dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 976 ogłoszeń

2 900 000 zł9 531 m² 304,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren pod inwestycję o łącznej powierzchni 9531 mkw., zlokalizowany w miejscowości Sochaczew, w dzielnicy przemysłowej przy ul. Chemicznej 7 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 758 m² 65,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możesz zbudować dom marzeń blisko miasta, a cieszyć się bliskością przyrody. Możesz też mieć dom i staw. Na sprzedaż jest bowiem działka budowlana: - 1758m2 - kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu trzy działki budowlane w gminie Czosnów: działka budowlana E o powierzchni ok. 1327 m działka budowlana D o powierzchni ok. 1355 m działka.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 076 m² 292,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bardzo ustawna działka z perspektywą na dalszy podział w pożądanej lokalizacji wśród zabudowy jednorodzinnej. Wymiary 50 m x 62 m Wszystkie media : prąd, woda, gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż super działka budowlana objęta w całości mpzp położona w miejscowości Stara Niedziałka ( powiat miński ). Nieruchomość wolna od wszelkich obciążeń prawnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działek o powierzchni od 3000 do 3090 m.kw. usytuowanych w Głupiance gm. Kołbiel. Działki usytuowane są zarówno przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł991,59 m² 236,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o nr 95/25 o pow. 991,59 m2 położoną w Ciechanowie przy ul. Roberta Bartołda. Działka zlokalizowana jest atrakcyjnej części Ciechanowa.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł22 012 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna z możliwością zabudowy zagrodowej o pow. 2,012 ha przy drodze asfaltowej w m. Rudki gm. Przyłęk pow. zwoleński woj. mazowieckie. Działka, opis: -powierzchnia - 22012.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 000 zł2 117 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka budowlana, kształtem zbliżona do trapezu, położona w centrum Józefowa. Działka jest zabudowana drewnianym, przedwojenny domem, objęta ochroną konserwatora zabytków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł1 280 m² 545,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania przepiękna działka w cichym miejscu Wilczej Góry. Wilcza Góra to urokliwe miejsce graniczące od wshodzniej strony z lasem Magaleńskim. Na działce stary las, ale działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 450 zł3 107 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość bezpośrednio przy trasie E-7 Warszawa-Gdańsk. Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego około 2400m2 z tej powierzchni jest przeznaczona pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 200 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Czernidła, gm. Konstancin-Jeziorna Media Prąd, woda i kanalizacja - przy granicy działki Wymiary 33m.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego ___ Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 z bezterminowymi warunkami zabudowy. W oparciu o decyzję o wz można będzie wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł15 940 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Błonie działki usługowe na sprzedaż. Do sprzedania działka 16 tys.m2 PRZY TRASIE POZNAŃSKIEJ Z WJAZDEM BEZPOŚREDNIM oraz w przyszłości z wjazdem od zaplanowanej drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł3 932 m² 427,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa pod składy I magazyny. ___ Nieruchomość jest położona przy ulicy Janowskiej w Jabłonnie dojazd do działki od ul. Chotomowskiej. W sąsiedztwie zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 4 działki po 3000 m2 o wymiarach 100 m x 30 m. Działki bez Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) to wiąże się z wystąpieniem do urzędu do wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 267 m² 347,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca, by połączyć życie i biznes? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Wyjątkowa działka o powierzchni 1267 m , położona w Siedlcach przy ul. Żytniej -.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 604 m² 349,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1604 m , położona w spokojnej i zielonej części Duchnowa. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt oraz wyznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja i charakterystyka terenu Z ogromną przyjemnością prezentuję nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Działka o powierzchni 1530 m2 położona przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł663 m² 1 493,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną Serock, przy głównej ulicy. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 663 m , położona w Serocku przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 463 m² 218,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane - każda o powierzchni 1463 m , zlokalizowane w Żelechowie, zaledwie 30 km od centrum Warszawy. Działki ewidencyjne: 820/6 oraz 820/7 - można je także.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy ta działka jest dla Ciebie. Regularny, prostokątny teren zapewnia wygodny dojazd przez cały rok i świetne warunki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przy drodze powiatowej w miejscowości Henryków Urocze niedaleko Piaseczna. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w kształcie prostokąta, narożna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł19 053 m² 34,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki w miejscowości Głuchy, które są położone pomiędzy Radzyminem a Wyszkowem, około 25 km od granic Warszawy, 700 m od trasy S8. Działki o kilku numerach.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł1 641 m² 639,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1641 m -białołęka Olesin | odblokowany proces budowlany | duży potencjał Na sprzedaż działka budowlana położona w zielonej części Warszawy -białołęka, olesin (dz. nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 907 m² 1 153,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest 5 działek z pnb pod zabudowę szeregową. Józefosław/julianów. Niedaleko las Kabacki, tereny zielone, a z drugiej strony dobry dojazd do miasta, bogata.

Szczegóły ogłoszenia

2 327 500 zł4 900 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży teren o powierzchni 4900m2 pod zabudowę mieszkaniową -jednorodzinną i usługową w mpzp 3mnu. - przeznaczenie podstawowe mieszkaniowo-jednorodzinne - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł950 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 949 m , położona w Nadarzynie, w spokojnej okolicy blisko Lasu Młochowskiego. Okolica wyróżnia się doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł6 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy, spokoju, chcesz mieszkać z dala od miejskiego zgiełku to ta oferta jest dla Ciebie. Działka 6000 m2 w malowniczej miejscowości Budy Michałowskie. Lokalizacja daje nam poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla osób ceniących wiejskie, sielskie klimaty przy zachowaniu możliwości błyskawicznego dojazdu do Warszawy. Bardzo dobra inwestycja, jeszcze w cenie ziemi rolnej z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Skierdy Gmina Jabłonna. Wymiary: 23,31x42,89 Skrzynka energetyczna w działce Możliwość przyłączenia gazu Na tą chwile woda.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł1 344 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 344 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł2 549 m² 169,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: janinów, 3.5 km od Grodziska Mazowieckiego Działki: Działki świeżo ujawnione w geoportalu po podziale. Znajdują się na terenach zielonych. W pobliżu zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

357 750 zł1 350 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1360m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Dobczyn. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kuligów to urokliwa miejscowość położona w gminie Dąbrówka, niedaleko rzeki Bug. Bliskość rzeki zapewnia możliwość uprawiania sportów wodnych i wędkowania (500 m ). Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł1 039 m² 1 414,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną we Włochach, przy ul. Klinowej. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających idealnego miejsca do zamieszkania, miejsca do budowy domu rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna kształtna działka o pow. 3000 m2 pod lasem ze wszystkimi mediami, położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Dziaka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 378 m² 399,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Otwock Powierzchnia: 2378 m Warunki zabudowy: dom jednorodzinny + budynek gospodarczo-garażowy Lokalizacja: 700 m od stacji skm Świder Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł20 000 m² 102,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna około 2 ha - okolice Borzęcina, gm. Stare Babice - Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni około 2 ha , położona.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 314 m² 49,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka siedliskowa o pow. 18,314 m2 w Puszczy Mariańskiej w miejscowości Zator. W ofercie działki podzielone: 152/1, 152/3, 152, 4, 152/5, 152/6 + połowa powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 148 510 zł5 509 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Kajetany - 25 km od centrum Warszawy. Lokalizacja w cichym, spokojnym, leśnym zakątku. Działka objęta mpzp oznaczona jako 1mn 100% W drodze przy działce prąd.