dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży urokliwą kawalerkę, z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie kilka lat po remoncie pod okiem architekta. Przemyślne zagospodarowanie przestrzeni sprawia, że mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnia

Wołomin,mazowieckie

835 000 zł120 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Wołominie , przy ulicy Letniej. Tylko 800 metrów do stacji pkp. Link do filmu znajduje się w parametrach oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł62 m² 11 183,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,70 m , położone przy ul. Karabeli 15 (jelonki), na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1978 roku. Lokal 3-pokojowy, z dwustronną ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł48 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Marzysz o własnym M, w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją i dostępem do wszystkich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł41 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 mkw, znajdujące się na 4. piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 1974 roku, wyposażonym w dwie windy. Mieszkanie oferuje praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł43 m² 17 569,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Włoch i Ochoty. Lokalizacja zapewniająca zarówno kontakt z naturą, ze względu na bliskość parków, dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielawska

Warszawa,mazowieckie

1 649 000 zł58 m² 28 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w sercu Mokotowa, dla kogoś, kto wybiera jakość, prywatność i prestiż. Prezentowany apartament o powierzchni 58,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

747 000 zł44 m² 16 977,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli - tuż obok parku Edwarda Szymańskiego. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł30 m² 12 989,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Pragnę zaprezentować Państwu kawalerkę na cichym, bezpiecznym osiedlu. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Włodarzewska 59a - Liczba pokoi: 1 - Powierzchnia: 29,64 mkw. - piętro: -0,5 (suterena).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

629 900 zł67 m² 9 377,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jest to nowoczesne osiedle położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Błonia, stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie balans między naturą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

3 320 000 zł127 m² 26 224,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowy i przestronny 4 - pokojowy penthouse z pięknym, słonecznym tarasem (pow. 80 m2) położony w Miasteczku Wilanów na prestiżowym zielonym osiedlu Ostoja Wilanów. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł29 m² 21 880,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Loft w zrewitalizowanym i rozbudowanym budynku pofabrycznym. Dodatkowo antresola z funkcją spania. Ceglana ściana we wnętrzu. Wnętrza zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł70 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 70 m - Miasteczko Wilanów, ul. Klimczaka 13 Dwustronne jasne i funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

726 300 zł38 m² 18 998,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tu poranki pachną kawą, a wieczory ciszą własnego zielonego zakątka. 42 m wygodnej przestrzeni i aż 100 m prywatnego ogrodu gotowego, by zamienić go w Twoją mini-oazę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

2 148 000 zł112 m² 19 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowo przytulne 4 pokojowe mieszkanie na Kabatach. Cicha oaza blisko metra i Lasu Kabackiego Zapraszamy do odkrycia przestronnego i słonecznego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł116 m² 23 666,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja; zielony żoliborz rydygiera - doskonała infratruktura, edukacja, usługi,. Elegancki, apartament na strzeżonym bezpiecznym osiedlu. Dobry rozkład, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł27 m² 19 662,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją kawalerki znajdującej się w centrum Warszawy w dzielnicy Śródmieście. Powierzchnia w kw 28,5m2 (wraz z piwnicą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urszuli

Radom,mazowieckie

299 000 zł33 m² 9 088,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie jednopokojowe 32,90m, tuż obok Parku Południe. Położone w bloku czteropiętrowym, przy ulicy Urszuli. Zawiera pokój dzienny z obszernym balkonem i widokiem na zieleń, osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł36 m² 23 545,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bez prowizji od kupującego zapraszamy do kontaktu! Warszawa ul. Elektoralna Na sprzedaż unikatowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,1 m2, położone w samym sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł76 m² 11 788,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,5 mkw., położone na trzecim piętrze czteropiętrowej, zadbanej kamienicy z lat 60. XX wieku, zlokalizowanej przy ul. Białobrzeskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wapowskiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł34 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do kupienia studio 34,5 m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 1965r. Ursus, skorosze. Idealne dla singla/singielki, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: * salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł61 m² 15 730 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Aluzyjnej 10 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, świeżo odmalowane, gotowe do wprowadzenia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł42 m² 21 404,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

WE speak: pl, ua, ru, eng. Nowoczesne, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 3. piętrze (z 5) w nowym budynku z 2020 roku, przy Forcie Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kukułki

Tłuszcz,mazowieckie

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie l2b 3-pokojowe na piętrze o powierzchni 63,10 m z dużym ogródkiem 66 m . Lokal w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Warszawa,mazowieckie

1 695 000 zł143 m² 11 878,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowy penthouse w bardzo dobrej lokalizacji, położone tuż przy lesie Bemowskim, fort Wola i Wojskowa Akademia Techniczna. Niska zabudowa. Wokół mnóstwo zieleni, cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 412,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentowane mieszkanie ma 48,26 m2, na które składa się: - salon 19,43 m2, z aneksem kuchennym 5,27 m2, - sypialnia 13,23 m2, - łazienka 5,56 m2, - przedpokój 4,77 m2, oraz balkon 4,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

480 000 zł56 m² 8 578 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z kominkiem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,96m2 położone na parterze budynku wpisanego do rejestru zabytków. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł105 m² 16 064,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Apartament 3-pokojowy 105,20 m śródmieście/wola Wyjątkowa lokalizacja - prestiż, komfort i doskonała komunikacja Prezentujemy przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 105,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

613 000 zł40 m² 15 135,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł49 m² 16 174,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m2, z balkonem o powierzchni około 1 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

559 999 zł37 m² 15 013,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| metro Młynów | dwa pokoje | 1p z windą| Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m , zlokalizowane przy ulicy Tyszkiewicza 14/24 na warszawskiej Woli. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

2 055 000 zł93 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament usytuowany na ostatnim piętrze z tarasem 130m2 w budynku z 2010r. Mieszkanie o pow. 93m2 składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Warszawa,mazowieckie

1 416 000 zł49 m² 28 898 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezpośrednio sprzedam luksusowy, ekskluzywny, piękny, po generalnym remoncie, apartament przy ulicy freta 4/6, w kamienicy Z końca XVIII wieku! najbardziej prestiżowa lokalizacja warszawy stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

632 000 zł43 m² 14 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 620 000 zł82 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Śródmieście | ul. Koszykowa (wejście na teren kamienicy od strony Alei Niepodległości). Dwustronne, jasne i ciche mieszkanie w przedwojennej kamienicy z windą. Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł59 m² 18 609,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca w sercu Pragi Południe, tuż przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł43 m² 14 557,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł36 m² 16 805,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Budynek z dala od istniejących zabudowań w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł56 m² 16 381,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m2 przy ul. Ferdynanda Magellana, imielin, ursynów .Mieszkanie znajduje się na 3 z 6 pięter budynku który miał.