dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł64 m² 15 724,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko kilka minut pieszo do stacji Metro Mińska (docelowo planowanej linii M3). 25 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Błonie,mazowieckie

270 000 zł32 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 32,04 m , na którą składają się: -salon z wejściem do oddzielnej kuchni (można przerobić na aneks kuchenny), - sypialnia, - przedpokój, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

410 000 zł32 m² 12 756,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Piaseczna. Mieszkanie na VI piętrze w nowoczesnym, komfortowym budynku "sand City Tower" przy ulicy Młynarskiej 39. Bardzo słoneczne (ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

581 000 zł38 m² 15 289,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , 2 piętro w 4-piętrowym budynku z 1978 roku -pruszków, ul. Lipowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

1 068 034 zł68 m² 15 799,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy projekt mieszkaniowy położony przy Alei Krakowskiej w Warszawie, 6 km od ścisłego centrum. Do dyspozycji są przystanki tramwajowe, autobusowe i skm W pobliżu znajdują się lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł55 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż oferujemy wygodne, jasne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Dzielnej. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego układu, wygody życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł26 m² 19 697 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Jeśli poszukujesz małego mieszkania w zielonej okolicy blisko Śródmieścia - to tutaj jest takie ogłoszenie. Na sprzedaż małe mieszkanie dla singla, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

3 435 000 zł165 m² 20 818,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Duży, klimatyzowany, jasny apartament 4 pokojowy, o powierzchni 165 metrów, położony na 2 poziomach - 5 i 6 piętro, z tarasem 32,30 m oraz z 2 balkonami, położony na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

789 234 zł40 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie własnościowe w stanie deweloperskim w nowym, świeżo oddanym budynku, położone w Warszawie na Pradze Południe - Grochów. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł25 m² 25 960 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 25,08 m2, położona na 2 piętrze w budynku z windą, zlokalizowana pomiędzy Placem Zbawiciela a Placem Unii Lubelskiej. Doskonała propozycja dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełzy

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł95 m² 14 909,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy z tarasem, sauną i garderobą | Ursus Niedźwiadek Komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

535 000 zł47 m² 11 453,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym punkcie na mapie Marek. Świetne położenie- w okolicy pełna infrastruktura- sklepy, przedszkola, szkoła, 7 min piechotą do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł57 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaz przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na Mokotowie, przy ul. Woronicza, tuż obok stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł146 m² 11 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 5-pokojowe mieszkanie o doskonałym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ursynowa na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł74 m² 15 879,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Okopowej 33, blisko Centrum Warszawy. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł59 m² 20 442,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł70 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o doskonałej lokalizacji przy ul. Siennej w Warszawie, zlokalizowany w budynku z 2005 roku, wykonanego z cegły. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

497 800 zł37 m² 13 299,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł77 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 77,00 m2 składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 38 m, położone na parterze, świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Układ: - 2 ustawne pokoje - kuchnia - Łazienka - Piwnica Atuty: - świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 515,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie 38 m2 w atrakcyjnej okolicy - Saska Kępa. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w kameralnym, czteropiętrowym, ceglanym budynku w dzielnicy Praga-Południe na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

596 000 zł40 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Białołęka / 2 pokoje - 40 m2 / Taras - 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

754 000 zł52 m² 14 441,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 105 000 zł60 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Szeligowskiej. Nowoczesne i kameralne, bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

653 000 zł48 m² 13 494,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Jeśli szukasz funkcjonalnego i jasnego mieszkania w zielonej części Warszawy, to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 47,39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł47 m² 17 773 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy koleżanki i kolegów z innych biur nieruchomości do współpracy przy sprzedaży tego mieszkania. Bez prowizji dla Kupującego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

724 900 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 4 pokojowe 2 piętrze. Cena 724 900,00 pln Kontakt: do mieszkań przynależą ogródki, balkony, garaże pod budynkiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł43 m² 17 475,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkania | 2 pokoje | Nowe | Mokotów | ul. Modzelewskiego Sprzedam mieszkanie w budynku z 2 windami w dzielnicy Mokotów. Budynek położony blisko obwodnicy oraz komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na parterze budynku przy ul. Ludwika Kondratowicza 41, tuż obok stacji metra Kondratowicza (M2). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

1 685 000 zł66 m² 25 530 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie, które łączy komfort i lokalizację ul. Pawia, pow. 66 m2 + loggia. Atuty mieszkania: 2 pokoje (łatwa możliwość wydzielenia 3) Ostatnie piętro cisza i prywatność Opcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biała

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł50 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż klimatyczny apartament o powierzchni 50 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym, zlokalizowany w prestiżowej Rezydencji Biała w centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kocjana

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł78 m² 15 371,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2010 roku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie jest usytuowane na 3 piętrze wśród niskiej i nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł50 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

We speak pl, eng, ua, ru Wyjątkowy apartament 50 m w prestiżowej inwestycji Patria - serce zielonego Powiśla Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł60 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Warszawa,mazowieckie

626 500 zł38 m² 16 486,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje w nowym apartamentowcu w Międzylesiu. Zlokalizowanym tuż przy Mazowieckiem Parku Krajobrazowym (100m!). W mieszkaniu zaplanowano: - salon z aneksem kuchennym (ok.24,39mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

862 000 zł44 m² 19 590,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Ursynów | 2 pokoje | 39 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na Ursynowie w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł62 m² 17 440 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 62,5 m w zielonym sercu Mokotowa ul. Gagarina 32a Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł58 m² 13 154,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 57,7m2 przy ulicy Zapustnej (stare Włochy). Pierwsze piętro, sypialnia od wschodu, duży pokój z balkonem i kuchnia od zachodu. Własność w spółdzielczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wernera

Radom,mazowieckie

235 000 zł32 m² 7 389,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 31,80m w samym centrum Radomia. Mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnym bloku usytuowanym przy ulicy Wernera. Pokój dzienny ze słonecznym balkonem, duża i widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Otwock,mazowieckie

769 000 zł59 m² 13 060,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem 20,54 m | Otwock - os. Morskie Oko | 58,88 m | 2019 r. Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wyjątkową przestrzenią do odpoczynku na.