dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

1 025 000 zł56 m² 18 303,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Zadumana Ulica Zadumana znajduje się w dzielnicy Ochota, w części nazywanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 650 zł57,50 m² 11 089,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym balkonem | Kameralna inwestycja | Marki - przy granicy Warszawy | Bez pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane w kameralnej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 755 090 zł109,70 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Hampton Home oferuje na sprzedaż 4 pokojowy apartament o wielkości 109.7 m2 na ekskluzywnym zamkniętym, strzeżonym osiedlu skąpanym w ciszy i zieleni w Konstancinie- Jeziornej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł67 m² 26 865,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wola _ młynów Wysokie 3-pokojowe mieszkanie (2 oddzielne pokoje + pokój z aneksem). Dwie stacje Metra (młynów i Płocka) Mieszkanie zarówno na własne cele mieszkaniowe jak i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł46,50 m² 25 161,29 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,23 m z loggią, położone w prestiżowej inwestycji Atelier Żoliborz z 2014r. Budynek: - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 700 zł72 m² 15 106,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny Mokotów: twoja Przestrzeń Premium (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: rodzinny 4 pokojowy apartament 73.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 960 zł32,55 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży mieszkań z inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68 m² 12 205,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania dla rodziny w zielonej, spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, duży potencjał aranżacyjny i bardzo dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł47,20 m² 17 902,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje 47 m2, poli Gojawiczyńskiej 3, metro Marymont, żoliborz, park Sady Żoliborskie, niski budynek, balkon, piwnica, oddzielna kuchnia, mieszkanie dwustronne, w środku parku, widok na otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

711 810 zł64,71 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji | Centrum Marek | Bez pcc i prowizji Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do Warszawy i dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 734 zł36,34 m² 25 281,62 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bez pcc! Zakup od dewelopera! Oddane do użytku! Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu położonym na Mokotowie, w atrakcyjnej lokalizacji! W bliskim sąsiedztwie Galeria Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetne 2 pokoje z ogródkiem na Mokotowie - odbiór już w tym roku! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,85 m² 14 663,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na stawy / Walendów k. Warszawy/ 20 min do centrum Warszawy Na sprzedaż urocze, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Westate Włochy prezentuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Legionowa, przy ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Ochota dobrze skomunikowane z resztą miasta - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe. Spacerem na Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 929 zł28,79 m² 14 724,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Primacasa Piaseczno kawalerka z ogródkiem, 28,79 m kw. + 15,95 m kw. ogródka | 423 929 zł Są poranki, kiedy nie chcesz się śpieszyć. Kiedy filiżanka kawy smakuje lepiej na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł64 m² 18 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Toruńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 998 zł55,60 m² 8 633,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Wyjątkowo ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 840 zł44,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na terenie Marek! apartamenty sowia 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,27 m² 7 290,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego, słonecznego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48 m² 10 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 600 zł58,34 m² 15 385,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2. pokojowego mieszkania na warszawskim Gocławiu. Park Skandynawia V to ostatni etap cieszącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 147 199 zł73,07 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie blisko stacji pkp Grochów i Warszawy Wschodniej *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł37,05 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł53,70 m² 8 005,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 54 m , 2. piętro, balkon, piwnica Na sprzedaż pięknie urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł136 m² 8 080,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Unikatowe mieszkanie w segmencie na górnym piętrze z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej Puszczy Szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38 m² 18 131,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł75,10 m² 19 960,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem powierzchni 75,10m2 zlokalizowane na Marinie Mokotów. Mieszkanie znajduje się w obrębie jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł92,78 m² 26 191 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 92,78 m | bulwary praskie | widok na wisłę I natura 2000 | taras ~20 m | 3 sypialnie | garaż | smart home umeblowanie W cenie mieszkania Opiekun oferty: rafał.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł35,83 m² 13 340,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1(parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23 w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,83 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł49 m² 26 938 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

955 500 zł49 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 16 piętrowym budynku. Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament | 3 Pokoje | Balkon | 1 piętro Wawer | Salon na Południe | 0% pcc | Bez Prowizji Najbliższe sąsiedztwo charakteryzuje cicha i spokojna okolica z niską zabudową, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44,80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow.44,8m2 na ulicy Aluzyjnej.2 piętro w budynku 7 piętrowym z 2002 roku.Cicha, spokojna okolica.W pobliżu liczne tereny rekreacyjne.Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł64,31 m² 15 394,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Michała Spisaka nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki Ogrzewanie gazowe, woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł61,68 m² 38 910,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium z ogrodem | Art Deco Marymont Kaskada Wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Warszawy Marymont Kaskada. To.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65,70 m² 10 350,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Ogórkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku, w zabudowie szeregowej. Rok budowy: 2002 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 000 zł165,90 m² 28 270,04 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikatowy, dwupoziomowy apartament narożny w nowoczesnym kompleksie Qbik - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Mokotowie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł67,90 m² 11 634,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam zaszczyt zaprezentować trzypokojowe mieszkanie z poddaszem lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Ursynowa: dojazd do ścisłego centrum samochodem zajmuje 20-30.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69,25 m² 10 815,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Intymny i rozkładowy 3 pokojowy Apartament o pow. 69,25mkw usytuowany na 1 piętrze / jest winda (nr20). Mieszkanie wyróżnia się rozkładem i położeniem / bliskość lasu / dwa balkony /.