dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł60 m² 12 391 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Josepha Conrada 10 w Warszawie. Lokalizacja pełna korzyści: ul. Conrada 10 na Bielanach w Warszawie to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł80 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na kameralnym osiedlu bloków o niskiej zabudowie, położonego przy ulicy Korkowej. Mieszkanie o powierzchni 80.2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

1 039 000 zł58 m² 17 914 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Urokliwe dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż przy malowniczej ulicy Górskiej na Dolnym Mokotowie, warszawa. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania położonego przy pięknej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

869 030 zł47 m² 18 490 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Generalny remont w 2022 roku - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż piękne, oryginalne mieszkanie idealne dla pary, zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 315,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaprezentować rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w Ursus-Niedźwiadek, przy ul. Zagłoby 25, idealne dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiktoryn

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł19 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka/lokal inwestycyjny z widokiem na miasto Do sprzedania bezpośrednio od właściciela 1-pokojowy funkcjonalnie urządzony mikroapartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 41,53 m , 2-pokojowe, z widną kuchnią i piwnicą, zapewnia komfort i wygodę na co dzień. Znajduje się w doskonałej lokalizacji na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sempołowskiej

Radom,mazowieckie

539 000 zł65 m² 8 277,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sempołowskiej - Gołębiów II Mieszkanie do wejścia, nie wymaga wkładu finansowego. Rok budowy 2008,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dionizosa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 303,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta i dobra komunikacja na warszawskiej Białołęce! Nowoczesny kompleks mieszkań na Tarchominie. Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe i urocze, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

839 958 zł42 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Śródmieście, przestronne 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4. piętrze w 4- piętrowej kamienicy z lat 50. Na powierzchni 42 m2 znajduje się pokój dzienny, sypialnia, duża, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł45 m² 18 456,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: ul. Coopera 12D, bemowo Metraż: 44,97m mieszkanie + 30m ogród + 1,8m komórka lokatorska Dodatkowe koszty: 2 miejsca postojowe w garażu po 35 000 zł każde Dla kogo: idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł48 m² 15 167 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , duża kuchnia. Pakrkiet nowy po wycyklinowaniu. Łazielnka nowa po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł43 m² 20 384,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze Południe (gocław). Lokal znajduje się na piątym (z 5) piętrze na osiedlu zamkniętym. Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berezyńska

Warszawa,mazowieckie

1 395 000 zł61 m² 22 868,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

3 pokoje! tuż przy parku! Ciche mieszkanie w kameralnej kamienicy na Saskiej Kępie. Ustawny salon, oddzielna, widna kuchnia w formule otwartej. Dwie ciche sypialnie, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł38 m² 17 066,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane na ul. Międzynarodowej oferujące piękny widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł117 m² 21 359 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Brief: oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 117 mkw, znajdujący się w apartamentowcu z basenem na ul Jana Kazimierza. Atuty: nigdy wcześniej nie był zamieszkany ani wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 293 135 zł111 m² 20 584 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta limitowana czasowo bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < gotowe do odbioru z końcem grudzień 2024 roku > przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 111,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

684 659 zł28 m² 24 539 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < gotowe do odbioru z końcem maja 2025 roku > oferujemy przestronne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,9 m , dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł48 m² 14 845,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie Warszawa | Dwupokojowe Mieszkanie | Warszawa Praga-Południe | Warszawa Saska Kępa | Mieszkanie Dwupokojowe | Dwa Pokoje Na Pradze | Sprzedaż Mieszkania Zapraszamy klientów gotówkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orkana

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł52 m² 30 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Tylko u nas! Inwestycja w apartamenty na Mokotowie w Warszawie oferuje mieszkania w różnorodnych rozmiarach, od 50 do 150 mkw. Lokale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 274 000 zł103 m² 12 368,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie znajduje się na dwóch kondygnacjach w strzeżonym apartamentowcu, w zielonej części Pruszkowa, na terenie ogrodzonym, w odległości zaledwie 600 m od stacji wkd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

732 810 zł56 m² 12 970,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera Kameralna inwestycja zlokalizowana 400 m od wejścia do Kampinoskiego Parku Narodowego! Dlaczego to takie ważne? Dlatego, że każdego dnia, kiedy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł36 m² 17 280,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie po remoncie o pow. 36,4 m2 na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym na Bródnie przy ul. Toruńskiej nieruchomość: lokal składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

1 430 000 zł55 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament 55 M2, dwa pokoje, bohema-nowa praga, szwedzka, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez Okam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł29 m² 20 655,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Mickiewicza składające się z: - pokoju - oddzielnej kuchni - łazienki - przedpokoju - możliwość utworzenia dodatkowego pokoju w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł52 m² 27 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Śródmieście ul. Pokorna blisko Starówki. Bardzo eleganckie mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty najwyższej jakości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Ząbki,mazowieckie

649 000 zł45 m² 14 577,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,52 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Miłej. Całość mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2021 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł41 m² 16 460,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wola Młynów ul. Wolska |300 m od bloku stacja metra Płocka oraz przystanki autobusowe i tramwajowe | 900m do stacji kolejowej Warszawa Wola | 3 km od Pałacu Kultury 41,25 m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiarusów

Warszawa,mazowieckie

834 758 zł61 m² 13 599,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ustawny apartament M3 z ogródkiem! Kameralna inwestycja - blisko natury na Pradze Płd. 0% prowizji, bez pcc, stan deweloperski. Inwestycja zlokalizowana w otulinie przyrody, w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł56 m² 21 514,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,73 m2, znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca, zaprojektowanego przez renomowaną pracownię architektoniczną jems. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł57 m² 14 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,31 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Dzielnicy Targówek (zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Magnackiej w niedalekiej odległości od pętli autobusowej oraz stacji skm/pkp ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie przy ul. gen. A. E. Fieldorfa Nila 8. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, słonecznego mieszkania o powierzchni 36 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

1 425 000 zł77 m² 18 506,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry! Oferta sprzedaży bezpośrednio. Przedstawiam Państwu mieszkanie o wysokim standardzie, zamieszkane i użytkowane przez rodzinę. Mieszkanie w nowym 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

2 648 000 zł143 m² 18 517,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem 143 m2 / można podzielić na 2 z niezależnymi wejściami - są 2 kw 2 ogródki - duży i mały (5 wyjść balkonowych na oba ogródki). dodatkowo taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł51 m² 14 795,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 51,03 m2 z dużym ogródkiem 149 m2. Lokal składa się z dwóch niezależnych pomieszczeń i salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

893 000 zł41 m² 21 989,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,61 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się w ceglanym bloku z 1960r na 7 piętrze z 8. Siedem lat temu przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko w The Estate Warsaw! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy. W mieszkaniu o powierzchni 47m2 znajdziemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł62 m² 20 976 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Archiwalne Zapraszam na Powiśle - super lokalizacja = Dobre mieszkanie na ulicy Dobrej! :) = w Śródmieściu = w bardzo ładnej, zadbanej kamienicy Klenca z 1937 r. = na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł37 m² 21 045,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, w okolicach Westfield Mokotów. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Radom,mazowieckie

365 000 zł53 m² 6 827,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe 53,46m, w bardzo atrakcyjnym rozkładzie pomieszczeń. Drugie piętro, w bloku z cegły, na osiedlu Obozisko. Tuż obok Parku Malczewskiego, kilka minut piechotą od Galerii.