dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

425 000 zł57,50 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w centrum Płocka idealne do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum Płocka, przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł49,38 m² 19 643,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,38 m , położone na warszawskich Bielanach - w spokojnej, zielonej części miasta, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym Centrum Żyrardowa | 64 m | Parter Cena: do negocjacji Lokalizacja: ul. Limanowskiego / Mały Rynek, żyrardów Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł45 m² 13 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż duża kawalerka z ogródkiem w Józefosławiu. Mieszkanie o powierzchni 45 mkw. znajduje się na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku z 2001 roku przy ul. Kwadratowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł23,30 m² 10 300,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Szerokiej w Radomiu, w miejscu zapewniającym wygodę codziennego życia. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Wspólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł56 m² 21 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Unikalna okazja inwestycyjna apartament z widokiem na narew zainwestuj W nieruchomość która zarabia cały rok! Oferujemy na sprzedaż apartament z panoramicznym widokiem na Zalew.

Szczegóły ogłoszenia

1 645 000 zł61 m² 26 967,21 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrum Warszawy - 12. piętro Oferujemy na sprzedaż designerskie mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł189,20 m² 16 913,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

Sadyba | ul. Radosna. Apartament z ogródkiem, obecnie przestrzeń studyjna o powierzchni 189,20m2. wykorzystywana jako studio, może zostać przekształcona w komfortowy apartament - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament | 2 Pokoje | Balkon | 3 piętro Wawer | Salon na Południe | 0% pcc | Bez Prowizji Najbliższe sąsiedztwo charakteryzuje cicha i spokojna okolica z niską zabudową, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 300 zł57,80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 180 zł61,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,44 m² 10 879,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie znajduje się na nowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Długiej. W jego skład wchodzi przestronny salon, dwie wygodne sypialnie, oddzielna, jasna kuchnia z pełnym wyposażeniem agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 670 zł52,30 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania z dużym ogrodem blisko Warszawy? To funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Wołominie z prywatnym ogrodem ponad 60 m to idealna opcja do życia lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł54,30 m² 10 662,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Walendów Park. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 951 zł39,78 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbierz klucze do 2 pokoi na Górnym Mokotowie w Warszawie wiosna 2026 39,78 m z loggią Na sprzedaż bez prowizji od Kupującego funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,78.

Szczegóły ogłoszenia

505 700 zł38,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 mkw. z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana przy ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 8. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł42,88 m² 28 684,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwa pokoje | 42.88 m2 | Blisko Centrum w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł65 m² 10 292,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Mińsku Mazowieckim na ul. 1plm Mieszkanie o powierzchni 65m2 usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,60 m² 8 772,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6890 Zakup bez pcc 2%! Idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla własnych potrzeb! Polecamy do sprzedania trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

cena podlega negocjacji. Do sprzedania ładne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Obrońców Warszawy w Ożarowie. Niski budynek z przełomu lat 90/00, zadbany, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł50 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na 14 piętrze w 25-piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2001 roku, na parterze recepcja i ochrona. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - otwartej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 36 m | Ząbki, ul. Powstańców 15 | 3 piętro | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł23,39 m² 18 341,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament inwestycyjny zlokalizowany w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 216 (dzielnica Włochy). Lokal idealnie sprawdzi się jako gotowiec inwestycyjny pod.

Szczegóły ogłoszenia

218 700 zł39,77 m² 5 499,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,39 m² 19 719,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu słoneczny, komfortowy apartament o powierzchni 63,5 mkw położone na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Znajduje się na 3/6 piętrze i ma południową ekspozycję okien.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33,10 m² 12 990,94 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,10 m , położona w Legionowie, u zbiegu ulic Jerzego Siwińskiego i Jana III Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł101,54 m² 25 408,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z duszą, na ostatnim piętrze zrewitalizowanej kamienicy Drehera w Śródmieściu Południowym. Mieszkanie 101 m2, na 4 piętrze w kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,20 m² 12 057,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Zagłoby budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł84 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 84 m | 4 Pokoje | 2 tarasy | parter Mokotów (augustówka) | Ekspozycja Zach-Płd | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny charakter Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł39,65 m² 19 293,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 39,65 m2, mieszcący się w kamienicy z 1957 r., nieopodal Placu Trzech Krzyży, przy ulicy Brackiej. - 1 pokój ok.25 m2 - kucnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł42,79 m² 30 965,18 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.79 m2 | Centrum Warszawy | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł61,92 m² 17 764,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 61,92 m | Sportowy Mokotów | taras | smart | garaż komórka Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61,92 m , zlokalizowane w inwestycji Sportowy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł186,35 m² 21 464,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje apartament z ogródkiem na sprzedaż w Starym Wilanowie o pow 186m2 - salon 46m2 +4 pokoje, 3 łazienki, taras, ogródek, 2 miejsca garażowe, ogródek, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł59 m² 22 542,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy - ul. Noakowskiego 10, śródmieście Południowe, warszawa Prezentujemy Państwu elegancki, funkcjonalny apartament usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 000 zł50,22 m² 16 029,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku, będącym częścią prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł58 m² 15 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne 4 pokojowe mieszkanie na poddaszu | powierzchnia całkowita 94 m | Podchorążych | blisko Łazienek Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł44,50 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach z miejscem postojowym naziemnym - lokal z potencjałem aranżacyjnym Alpha Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł105 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie, idealne dla rodziny lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej części Piaseczna przy ul. Dworcowej 38, co czyni je idealnym miejscem.