dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

200 000 zł1 933 m² 103,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż działka w miejscowości Marysin gmina Kotuń, powiat siedlecki. Działka ma charakter budowlany, zostały dla niej wydane warunki zabudowy. Nieruchomość jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

6 398 000 zł91 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 90 tyś m2 (9ha) we Władysławowie koło Mszczonowa. Działka o nieregularnym kształcie przy drodze asfaltowej. W drodze prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł7 300 m² 184,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wspaniała działka inwestycyjna o wielkości 7300 m2. Podstawowe wymiary to 24,30 m (przyległe do ulicy Sarenki) na 322 metrów długości. Niestety nad częścią działki około 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł877 m² 581,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy działkę rekreacyjną na Białołęce w okolicach Kanału Żerańskiego ul. Małego Rycerza, pośród zabudowy domów jednorodzinnych. W cichej lokalizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł650 m² 2 053,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 650 m2 w Ursusie Czechowice. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 18,5 m (od drogi) na 35 metrów. Dojazd do działki drogą wyłożoną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł15 300 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla Inwestora! Nowa Cena! Atrakcyjna Działka rolno-budowlana o pow. 1,53 h na terenie gminy Czosnów w miejscowości Jesionka - idealne pod zabudowę mieszkaniową - segmenty,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w północnej części Milanówka. Na działce znajduje się skrzynka z prądem. Działka składa się z dwóch działek ewidencyjnych po 1500 m każda.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 741 m² 344,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wieliszew zaledwie 25 min od Warszawy. Położona wśród innej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka gruntu rolno-budowlana o powierzchni 10247,7 m 2 znajdująca się we wsi Michałów gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka położona jest na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł11 100 m² 315,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,11 hektara znajdującą się w miejscowości Nowy Janków w gminie Radzymin, powiat Wołomin.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 825 m² 49,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 2 825 m2 w świetnej lokalizacji! Oferowane działki znajdują się w urokliwej miejscowości Gójszcz, gm. Mrozy. Działki: 269 powierzchnia 1 925.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Duża działka o pow. 14816 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (podział na osiem oddzielnych działek budowlanych z drogą wewnętrzną) w m. Grabów n/wisłą gm. Przyłęk,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 244 m² 683,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Ożarowie Mazowieckim, o całkowitej powierzchni 1244 m2, w tym 189 m2 to działka drogowa prywatna (zapewniająca dostęp do drogi publicznej). Działka w części.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1200 mkw w Ostrowie gmina Celestynów. Objęta Planem Miejscowym - symbol mn - zabudowa jednorodzinna Dojazd drogą wewnętrzną- służebność gruntowa. Szerokość od frontu 42,.

Szczegóły ogłoszenia

14 897 748 zł27 219 m² 547,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze inwestycyjnym położona w warszawskiej dzielnicy Ursynów. Charakterystyka nieruchomości -nieruchomość składa się z siedmiu działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój, okolica domów jednorodzinnych, dojazd z drogi głównej. W okolicy powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Na spedaż niezabudowana działkę rolną o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 097 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1097 m2 w malowniczej okolicy Jeruzala w gminie Mrozy. Na nieruchomość składają się dwie działki o łącznych wymiarach 29 metrów szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki w tak niskiej cenie, zaledwie 20 min od Warszawy, doskonałe na inwestycję! Na sprzedaż działki o powierzchni 1000 m w kształcie prostokąta (ok 21 m x 46,6 m),.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w trakcie wydzielania w Chylicach. Powierzchnia 3300 m. kw. Dojazd drogą gminną ul. Przejazd lub od strony Jastrzębia. Media około 500 m od działki. Opisy.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł920 m² 913,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 920 m , położona w malowniczej okolicy przy Puszczy Kampinoskiej. Parametry techniczne: powierzchnia: 920 m Wymiary: ok. 23.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu wyjątkowych działek budowlanych przy ul. Kosodrzewiny w Wólce (gm. Leszno, pow. warszawski zachodni) oferta na wyłączność Na sprzedaż przeznaczone są dwie działki: *nr 400.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000m2 W rajcu poduchownym Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o idealnych parametrach, położoną w miejscowości Rajec Poduchowny (gmina Jedlnia-Letnisko) przy ul. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł6 248 m² 142,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 6248 m Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło Mszczonowa Wydana decyzja z pge, przydział mocy 2mw! Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł1 025 m² 85,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnym i cichym miejscu? Zależy Ci na dobrej komunikacji? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Bzów.

Szczegóły ogłoszenia

4 142 200 zł27 800 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa posadowiona w miejscowości Łopianka gmina Łochów. Idealna oferta pod inwestycję. Działka o powierzchni 27800m2. Nieruchomość objęta mpzp. Leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

168 900 zł1 126 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 1126 m - Nowe Grochale, gm. Leoncin Blisko natury, lasów i Wisły, z szybkim dojazdem do Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1126.

Szczegóły ogłoszenia

1 936 900 zł5 534 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna / szer.29m , dł.200m / przy trasie E 7 Warszawa-Gdańsk 10 km od granicy m.st. Warszawa. Nieruchomość objęta mpzp w którym przeznaczona jest pod usługi ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 900 m² 857,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna, jedyna taka z ogromną tradycją rodzinną Nieruchomość w Konstancinie - Jeziorna. Działka z przedwojennym domem. Działka została kupiona w 1933 roku, dom powstał.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł15 700 m² 33,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję wyjątkową działkę rolno-budowlaną o powierzchni 15 700 m , położoną w urokliwej miejscowości Słubica Dobra, gmina Żabia Wola, powiat Grodziski. Teren objęty jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 11 101 m , położona we wsi Budy Mszczonowskie w gminie Radziejowice, stanowiąca doskonałą inwestycję dla osób poszukujących przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł3 200 m² 83,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamienie - działka budowlana - bardzo dobra lokalizacja! Proponuję nieruchomość o przybliżonej powierzchni 3200 m2 - działka do wydzielenia geodezyjnego. Miejsce o bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wyboru kilka prostokątnych działek budowlanych. Przyłącze prądu na każdej z nich. Gaz w drodze. Częściowo ogrodzone siatką. W pobliżu przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł6 537 m² 30,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, działkę rolną położoną w miejscowości Dębe Wielkie, w gm. Dębe Wielkie. Powierzchnia działki 6537m2, szerokość 56m. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane nr 119/2 oraz 120/2 o łącznej powierzchni 7106 mkw. zlokalizowane przy ul. Lipowej w Wojciechowicach(powiat piaseczyński). Świetna lokalizacja, kilkaset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2541 m i wymiarach około 114 m x 22,5 m, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

279 435 zł4 299 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

oferuje do sprzedania działkę rolno-budowlaną w miejscowości Tczów pow. Zwoleński o powierzchni 4299m2 .Nieruchomość posiada w działce media w postaci Prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 061 m² 150,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 061 m , położona w miejscowości Zabraniec, w spokojnej i zielonej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł1 112 m² 383,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę w cichej okolicy w Wolicy Gm. Nadarzyn. Spokojna okolica oraz nowe domy w pobliżu tworzą niepowtarzalny klimat. Nieruchomość można przeznaczyć na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek - Wólka Szczawińska Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Wólka Szczawińska, gmina Nowe Miasto, powiat płoński. Dostępne działki: działka nr 39/5.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł2 731 m² 241,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2731m2 Doskonały dojazd od Warszawy ,łodzi, katowic oraz Grodziska Mazowieckiego. W pobliskiej Żabiej Woli sklepy, przychodnia. ok.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł409 m² 14 425,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: krótko: mokotów / Puławska | Bardzo atrakcyjna działka pod inwestycję - 409 m2 | Gotowy projekt z aktualnym pozwoleniem na budowę biurowca o powierzchni kondygnacji nadziemnej 1 032 m2 oraz.