dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie czeka na nowego właściciela. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 48m2, zlokalizowane na IV piętrze bloku na os. Wielka Płyta. Lokal 3 lata temu przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Ustawne 2-pokojowe mieszkanie przy Promenadzie - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł77,69 m² 23 812 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Lokal składa się obecnie z trzech niezależnych mieszkań, każde w pełni umeblowane i klimatyzowane. Od lat wynajmowane bez przerwy, obecnie w ramach najmu długoterminowego. :.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł102,10 m² 9 196,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie położone przy ul.Magnolii na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Osiedle z własnym ośrodkiem rekreacyjnym. Mieszkanie o powierzchni 102,10 mkw. Obecnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł92,69 m² 29 668,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

NA sprzedaz: mieszkanie 92,69m2 w Kamienicy pod Sowami z 1931, po rewitalizacji. Lokalizacja: praga Północ, ul. Okrzei 26. Komunikacja : stacja metro Wileńska, liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł42,86 m² 22 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Balkon 6 m2 I Cisza I Świetnia komunikacja I Obok tereny zielone - Błonia Wilanowskie I 2 miejsca postojowe Lokalizacja Miasteczko Wilanów, al. Rzeczpospolitej 31C, warszawa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - 2 pokoje - Winda - Budynek z 2006r. Cechy mieszkania: - powierzchnia 35,56 m - 4 piętro z 6 - po remoncie - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł60 m² 10 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie 60m2 z tarasem i ogródkiem | Kamienica | Brwinów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

956 257 zł36,37 m² 26 292,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_189, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł99 m² 26 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży apartamentu premium ul. Parkowa, warszawa (przy łazienkach królewskich) Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 99 m , położony przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł57,66 m² 8 394,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój prywatny zakątek spokoju: przestronne 3 pokoje (57,66 m ) z ogródkiem idealne miejsce na relaks po pracy czy aktywny weekend z rodziną. Bez kompromisów: 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł38,69 m² 25 820,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Brzozowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze, a zarazem jest to ostatnie piętro budynku - kamienica zbudowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 625 zł45,49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 45,49m2. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22,61m2, - sypialni 13,46m2, - łazienki 4,85m2, - holu 4,57m2. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł33 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka na Żoliborzu w nowej inwestycji, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny pokój z aneksem kuchennym, balkon od zacisznej strony, łazienka z wanną, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Uwaga! Przy zakupie na firmę możliwość odliczenia od ceny vat 23%, cena netto tylko 300 tys pln. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 20,25 m w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł57,70 m² 25 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentuję Państwu wyjątkowe, dwustronne, kameralne mieszkanie znajdujące się w eleganckim apartamentowcu z 2003 roku w dzielnicy Śródmieście, w Centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł47,10 m² 17 600,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje sprzedaż Mokotów | 3 pokoje sprzedaż Warszawa || 3 pokoje inwestycyjnie | 3 pokoje dla rodziny sprzedaż | 3 pokoje do wejścia Warszawa | 3 pokoje do wejścia Mokotów | 3 pokoje do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32,19 m² 13 637,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentuję Państwo przytulne mieszkanie obok lasu! O mieszkaniu: mieszkanie ma 32,19 m2 i ma 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę i hol. Pełna własność, księga wieczysta -.

Szczegóły ogłoszenia

893 648 zł43,32 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikatowy apartament z jedną sypialnią i balkonem przy samym metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super oferta inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Agencja Centrum oferuje do sprzedaży mieszkanie na lubianym i popularnym osiedlu Wielka Płyta ( Rembielińskiego ). Mieszkanie znajduje się przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych. Pierwotnie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł50 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko u nas! Szukasz mieszkania, do którego możesz po prostu wejść i zacząć mieszkać? A może szukasz mieszkania idealnego na inwestycję? Mam dla Ciebie świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł41 m² 15 804,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 40,61 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane na warszawskiej Starej Ochocie, ul. Sękocińska 16. Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł51,40 m² 11 575,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

*Wyłącznie w mojej ofercie* Z przyjemnością oferuję fenomenalnie położoną nieruchomość o powierzchni 51,4 m2 (wg kw 49,56 m2) znajdującą się na warszawskiej Pradze Południe - przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł72,44 m² 10 353,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanym na osieddlu sfera (2024) w Dawidach Bankowych. Nieruchomość, która łączy prestiż nowoczesnego budownictwa z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 141 210 zł140,38 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa definicja luksusu Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty to oaza, wymarzone miejsce na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

5 662 930 zł124,46 m² 45 500 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament 4-pokojowy o pow. 124,46 m , zlokalizowany na 20. piętrze luksusowego apartamentowca Unique Tower przy ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł66,50 m² 8 992,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo wysokie mieszkanie (300 cm) o powierzchni 66,62 m , położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się zaledwie 5 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 000 zł135 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wizualizacja ma charakter poglądowy i prezentuje przykładową aranżację wnętrza. : krótko: śródmieście / Prestiżowa inwestycja Rezydencja Emilii Plater. Ścisłe centrum miasta. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 998 zł45,82 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na chronionym osiedlu lokalizacja: mieszkanie leży w Miasteczku Wilanów, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje, kawiarnie. Blisko znajdują się liczne sklepy (Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85 m² 9 352,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie , powierzchnia całkowita 85m , użytkowa wpisana w kw 60.9m , zlokalizowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku bez windy z 1993 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

423 930 zł28,79 m² 14 724,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.3 - ogródek: 15,95 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w którym wszystko ma swoje miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,50 m² 8 521,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone w spokojnej i zielonej części Michałowa. Układ pomieszczeń: przestronny salon 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł137 m² 7 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 137 m , zlokalizowaną w Markach przy ul. Długiej. Jest to idealna propozycja inwestycyjna lub doskonałe rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy z 1929 roku przy ul. Ludwiki w Warszawie. Budynek zachował charakter przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

753 000 zł44 m² 17 113,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe ogłoszenie premium - gotowe do wprowadzenia | józefosław, osiedle marina Są mieszkania ładne i są takie, które robią wrażenie od pierwszego wejścia. To zdecydowanie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72 m² 8 263,89 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przestronne mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Płocka na sprzedaż. Łączna powierzchnia ok. 72 mkw. Prezentowane mieszkanie składa się z: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł48,43 m² 11 976,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m2, o funkcjonalnym i bardzo ciekawym układzie, które zachwyca przestrzenią oraz możliwościami aranżacyjnymi. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,70 m² 8 631,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zdrojowej przestronne 2 pokojowe, z oddzielną kuchnią. Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 270 zł73 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Poranna kawa w słońcu, rośliny na tarasie i długie, spokojne letnie wieczory na świeżym powietrzu. Ten 40-metrowy taras dostępny z każdego pokoju sprawia, że mieszkanie żyje nie tylko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij