dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

1 179 000 zł78,80 m² 14 961,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł36,06 m² 39 656,13 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Towarowa Towers | Studio 36 m | 28 piętro | Premium udogodnienia poczuj energię miasta - Z własnego azylu W chmurach Wyobraź sobie, że budzisz się wysoko ponad miastem. Za oknem panorama.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł125 m² 8 952 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 125.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł45,40 m² 17 621,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,42 m - Warszawa, stara Ochota, szczęśliwice Sprzedam mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie wygodną lokalizację oraz spokojne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

688 160 zł62,59 m² 10 994,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatni 4 pokojowy Apartament o pow. 62,59mkw/ Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł44,78 m² 8 910,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 44,78m2 (3 pokoje) z ogródkiem 75m2 oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 4 kwartał 2026roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł39 m² 23 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 66. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł196 m² 19 336,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, przestronny apartament położony w kameralnym apartamentowcu przy ul. Cypryjskiej 2a na warszawskich Stegnach. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 895 zł76,30 m² 22 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,3 m , zlokalizowane w klimatycznej, odnowionej kamienicy. Cztery balkony francuskie nadają wnętrzu charakteru, a sam układ daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł61,47 m² 16 105,42 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 62.47 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł42 m² 16 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Borowej Góry budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł58,81 m² 19 044,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu pięknego apartamentu - całkowicie nowego mieszkania, w kameralnym budynku oddanym do użytku w 2025, posadowionym przy cichej uliczce na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | Warszawa Włochy | nowa inwestycja deweloperska | idealne dla pary lub rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m , położone w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł42 m² 14 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się w Warszawie na Pradze-Północ przy ul. Darwina 18. Piękna, zielona i spokojna okolica, która jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł84,60 m² 15 484,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 310 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek I ul. Lubelska/zamoyskiego Przedmiotem sprzedaży jest ciche, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł43,08 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50,30 m² 15 208,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

0 % prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,3 mkw, usytuowane w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Kobielskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł78,78 m² 16 501,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało podzielone na dwie przestrzenie, które mogą być traktowane jak dwa lokale,.

Szczegóły ogłoszenia

749 700 zł63 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m . Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, przy ul. Energetycznej 9 (granica Józefosławia), które łączy wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł36,15 m² 9 930,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania W uroczym zegrzu Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą, której walory czynią ją, jedną z najbardziej popytnych nieruchomości na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł37,80 m² 20 105,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37,80m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe. Umeblowane. Po remoncie. Bez stresu, bez dodatkowych kosztów. Warszawa Bródno ul. Łojewska 9 47 m | 3 pokoje | balkon | piwnica * jasny, przytulny salon ok. 15,5 m miejsce spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł57,30 m² 16 579,41 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Smoleńskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł32,07 m² 28 500,16 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bliska wola mieszkanie/lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. Lokal z dużym balkonem (pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł105 m² 26 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 105 mkw, położone przy ul. Siennej na warszawskiej Woli w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum i biznesowego serca miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł58,06 m² 18 515,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Obrzeżnej na Mokotowie z funkcjonalnym rozkładem, dającym poczucie przestrzeni oraz z widokiem na zieleń, zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł79,30 m² 29 634,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,80 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z widokiem na Warszawę - Bielany, ul. Pabla Nerudy. Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnych potrzeb? A może szukasz pewnej inwestycji w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł45 m² 14 622,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z 2022 roku, położone w ścisłym centrum, tuż obok Galerii Grodowej i Centrum Kultury. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,45 m² 17 387,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż klimatyczna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 34,5 m , położona na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1938 roku przy ul. Międzyborskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł48 m² 15 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone w świetnie skomunikowanej części Warszawy niedaleko Ronda onz. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie miejski styl życia, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł171,90 m² 7 556,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dom/segment w zabudowie szeregowej usytuowany w Kobyłce przy ulicy Fałata (boczna ulica Ręczajskiej) - 20 km od Warszawy. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi do życia.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł50,60 m² 19 466,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania Apartament w Triton Park, grójecka 194, osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia 50,6 m2 Składa się z2 pokoji z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł42,31 m² 16 071,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

-rezerwacja - Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,31 m na warszawskim Gocławiu. Świetna lokalizacja blisko Parku nad Balatonem i ch Promenada oraz.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł49,60 m² 12 802,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Ciche, jasne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 z tarasem 12,66 m2 położone na parterze 3-piętrowego budynku z 1997 roku przy ul. Piotra Skargi 11, 600 m2 (8.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47,90 m² 10 856 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Najlepsze mieszkanie 3 pokojowe w tym metrażu. Do sprzedaży 3 pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o pow. 47,9 m2 na 10 piętrze /10p przy ul. Wyszogrodzkiej na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wilanów - Zawady, ul. Bruzdowa | 3 pokoje, balkon | Zielona okolica | 2 Miejsca postojowe | Komórka lokatorska : Dla kogo? Dla szukających funkcjonalnego i komfortowego mieszkania. : atuty? Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo przestronne i widne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: piaseczno ul. Sikorskiego 1a W najbliższej okolicy pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 100 zł49,70 m² 8 251,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy - kolejny etap kameralnego projektu pod samym grójcem. Osiedle głuchów IV tutaj: mieszkanie nr 2.1 - mieszkanie na parterze z 90m2 ogródka. Trzy pokoje, łazienka plus pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł60,31 m² 21 538,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 60 m2, z okalającą je loggią o powierzchni 20 m2, zlokalizowane przy ul. Mińskiej na terenie Soho Factory.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,50 m² 13 424,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowe, w stanie deweloperskim, ustawne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,5 m2 położone w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na kameralnym osiedlu przy ul. Hemara 5.