dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

890 000 zł53,90 m² 16 512 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2 pokoje /53,9 m/ w Triton Park - Ochota | Balkon | Garaż | Ciche patio Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 53,9 m , zlokalizowany przy ul. Grójeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł38 m² 24 973,68 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Ursynowa, tuż przy stacji Metro Imielin. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie 54 m | Gotowe do zamieszkania | Blisko jeziora i komunikacji Prezentuję ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,90 m² 13 559,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na ostatnim piętrze | 30,9 m | Legionowo, os. Jagiellońska | Idealna na start lub inwestycję Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju. To jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52,45 m² 13 136,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ostatnie piętro. Cisza. Światło. Gotowe do zamieszkania. Do sprzedania komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,45 m , położone na ostatnim 3 piętrze kameralnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112,24 m² 42 988 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament o powierzchni 115m2, składający się z 4 pokoi mieści się na 13 piętrze w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na mapie Warszawy - Mennica Residence. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł24,50 m² 21 632,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal niemieszkalny typu studio z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy ( , airbnb itp). Założona osobna księga wieczysta. W chwili obecnej mieszkanie jest zarządzane.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł89,80 m² 14 476,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w niezwykle cichej i zielonej części Warszawskich Bielan, gotowe do zamieszkania od zaraz, zlokalizowane pod adresem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 000 zł60,26 m² 15 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60.26 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Duży balkon zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł27 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Sokratesa na Bielanach-Wawrzyszewie - idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora, łącząca wysoki standard wykończenia, doskonałe doświetlenie i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

942 000 zł46,64 m² 20 197,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy ul. Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne mieszkanie 75,59 m w centrum Ciechanowa - idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 75,59 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam do zakupu mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękne nowoczesne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie usytuowane na parterze z zaaranżowanym ogrodem. Bezczynszowe. Budynek z 2020 r. w Grodzisku Maz. Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

859 281 zł32,46 m² 26 472 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap inwestycji oddany do użytkowania Budynek B2, lokal: b2_154, loggia: 2,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł43,50 m² 16 896,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i wyjątkowo dobrze doświetlone mieszkanie położone na szóstym piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku. Oferowane mieszkanie jest idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,60 m² 7 662,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż rozkładowe i widne mieszkanie o powierzchni 58,60 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Targowej 8a w Sochaczewie. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł44,50 m² 17 505,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Redutowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania mieszkanie 50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1957 roku. Mieszkanie umiejscowione na Saskiej Kępie. Budynek z cegły na zamkniętym osiedlu z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66 m² 15 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni około 66 m , położonego w prestiżowej części Anina. To lokalizacja, która łączy ciszę i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł84,09 m² 8 313 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Bezczynszowy lokal mieszkalny w zabytkowym budynku kuźni wybudowanej w 1900 roku w Twierdzy Modlin. Po przebudowie i adaptacji w 2024 roku z historycznego budynku wyodrębniono.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,19 m² 17 656,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli miejscu, które łączy bliskość centrum z kameralnym charakterem zabudowy i szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł30,55 m² 19 476,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament inwestycyjny przygotowany do wynajmu krótkoterminowego lub zamieszkania wraz z pełnym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł75 m² 15 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na zadbanym osiedlu w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 084 zł38,95 m² 21 260,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***posiadam wszystkie mieszkania w inwestycji*** *** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak pcc 2% *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw usytuowane w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 43 m2. 4 piętro 4-piętrowego bloku bez windy, wybudowanego w latach 80-tych. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

878 000 zł48,80 m² 17 991,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80 m2 na 3. piętrze w bloku 5-piętrowym z windą, warszawa-Bemowo Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63 m² 10 634,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m do 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł42,10 m² 19 596,20 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10m2, położone przy ul. Górczewskiej 200 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 580 zł40,74 m² 12 508,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w Milanówku z tarasem (10,72 m2) i ogródkiem (69 m2) Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie od dewelopera, zlokalizowane na prestiżowym i kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41,70 m² 7 194,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, doskonale zlokalizowanego mieszkania, w samym "sercu" miasta Ostrołęki. Podstawowe informacje: lokalizacja: ostrołęka, stare.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 300 zł57,80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Okrąg budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie typu studio z możliwością przerobienia na dwa pokoje o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej, pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł194,50 m² 19 485,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Wyjątkowy, przestronny apartament premium, stegny, ok. 200 m - 3 miejsca parkingowe Na sprzedaż wyjątkowy, niemal 200-metrowy apartament w standardzie premium, zlokalizowany na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie czeka na nowego właściciela. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 48m2, zlokalizowane na IV piętrze bloku na os. Wielka Płyta. Lokal 3 lata temu przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Ustawne 2-pokojowe mieszkanie przy Promenadzie - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł77,69 m² 23 812 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Lokal składa się obecnie z trzech niezależnych mieszkań, każde w pełni umeblowane i klimatyzowane. Od lat wynajmowane bez przerwy, obecnie w ramach najmu długoterminowego. :.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł102,10 m² 9 196,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie położone przy ul.Magnolii na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Osiedle z własnym ośrodkiem rekreacyjnym. Mieszkanie o powierzchni 102,10 mkw. Obecnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł92,69 m² 29 668,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

NA sprzedaz: mieszkanie 92,69m2 w Kamienicy pod Sowami z 1931, po rewitalizacji. Lokalizacja: praga Północ, ul. Okrzei 26. Komunikacja : stacja metro Wileńska, liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł42,86 m² 22 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Balkon 6 m2 I Cisza I Świetnia komunikacja I Obok tereny zielone - Błonia Wilanowskie I 2 miejsca postojowe Lokalizacja Miasteczko Wilanów, al. Rzeczpospolitej 31C, warszawa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - 2 pokoje - Winda - Budynek z 2006r. Cechy mieszkania: - powierzchnia 35,56 m - 4 piętro z 6 - po remoncie - pełna własność.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij