wykończenia według własnych pomysłów i potrzeb Układ: funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 680 zł57,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle składające się z 80 mieszkań położonych w podwarszawskiej Lesznowoli stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, prywatność oraz spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,70 m² 6 907,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szeligi / ul. Klonowa 3 pokoje z ogródkiem, bezczynszowe mieszkanie blisko Warszawy Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż położone w spokojnej części miejscowości Szeligi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 859 910 zł96,38 m² 19 297,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe! Bez pcc i prowizji Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 96,38 m2 na Ursynowie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 524 000 zł76,20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ: - jasny pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł32,60 m² 27 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 32.60 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł24 m² 31 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowy apartament w sercu Warszawy ul. Smolna | panorama miasta | loggia | 3 m wysokości Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 23,5 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł95 m² 35 789,47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

: krótko: śródmieście/wola, ogrodowa Residence, ul. Ogrodowa, 95m2, 3 pokoje, 50-metrowy taras z ogrodem zimowym. 1 miejsce w garażu podziemnym płatne dodatkowo 100 000 pln. Klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,60 m² 14 244,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem blisko metra i sggw! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, usytuowane na 1. piętrze w niskim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł102,72 m² 8 274,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowy apartament, 103 m2 z balkonem i przepięknym tarasem lokalizacja Nieruchomość położona przy ulicy Curie-Skłodowskiej, w samym centrum Radomia. W okolicy wszelkie punkty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 750 zł62,10 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rabaty na nowy rok! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 62,10 m2 z balkonem 10 m2 obok galerii mokotów oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł102 m² 196,08 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, w pełni wykończony i umeblowany apartament z jedną sypialnią o powierzchni 102 m2, na drugim piętrze w topowej warszawskiej inwestycji Browary Warszawskie. Idealne miejsce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij