dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

5 900 000 zł409 m² 14 425,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: krótko: mokotów / Puławska | Bardzo atrakcyjna działka pod inwestycję - 409 m2 | Gotowy projekt z aktualnym pozwoleniem na budowę biurowca o powierzchni kondygnacji nadziemnej 1 032 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy na sprzedaż działkę letniskową o powierzchni 1002m2 w miejscowosci Ostrykół Dworski gmina Długosiodło. Działka jest ogrodzona z jednej strony, posiada nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 350 m² 295,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka 1350m2 z linią brzegową Marki Jezioro Czarne zostało wydane pozwolenie na postawie budynku nie związanego z gruntem (zabudowa samonośna, bez fundamentów) o powierzchni do 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł655 m² 1 296,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługow położona przy cmentarzu Bródnowskim o wymiarach 19.5 m szerokości na 35m głębokości, objeta MPZP : 1. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 6.U.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 500 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Nieruchomość położona w otoczeniu niezabudowanych działek oraz w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł1 378 m² 1 618,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1378 m2 położona w Łomiankach - Burakowie blisko granicy z Warszawą blisko lasku Młocińskiego. Na działce znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 156 m² 63,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka- nowe Gniewniewice, gm. Leoncin, pow. nowodworski, woj. mazowieckie Na sprzedaż atrakcyjnie położone działka zlokalizowane w miejscowości Nowe Gniewniewice, gmina Leoncin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł2 128 m² 681,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2128 m , zlokalizowaną w urokliwej okolicy. Działka posiada aktualne warunki zabudowy z możliwością budowy budynku jednorodzinnego dwulokalowego. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł5 200 m² 248,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 5200 m2 w Kozerach koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł3 500 m² 625,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3495 m2 w Magdalence koło Piaseczna. Działka z dostępem do dwóch dróg gminnych. Dłuższy bok działki kończy się w odległości 10-15.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 328 m² 248,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę działka w miejscowości Kraśnicza Wola koło Grodzisk Mazowieckiego. Brak mpzp - są wydane warunki zabudowy na realizację domu wolnostojącego. Czysta, nie zadrzewiona, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 325 m² 49,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka siedliskowa o pow. 18,325 m2 w Puszczy Mariańskiej w miejscowości Zator. W ofercie działki podzielone: 152/6, 152/7, 152/8, 152/9, 152/10 oraz połowa działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2160 m2 położona w sołectwie Krzaki Czaplinkowskie (gm. Góra Kalwaria), ul. Wrzosowa. Cicha i spokojna okolica z szybkim i łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

5 310 000 zł19 668 m² 269,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,9668 ha położona przy ul. Żwirowej w Wilczej Górze, w gminie Lesznowola. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie ul. Słonecznej oraz trasy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł119 300 m² 17,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Drodzy Państwo, jeśli marzycie o własnym siedlisku lub terenie rekreacyjnym to dobrze trafiliście! lokalizacja Gmina Kampinos to 84 km2 i niespełna 5 tys. mieszkańców, ale to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 720 zł22 612 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż trzy działki sprzedawane łącznie, położone w wyjątkowym miejscu - w granicach Kampinoskiego Parku Narodowego, we wsi Kępiaste, gmina Leszno. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

12 170 000 zł10 142 m² 1 199,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż, idealny pod kameralne osiedle! Na sprzedaż działka z dużym potencjałem inwestycyjnym - świetna propozycja dla dewelopera planującego budowę domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł3 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3500m2/ duchnów/ węzeł konik stary - Działka inwestycyjna położona na wschód od Warszawy, w okolicy węzła Konik Stary łączącym autostradę A2 i drogę krajową nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł13 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponuję do sprzedaży działkę pod zieleń z usługami sportu i turystyki Działka jest objęta planem zagospodarowania z symbolem zust5 czyli z przeznaczeniem pod - pod zieleń sport.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 500 zł4 958 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Witam, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż działkę o powierzchni 4958m2 w Wiązownej pod Warszawą na ul Jagodowej. Działka leśna, w kształcie trapezu, przeznaczona w studium.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 020 m² 705,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na terenie objętym obowiązującym planem miejscowym dopuszczającym wyłącznie zabudowę mieszkaniową jednorodzinną; taka też w sąsiedztwie zabudowa, głównie nowa. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

91 700 zł1 310 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Opis nieruchomości Działki na terenach mieszkaniowych o przeznaczeniu na budownictwo letniskowe i jednorodzinne, o regularnym kształcie prostokąta w kompleksie leśnym, bogatym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł38 485 m² 44,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe gospodarstwo rolne na drugim co do wysokości wzniesieniu Mazowsza 38 485 m Adres: borki 14, gm. Chlewiska, 26-510 Pogranicze województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Wola Wodyńska Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Wola Wodyńska.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 802 m² 129,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym miejscu, z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta działka w miejscowości Gąba to doskonała propozycja! Położona w cichej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

6 289 400 zł48 380 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Nowe Wągrodno, gmina Prażmów. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest jako mieszkaniowo - usługowa o podstawowym przeznaczeniu pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 641 120 zł16 507 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 16507 m2 położona w miejscowości Serock ,woj. mazowieckie, tuż przy dk 61. Nieruchomość objęta jest mpzp -mn,U1: -tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł4 328 m² 335,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kameralnie położona działka w niedalekiej odległości od Grodziska Mazowieckiego (ok. 4 km), w terenie objętym mpzp z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne typu rezydencjonalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł17 400 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość leśna składająca się z 2 działek, o łącznej powierzchni 1,74 ha. Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miejscowości Miechów gmina Kazanów powiat zwoleński. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jednorodzinna działka budowlana o powierzchni 0,21 ha na sprzedaż w Sękocinie english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton May przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 900 m Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m , zlokalizowana w Grodzisku Mazowieckim. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł1 981 m² 1 100,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana ze starodrzewem o pow. 1980 m2 położona w Komorowie. Wszystkie media miejskie w ulicy bezpośrednio przy działce. Sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są takie miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie przestrzeni i spokoju. Powierzchnia 11 406 m to przestrzeń, której w mieście po prostu nie ma. Możesz tu stworzyć siedlisko,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Izabelin - Dziekanówek, blisko terenów spacerowych Puszczy Kampinoskiej. W pobliżu nowa zabudowa domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł61 100 m² 130,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna w Rozalinie, działka położona jest w malowniczym miejscu pod lasem. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 175 m² 93,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną o pow. 1175m2, wym. 27m (szer.) x 44m (dł.) położona w niewielkiej miejscowości Płomieniec ,w gminie Mrozy. Teren częściowo porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł5 454 m² 403,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż gmina Lesznowola, zlokalizowana przy ul. Słonecznej. Powierzchnia 5454 m2 w kształcie trapezu. Szerokość działki od 23 do 60 m. W planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Kędzierówce w gminie Prażmów. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, symbol M. Obowiązuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna: parter.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 590 m² 1 440,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1588 m , położona w Warszawie Wawer, falenica, przy ul. Przylaszczkowej. Nieruchomość objęta jest prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł388 m² 3 608,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż działka, 388 m , Warszawa, praga-Południe. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 280 m² 259,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3280 m2, możliwość kupna większej powierzchni - Jachranka, gmina Serock, powiat legionowski Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.