dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

169 500 zł1 358 m² 124,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego Na sprzedaż 2 działki budowlane: o numerze ewidencyjnym 580 oraz 589, ślubów k. Wyszkowa. Można kupić każdą działkę osobno. Lokalizacja Ślubów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 300 m² 316,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod gotową inwestycję w północnym Milanówku! Grunt o powierzchni 6300 m2 z dostępem do drogi gminnej. W drodze przy działce prąd, woda, gaz i kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

176 970 zł1 041 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie na sprzedaż działka w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka o kwadratowym kształcie ( szerokość ok. 21 m, długość ok. 49 m). Działka posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 096 m² 409,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w Starych Lipinach, w bezpośrednim sąsiedztwie Wołomina. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł7 500 m² 1,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wynajem nieruchomość o powierzchni 7500 m2 (z czego utwardzone jest około 2300 m2) wraz z budynkiem biurowym oraz ochroną. Atuty: - położenie bezpośrednio przy Alei Katowickiej oraz zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi przestrzeń, cisza i natura w zasięgu miasta! Wyobraź sobie poranki z kawą wśród śpiewu ptaków i zapachu lasu. Miejsce, gdzie czas zwalnia, a życie.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł3 900 m² 329,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka znajduje się w Konstancinie dokładnie Kępa Okrzewska o powierzchni 3900m2. W drodze są poprowadzone media, kształt działki prostokąt szerokość 39m2 długość 100m2. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej położonej w Cząstkowie Polskim, w gminie Czosnów (powiat nowodworski), oddalonej od Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

143 700 zł1 437 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka leśna we wsi Wólka Wręcka gm. Mszczonów o powierzchni 1437 mkw ( szer. 30 m) położona przy drodze gminnej, asfaltowej. W drodze wodociąg gminny, energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

5 838 000 zł9 730 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-usługowa o wymiarach 47m x 185m położona w Klaudynie przy asfaltowej ulicy w której są wszystkie media. Teren Z olbrzymim potencjałem , idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy gminnej drodze o nawierzchni polnej do której przylega szerokością 28m. Tylną granicą działki jest przepływająca w tym rejonie rzeczka. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w Strzeniówce koło pruszkowa/nadarzyna. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w granicach otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego i w graniach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Media: prąd, woda, kanalizacja, światłowód w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 975 m² 436,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek położonych w dynamicznie rozwijającym się Halinów, przy ul. Okuniewskiej. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży malownicze działki o powierzchniach od 1316m2 do 2251 m2 znajdujące się w gminie Rzekuń, w powiecie ostrołęckim, w województwie mazowieckim. Działki objęte mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł2 032 m² 163,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta mpzp Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2032 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Krubin, w gminie Wieliszew (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł10 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1,030 ha, położoną w Bieganowie, w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 1,030 ha. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - powierzchnia 1100 mkw pod budynek cztero-lokalowy lub jednorodzinny wolnostojący. ___ informacje ogólne Działka położona w Izabelinie gmina Nieporęt - stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł17 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana usytuowana w miejscowości Mała Wieś Przy Drodze gm. Leoncin pow. Nowodworski, w kształcie prostokąta o wymiarach 82 x 213 m . Klasa ziemi IV - V. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 843 000 zł28 467 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania teren inwestycyjny dla developera pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą, o powierzchni około 2,8 ha Teren o wymiarach około 230x132 m, dojazd do działki z dwóch stron,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 148 m² 86,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej o numerze 1622, położonej w malowniczej miejscowości Brańszczyk (nakieł), ul. Kwiatowa. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

508 300 zł2 210 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2210 m w malowniczej miejscowości Opypy Twoje miejsce na wymarzony dom! Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2210 m, zlokalizowaną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł9 451 m² 69,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

9451m2 z mpzp Siennica, woj. maz., pod inwestycję - Dom, Bliźniak! Oferuję na sprzedaż działkę narożną o powierzchni 9451m2 w Siennicy (gm. Siennica, mazowieckie). Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 400 zł1 734 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1734 m w Młochowie, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z pełnym uzbrojeniem w drodze i bezpośrednim dostępem do asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 437 m² 340,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wyłącznie u nas* Działka budowlana 1 437 m2, kępa Kiełpińska gm. Łomianki Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1 437 m2 Kształt: prostokąt dogodny układ pod zabudowę i ogród Objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł990 m² 1 191,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości to nasza pasja od 2012 r. Ponad dekada doświadczenia pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa każdej transakcji. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł7 020 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł8 311 m² 1 804,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W ofercie sprzedaży działka usługowa o powierzchni 8311m2, zlokalizowana w dzielnicy Warszawa - Włochy. Przeznaczenie działki usługi- typ U1 w miejscowym planie zagospodarowania terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z wz | Sobiekursk | blisko natury i Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Sobiekursku przy ul. Kaczeńców, w otoczeniu nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki w otoczeniu natury - idealna inwestycja! Oferujemy działkę rolną o powierzchni 3000 m , położona w kameralnym kompleksie 10 działek z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 000 zł1 100 m² 1 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: wyjątkowa Działka Budowlana zalety: - doskonała lokalizacja, idealna zarówno dla inwestorów, jak i rodzin szukających swojego miejsca na ziemi, - urokliwe otoczenie Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 100 m² 117,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawne działki w Szczepanku pod Tłuszczem Twoja oaza spokoju blisko Warszawy! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz pełną piersią, nie rezygnując z wygodnego dojazdu do pracy? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł33 000 m² 18,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej - Siedlisko, tereny leśne Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana, siedlisko, położona w malowniczym Leontynowie, gmina Młodzieszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 985 m² 83,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis: mam przyjemność zaoferować na sprzedaż unikalny kompleks trzech sąsiadujących na siebie działek o łącznej powierzchni 2985 m , zlokalizowany w spokojnej miejscowości Secyminek,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł7 144 m² 25,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7144 m , położoną w malowniczej otulinie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł723 m² 634,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż: działka budowlana 723 m - Sulejówek Miłosna Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostępem do miasta? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 025 zł16 907 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

5 działek z Warunkami Zabudowy w Lipowie przy ul. Wierzbowej 18 okazja dla inwestora! Oferuję pięć działek w atrakcyjnej cenie, położonych w urokliwym Lipowie, gmina Wiązowna.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł2 036 m² 126,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki, w których zamiast hałasu ulicy słyszysz śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz z widokiem na ścianę zieleni. To właśnie tutaj w spokojnych Ławach możesz.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 921 m² 2 863,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż jedną z najlepiej wyeksponowanych nieruchomości komercyjnych w Ostrołęce. Działka o powierzchni 1921 m , położona bezpośrednio przy Rondzie Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 600 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oto poprawiona wersja ogłoszenia w prostym formacie: na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł5 446 m² 53,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 5446 m2 i kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 20 x 272 m, położona na obrzeżu gminnej miejscowości Zatory, około.