dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

6 500 000 zł6 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż! Nieruchomość - działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 6500m2 na której znajduje się budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł1 363 m² 769,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie czekaj takich ofert w centrum miasta Siedlce jest co raz mniej! Na sprzedaż oferuję działkę w prestiżowej lokalizacji w Centrum Siedlec na osiedlu Nowy Świat o powierzchni 1363.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w miejscowości Grabina gmina Mińsk Mazowiecki, o powierzchni 1100 m2. Teren objęty mpzp - strefa oznaczona symbolem mn/u/ml (tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł9 738 m² 35,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.977333, 21.136000 Cendrowice, ul. Leśna Numer Ewidencyjny 29 Media Prąd i woda - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 1800 m | Blisko natury i S8 | Szybki dojazd do Warszawy Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta, nie rezygnując z wygodnej komunikacji? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

7 418 200 zł2 558 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w centrum Ząbek o powierzchni 2558m2, zabudowana willą do remontu o powierzchni 215 m2. Grunt objęty jest miejscowym planem zagospodarowania -.

Szczegóły ogłoszenia

5 435 250 zł21 741 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna 21 741 m , gm. Mszczonów, pow. żyrardowski. Teren pod inwestycję z aktualnym pozwoleniem na budowę (dwa stanowiska na naprawę tir, myjnia, okręgowa stacja.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka zagrodowa, budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Powierzchnia działki: 3000 m2. Wymiary 110m szerokości na 27m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł469 m² 637,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 469 m , położona w miejscowości Gołków, przy ul. Dużego Stawu. Wymiary działki: - szerokość: ok. 13,5 m - długość: ok. 35 m (minus 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka - Wiązowna, 1899 m , spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1899 m położona w Wiązownej - w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 180 m² 262,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w malowniczej Jachrance - idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone obok siebie w miejscowości Jachranka, w gminie Serock.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 200 m² 56,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0 % - zakup bez prowizji Budowlana działka o pow. 6200 m2 położona jest w Śladowie, w gminie Brochów, powiecie sochaczewskim. Działka ma wz na budowę sporego, całorocznego domu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł36 200 m² 23,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomość gruntowa w miejscowości Przęsławice, gm. Pniewy. Dobry dojazd dk 50. Powierzchnia 3,6 ha z możliwością dokupienia większego areału. Działka rolna. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 725 m² 475,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w Ruścu gm. Nadarzyn bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1725m. Do mediów (prąd i wodociąg) ok 45m. Działka porośnięta starymi dębami zapewniającymi cień.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 586 m² 251,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu działkę w Chrzanowie Małym kilka metrów od granic Milanówka. Nieruchomość o powierzchni 1586 m2 i wymiarach 37,5 m na 41 m położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 000 zł172 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 17,2 ha, wymiary 496 m szerokości i 326 m głębokości. Teren zlokalizowany 500 metrów od trasy szybkiego ruchu, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działek położona w większym kompleksie działek budowlanych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Leszno przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe, jednorodzinne. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł1 000 m² 328 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m położona w miejscowości Dosin, w gminie Serock. Teren objęty mpzp - przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Miejsce idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralne osiedle jednorodzinne w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego lasu, wygodny dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Józefów, gm. Dąbrówka. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 869 000 zł1 763 m² 1 060,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal House luksusowe nieruchomości pod warszawą serock zalew zegrzyński Polecamy na sprzedaż unikatową działkę budowlaną, częściowo na skarpie z niezakłóconym widokiem na ujście bugu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 976 m² 75,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3976 m.kw. usytuowanej w miejscowości Łukówiec (gmina Karczew, powiat otwocki) wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł5 811 m² 278,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod inwestycję objęta mpzp o powierzchni 5811 m kw., położona w Stary Konik gm. Halinów. Oferowana działka budowlana znajduje się w rozwojowej części gminy.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł890 m² 129,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 działek budowlanych zlokalizowanych w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Grębiszew w gminie Mińsk Mazowiecki. Powierzchnie działek: 2.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł682 m² 190,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 682 m , położona w miejscowości Sochaczew przy ul. Wypalenisko. Nieruchomość znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł870 m² 498 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 870 m2 położona w centrum Tłuszcza przy ul. Słonecznej. Działka ogrodzona, położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych, cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł1 601 m² 395,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna z prawem zabudowy o powierzchni 1601m2 zlokalizowana w miejscowości Musuły k/grodziska Mazowieckiego. Kształt prostokąta o wymiarach 50 x 32,02, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 067 m² 224,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji! Proponuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1067 m , położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Żabia Wola (powiat grodziski), w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 500 m² 273,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo urokliwa działka położona w cichej części Makówki, na granicy z Czarnym Lasem. Działka ma korzystne wymiary szerokość od wjazdu wynosi 42 m. Wjazd na działkę znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł5 400 m² 7,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka leśna o powierzchni 0.54ha ( front 18m głębokość 354m) w Laskowcu przy szosie wewnętrznej w kierunku Przytuł. Zapraszam tel:   lub   Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

17 400 zł11 600 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na wynajem długoterminowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Teren objęty mpzp jako przemysłowo-usługowy. Media przy działce. Bardzo blisko węzeł komunikacyjny łączący trasy S8.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 950 m² 1 680,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny na Warszawskiej Białołęce, w rejonie ul. Zdziarskiej/ Ostródzkiej- bliżej kanału Żerańskiego. Idealny na inwestycję deweloperską wielorodzinną, lub usługową!.