dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł28 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

We speak pl, en, ua, ru Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą przy ul. Łopuszańskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

684 479 zł44 m² 15 556,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bez prowizji od kupującego! Jeżeli szukasz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy to idealnie trafiłeś. Oferuję nowocześnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strubiczów

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł38 m² 17 573,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży perełkę, do zamieszkania od już! Mieszkanie o rewelacyjnym rozkładzie pomieszczeń, składa się z dwóch ustawnych, przestronnych i niezależnych pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

629 800 zł30 m² 20 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł31 m² 16 134,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 30,68 m - Warszawa, bielany, ul. Klaudyny Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4. piętrze (V kondygnacja nadziemna) w budynku z trzema windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł40 m² 13 007,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dostępne od zaraz! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,90 m2 przy ulicy Strumykowej 29b na Białołęce. To idealna propozycja zarówno dla rodziny jak i dla inwestorów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł54 m² 14 859,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania dostępnego od zaraz, położonego w pobliżu ulicy Irysowej na malowniczym Mokotowie. Cicha, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł62 m² 14 019,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

-nieruchomość dostępna tylko W estate - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy parku Górczewska Bemowo Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie, gdzie pierwsze promienie słońca wpadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

509 000 zł47 m² 10 829,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

509 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,39 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mińska Mazowieckiego. Mieszkanie jest w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Paszków

Paszków,mazowieckie

1 029 000 zł93 m² 11 064,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, które stanowi odrębną własność, mieszkanie znajduje się w pięciopiętrowym budynku z cegły, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

515 000 zł53 m² 9 735,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie z dużym ogrodem stwórz swój kawałek zieleni w Legionowie Wyobraź sobie poranną kawę wśród zieleni, własny warzywnik, miejsce zabaw dla dzieci lub strefę relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

898 999 zł56 m² 15 939,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mokotów | Służewiec| przestronne mieszkanie | 3 pokoje + kuchnia| Idealne dla rodziny! Cicha lokalizacja, doskonała komunikacja i galeria mokotów blisko! Marzysz o przestronnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ranieckiej

Ciechanów,mazowieckie

335 000 zł39 m² 8 634,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Marii Ranieckiej 6 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 38,80 m2 wchodzą: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł57 m² 15 148,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 8-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 366 000 zł64 m² 21 237,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie w centrum Warszawy *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje i kawiarnie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do kupienia 3 pokojowe mieszkanie 60 m2 piętro 5/9 w budynku z 1985 roku, bemowo. Stan do remontu, idealne dla rodziny lub inwestycyjnie na wynajem. Mieszkanie to: * pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł46 m² 14 956,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

45,8M2, 2 pokoje do remontu, piwnica, zielona okolica, j.S.BACHA, SŁUŻEW NAD DOLINKĄ Budynek: Wielorodzinny budynek mieszkalny 11. piętrowy, rama H. Rok budowy 1977. Spółdzielnia mieszkaniowa Służew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwarlikowska

Radom,mazowieckie

429 000 zł86 m² 4 988,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie radomskiego rynku, u zbiegu ulic Szwarlikowskiej Reja oraz Wolność. Położone jest na 2 piętrze niskiego bloku świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł40 m² 19 478,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

! rezerwacja! Perełka Muranowa! Klimatyczne 2 pokoje obok Ogrodu Krasińskich, stare Miasto i Metro Arsenał w zasięgu chwili! Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana przy Wałowej 4 adresie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł46 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 7 -piętrowym bloku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Osiedle z kontrolą dostępu, chronione. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skargi

Marki,mazowieckie

1 000 000 zł168 m² 5 942,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Hampton Home zaprasza na prezentację segmentu 3 piętrowego doskonałego dla rodziny. Nieruchomość to trzy kondygnacje: parter 54,98m2 I piętro 54,47m2 II piętro 55,84. Gwarancją komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Pruszków,mazowieckie

479 000 zł32 m² 14 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2002 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kazimierza Pułaskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł75 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ulicy Czerniakowskiej. Mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1936 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Piaseczno,mazowieckie

475 000 zł37 m² 12 978,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

475 000 zł | sprzedaż | Mieszkanie | 36,6m2 | Piaseczno | Wojska Polskiego Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 48 m2, IV piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 16 m2 z wyjściem na loggę o pow. 3 m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Króżańska

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł65 m² 24 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie w przedwojennej wyremontowanej kamienicy na Mokotowie. Lokalizacja: idealne miejsce dla wielbicieli Starej Warszawy. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł53 m² 14 990,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej, pełnej zieleni okolicy na warszawskim Ursynowie. Lokal o powierzchni 52,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł35 m² 16 859 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Duża i funkcjonalna kawalerka w samym sercu warszawskiego Dolnego Mokotowa, o powierzchni całkowitej 35 mkw, z fajnym balkonem ok. 4m2, na który jest wyjście z salonu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sanocka

Warszawa,mazowieckie

393 000 zł20 m² 19 650 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferuję kawalerkę na warszawskiej Ochocie przy ulicy Sanockiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja wum 200 metrów Park im. Zasława Malickiego - 20 metrów, 1 minuta spacerem Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pankiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł55 m² 24 545,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. 54,75 m2 na IV piętrze w przedwojennej kamienicy z 1936r. (bez windy), serce śródmieścia, na tyłach ul. Nowogrodzkiej. Położenie w samym centrum miasta umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Radom,mazowieckie

325 000 zł59 m² 5 499,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - 59,10 m - Os. Ustronie okazja 325000zł! mieszkanie do własnej aranżacji Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,10 m , środkowe, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł71 m² 12 184,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, blisko Promenady, ciche i słoneczne. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,4 m 2 z ogromnym potencjałem, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł54 m² 16 635,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,50 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z 2012 roku -warszawa, stegny, ul. św. Bonifacego skrzyżowanie z Sobieskiego. Wejście z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awionetki RWD

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł64 m² 14 072,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 63,6 m Warszawa Gocław, ul. Awionetki rwd Biuro Metrohouse ma przyjemność przedstawić przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł51 m² 15 988,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ochota | Park szczęśliwicki | spokój | przestronne mieszkanie Otwórz drzwi do swojego nowego mieszkania na Szczęśliwicach - przestrzeni, która od pierwszego wejrzenia czuje się jak dom. Wejdziesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lesznowola,mazowieckie

796 500 zł77 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Projekt obejmuje nowoczesne osiedle składające się z 80 mieszkań, znajdujących się podwarszawskiej Lesznowoli. Mamy również inne metraże i powierzchnie ogródków. Kupujesz bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie na Pradze Północ - idealne miejsce do zamieszkania lub inwestycji! Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł27 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,69 mkw., znajdująca się na II piętrze w eleganckim trzypiętrowym apartamentowcu na osiedlu Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł71 m² 12 053,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam fantastyczne mieszkanie usytuowane w osiedlu zamkniętym "ogrody Piastowskie" w Pruszkowie, granica Piastów - Pruszków. Mieszkanie jest na 1 piętrze z garażem podziemnym własnym,.