Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 28m2. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Poniatowskiego 2b w centrum Otwocka. Lokal znajduje się na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł82,15 m² 20 572,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, podzielone na 3 niezależne lokale, wszystkie aktualnie wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł32,11 m² 15 260,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dlaczego warto: * cena ofertowa tylko 490 tyś. brutto * idealny pod inwestycję * możliwość przejęcia lokalu wraz z firmą zarządzającą wynajmem * lokal w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł46,70 m² 17 344,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Warszawa Wola ul. Żytnia - 46,7 m / 3 pokoje z kuchnią + balkon + piwnica / metro 2 min We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67,29 m² 19 111,31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na Pradze Południe Zakup od Dewelopera - 0 % prowizji Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z ponad dwudziestometrowym tarasem na szóstym piętrze. Metraż poszczególnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł65,50 m² 22 748,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Podstawowe zalety: mieszkanie przytulne, ciepłe, z wyjątkowym klimatem, idealnie ciche, jasne, dwustronne, wysokie (ponad 3 m), salon z kominkiem i wyjściem na balkon, po remoncie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 950 zł76,70 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Agencja Westate oferuje Państwu wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,7 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł33 m² 23 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne mieszkanie 33 m na Mokotowie idealne dla singla lub pary. Funkcjonalny układ: jasny salon z aneksem kuchennym oraz komfortowa sypialnia. Lokal zadbany, gotowy do zamieszkania. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46 m² 16 739 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Ochocie. Jest to doskonała lokalizacja uważana za jedną z najatrakcyjniejszych części Warszawy, charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł31,66 m² 34 744,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji Sienna 65! Doskonała lokalizacja! Tylko u nas! Bez prowizji! Mieszkanie położone jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,31 m² 9 297,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1991 roku zlokalizowane w - Jabłonna, ul. Graniczna. Okolica cicha i spokojna, z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

926 280 zł37,20 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

/ w kilku słowach: zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykłego mieszkania, położonego w samym sercu historycznej Warszawy - przy ulicy Świętojańskiej 19. To adres, którego nie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,90 m² 16 512,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe, i umeblowane mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Triton Park. Cisza i spokój-.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i spektakularny widok z okna? Mamy dla Ciebie idealną propozycję na warszawskiej Ochocie! Zapraszam do wynajęcia jasnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio | 25 m2 | Balkon | Włochy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego lokalu o powierzchni 93,84 m na wynajem! Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

17 850 zł200 m² 89,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Niezwykle przestronny lokal z jedynym w swoim rodzaju widokiem wprost na Pałac Kultury i Nauki. Zabytkowa przedwojenne kamienica z 1904 r. w reprezentacyjnej lokalizacji. 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bednarskiej. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,24 m, położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Bednarskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł50,81 m² 30 505,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Są mieszkania, które oferują dobrą lokalizację. I są takie, które oferują styl życia. To jest zdecydowanie to drugie. Wyobraź sobie miejsce, gdzie wychodzisz z kamienicy i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 000 zł72 m² 19 930,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie 72 m z dużym balkonem na warszawskim Bemowie. Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,50 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł75,72 m² 29 714,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie w kamienicy, bardzo jasne i gotowe do zamieszkania. Lokal ma ekspozycję na południe i wschód, dzięki czemu wnętrza są świetnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł57 m² 21 736,84 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 57 m , w prestiżowej lokalizacji przy ul. Łuckiej w Warszawie, w ścisłym centrum biznesowej Woli, tuż przy granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł33,40 m² 16 467,07 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie, które wyróżnia się na tle większości ofert w tej okolicy ostatnie piętro, otwarta przestrzeń przed oknami i świetne doświetlenie przez praktycznie cały dzień. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,60 m² 14 361,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kolorowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1993 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł48,29 m² 18 430,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,29 m2, zlokalizowany przy ulicy Sowińskiego 25 na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany na 2 piętrze z 6. Atuty: balkon - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 062 zł27,35 m² 29 289,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne apartamenty W prestiżowej inwestycji - Harfowa Residence Nowoczesna architektura | Klimatyzowane apartamenty | Wyjątkowa lokalizacja | Sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł64 m² 19 531,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Osiedle zamknięte, monitorowane. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Okna wschód - zachód. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m , zlokalizowane przy ulicy Śreniawitów w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł46,50 m² 13 419,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1974 roku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niewielkie, schludne mieszkanie o powierzchni 25m2 składające się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone według aktualnych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł23,39 m² 27 789,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Pokój z kuchnią 24 mkw - W sercu starego miasta Z widokiem na barbakan. Urocze, małe mieszkanie z antresolą. Doskonałe na inwestycję; pokój z wejściem na antresolę 7 mkw ,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł49,04 m² 18 760,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,04 m , usytuowane na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z 2017 roku (z windą). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 25,55 m położony na 1 piętrze w nowej kameralnej inwestycji przy ulicy Emilii Plater 15. Inwestycja Emilii Plater 15 to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł58 m² 131,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament 58 m z balkonem i garażem ul. Ludwiki, na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 58 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 181 zł97,93 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Park (3 km), wokół.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł49,50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

PL | eng version below Na sprzedaż kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. To świetna propozycja dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego gabinetu. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m , zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskich Bielan. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,50 m² 11 747,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji Mińsk Mazowiecki, ul. Dąbrówki idealne dla rodzin z dziećmi! Cena: 699 000 zł Powierzchnia: 59,50 m + balkon + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe (33m2) po generalnym remoncie w samym sercu Grochowa na Pradze Południe. Całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Pow. 33m2: pokój.