dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 975 ogłoszeń

520 000 zł1 452 m² 358,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka na sprzedaż w Jaktorowie. Działka w kształcie prostokąta ma wymiary 50 x 29 m. Działka jest płaska i równa, ogrodzona z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 651 m² 264,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.206972, 20.610444 Błonie, ul. Lesznowska Numery ewidencyjne 30/2 i 30/15, obręb 5 (0005) Media Prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kruszew. Działka charakteryzuje się: *powierzchnią 1100m2 *wymiarami.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 100 m² 242,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponuję do sprzedaży działkę jako lokatę. Działka położona w Wolicy 20 minut do Warszawy trasą S8. Wymiary działki 30 x 82 Dojazd drogą asfaltową od S8 do działek podzielonych droga.

Szczegóły ogłoszenia

117 840 zł982 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek położonych w malowniczej miejscowości Podkampinos, w sercu gminy Kampinos. Oferowane nieruchomości (różne powierzchnie) są częścią nowo.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł2 227 m² 159,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przestrzeń, której dziś szuka rynek Witam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek położonych w miejscowości Koryta, gmina Prażmów. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 500 m² 53,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka o powierzchni 75 arów (7500 m ), położona w Groszowicach (nr 124/2). To unikalna oferta ł ącząca w sobie cechy terenu budowlanego z rekreacyjną enklawą.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł90 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren zlokalizowany w bardzo cichym i spokojnym otoczeniu, w miejscowości Kurdwanów. Doskonale nadaje się na podział na mniejsze działki lub jako piękne siedlisko(a), ale przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

81 455 zł1 481 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1481 m2 w miejscowości Sobolew w powiecie garwolińskim. Działka jest jedną z ośmiu działek do.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 615 m² 414,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren z nowym planem miejscowym | Świetna inwestycja | Wszystkie media w ulicy Andersa Cena: 669 000zł (1615 m ) Na sprzedaż oferuje działkę budowlaną położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 470 m² 114,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 3470 m z wz - Guzowatka, gmina Dąbrówka, za Radzyminem Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł10 689 m² 232,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 10 689 m Karpin, przy trasie S8, woj. mazowieckie Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 10 689 m , położona w miejscowości Karpin,.

Szczegóły ogłoszenia

292 800 zł976 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka w Królewcu gmina Mińsk Mazowiecki(w trakcie wydzielania). W planie miejscowym oznaczona mn/u czyli zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa. Na dzień dzisiejszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położone w Borzęcinie Małym bezpośrednio przy projektowanej drodze gminnej ulicy Niezapominajki- prąd ok 100m, z wjazdem od południa, teren po scaleniu gminnym, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 007 700 zł6 718 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jastrzębnik gm. Żabia Wola działka rolno-budowlana o powierzchni 6718 m2 na sprzedaż. Działka z dostępem do drogi gminnej utwardzonej. W drodze przy działce wodociąg i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Grodziska Mazowieckiego 400 m Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 400 m , położona w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 3100m2 w Kozerach, przy granicy z Grodziskiem Mazowieckim. Działka o wymiarach 52m x 47m. Woda, prąd i gaz w drodze. W pobliżu: -.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł684 m² 1 065,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Łomianek o powierzchni 684m2 położona w spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Do granicy działki doprowadzone są media, gaz znajduje się wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł960 m² 656,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w rewelacyjnym miejscu pod względem komunikacyjnym: 200m do najbliższego przystanku autobusowego. 1,5 km do wjazdu na trasę S8 2km do ch M1 4,5 km do ch Atrium Targówek 12,5 km do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł1 500 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o regularnym, prostokątnym kształcie, położoną w urokliwej części Milanówka. Dla terenu obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w całości objęta mpzp i przeznaczona pod zabudowę magazynową, usługową i mieszkaniową. Oferowana nieruchomość znajduje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

5 570 000 zł10 128 m² 549,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usytuowana przy drodze asfaltowej o wymiarach 50 x 200 o powierzchni 1 ha położona w Jankach. Działka położona między dwoma trasami krajowymi, warszawa-Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwo na sprzedaż działkę o powierzchni 0,7000 ha w gminie Sobienie Jeziory w miejscowości Sobienie Biskupie. Jest zlokalizowana w cichej, zielonej okolicy. W poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

4 648 800 zł38 740 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona jest w m. Leszno k/warszawy, ok. 20 km na zachód od granic Warszawy. Dojazd drogą asfaltową. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 38.740 m2, na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 073 m² 456,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie codzienność przeplata się z ciszą lasu, a poranki pachną świeżym powietrzem? Ta wyjątkowa działka budowlana w miejscowości Wólka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 730 m² 522,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę w Warszawie przy samej granicy z S2, działka ma bezpośredni dostęp z drogi asfaltowej. Można do niej dojechać od lotniska przez wiadukt, od Baletowa -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 836 m² 217,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1836 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. -> przy asfaltowej i gruntowej drodze gminnej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł870 m² 1 149,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki położone na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Echa Leśne, powierzchnia mniejszej działki 870mkw wymiary 32x27 z wjazdem z drogi wewnętrznej gminnej od północy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w sercu natury, tuż obok Puszczy Kampinoskiej! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1200 m 2 , położona w malowniczej miejscowości Pasikonie ,.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł3 768 m² 45,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferujemy dwie działki rolne o powierzchniach 884m2 oraz 2884m2 ( sprzedaż całości) w miejscowości Lipienice, gmina Jastrząb, województwo mazowieckie. Działki rolne,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 345 m² 234,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ładna, kształtna( z wjazdem od strony północy), działka budowlana położona w otulinie lasu, częściowo zadrzewiona. Dodatkowym atutem jest cisza i spokój oraz sąsiedztwo nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

921 250 zł73 700 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 7,37 ha (73700 m2) w miejscowości Józefowo w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10 w spokojnej i zielonej okolicy w niedalekim sąsiedztwie jeziora Łąkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 612 m² 744,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1612M2/ sulejówek, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1612 m2 w Sulejówku. Zgodnie z zapisem mpzp: - powierzchnia zabudowy- 25% powierzchni działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej w miejscowości Krupia Wólka w gminie Prażmów! Działka o powierzchni 1000 m2 i bardzo dobrych wymiarach - 36 m długości (front działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł3 500 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3500 m2, szer. frontu 35m, nie objęta mpzp. Według Studium przeznaczona pod usługi nieuciążliwe, handel, gastronomię i zab. jednorodzinną. Dojazd asfaltem, media.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł5 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 5200 m w Kozerkach, gm. Grodzisk Mazowiecki z własną linią brzegową Wyjątkowa działka o powierzchni 5200 m położona w malowniczej części Kozerek,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł7 855 m² 36,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji:   Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 7855 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Cholewach koło Błonia. Działka granicząca z linią.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 637 m² 372,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Przypkach gmina Tarczyn z prawomocnym pozwoleniem na budowę 15 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Powierzchnia działki: 5637m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł5 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Huta Żabiowolska działka przemysłowa 5000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka przemysłowa o minimalnej powierzchni 5000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na trasę S-8.

Szczegóły ogłoszenia

190 400 zł2 380 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie działki leśne w miejscowości Wieliszew obręb Kwietniówka. Działki położone 300 metrów od ulicy Baczyńskiego w Wieliszewie. Działka nr 120 - 2380 m2 - cena 238 000zl,.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1800 m | wz | media | spokojna okolica | Karolina Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1800 m , położona w miejscowości Karolina - idealna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij