Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom 2 pokoje mieszkanie o pow. 38 m2 blisko 300 m do II linii metra - stacja rondo daszyńskiego W ekskluzywnej inwestycji incity bezpieczne całodobowa recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł43 m² 86,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pok. mieszkanie w prestiżowych Browarach Warszawskich, ul. Krochmalna Na wynajem wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone w samym sercu Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Jabłonna,mazowieckie

519 000 zł47 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,20 m , 3 piętro w niskim bloku- jabłonna, ul. Sadowa. Osiedle Rajska Jabłoń- zamknięte, zadbane. Bardzo zadbana klatka schodowa oraz spokojni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł40 m² 18 332,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

The realtyhub prezentuje wyjątkowo jasne, dwupokojowe mieszkanie prawie 40 m2 z klimatyzacją, balkonem oraz pięknym widokiem na zielone patio. Lokal położony w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł26 m² 15 981,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne na strat Niespotykany układ Atrakcyjna cena Sercem tego lokum jest przytulny salon z wyjściem na ogródek, skierowany na zachodnią stronę świata. Dzięki optymalnemu nasłonecznieniu Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 500 zł43 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91- 102 Mieszkanie dwupokojowe w bloku z windą ze świetną lokalizacją. Lokal składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Warszawa,mazowieckie

1 845 000 zł82 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka czteropokojowego, a przy tym przestronnego mieszkania w okolicy, która sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | Wilanów, aleja Rzeczypospolitej | Balkon | Nowe budownictwo | Od zaraz Do wynajęcia odświeżone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone na Wilanowie, przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

738 000 zł42 m² 17 563,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Praga Południe Wiatraczna 2019 rok budynku - Dwupokojowe mieszkanie, bardzo ciche, w pełni umeblowane, zadbane i nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych, aneks kuchenny, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł48 m² 22 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 47,8 m przy ul. Topiel 19 na warszawskim Powiślu. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł53 m² 15 952,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - Piękne, 3-pokojowe mieszkanie - Warszawa-Ursus Aleje Jerozolimskie 226 | Nowe osiedle Murapol, 2023 rok Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego, przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł37 m² 23 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem na centrum - 37 m - odrestaurowana kamienica z windą, ul. Nowolipki, śródmieście, 8 minut od metra Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł62 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bemowie - Jelonki, ul. Karabeli. Mieszkanie z dwustronną ekspozycją (wschód/zachód), położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 093 538 zł80 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 79,53 + balkon ( 6,44m2 ) ostatnie mieszkania dwustronne 4-pokojowe! parking podziemny W promocyjnej cenie ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut spacerem wkd 11 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bagienna

Marki,mazowieckie

989 000 zł72 m² 13 832,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezczynszowe, nowoczesne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Marki, ul. Bagienna. Okazja! okazja! okazja! w cenie calkowite wyposazenie oraz sprzety i meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

595 000 zł54 m² 11 063,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,78 mkw. usytuowane na 1 piętrze, 8- piętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł50 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 50,1 m , zlokalizowanego na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w zadbanym budynku i posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

6 800 zł84 m² 80,71 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na warszawskiej ochocie 2 sypialnie | Miejsce postojowe | 10 m2 tarasu | Zamknięte osiedle | Całodobowa recepcja | Piękne patio z fontannami i placem zabaw ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł103 m² 14 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 103,27 m2 + taras 29,7 m2 + komórka 5,13 m2 + dwa miejsca garażowe! apartamnet obecnie 3 pokojowy, możliwość zmiany na 4 pokoje (rzut w galerii zdjęć) Do sprzedania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach, w pięknej i zielonej okolicy, tuż obok Lasu Kabackiego, w odległości ok. 7 min spacerem do najbliższej stacji metra, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Julianów,mazowieckie

1 400 000 zł81 m² 17 271,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem na dachu Julianów, ul. Cyraneczki tuż obok Lasu Kabackiego i Józefosławia. Atuty: 2-poziomowe | balkon 7 m | taras 44 m | 4 pokoje | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

645 767 zł40 m² 16 144,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 39,17m2 + ogródek 30,26m2 parking podziemny Z każdego pokoju wyjście na balkon ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł49 m² 19 111,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Śródmieście - Powiśle - Solec ul. Górnośląska 1 - Trzypokojowe mieszkanie, oddzielna widna kuchnia, powierzchnia 48,61m2, piętro 6 z 15, czynsz 870zł (bez zaliczek na: wodę i kanalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

4 500 zł66 m² 67,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie, znajdujące się na parterze. Nieruchomość posiada dwie oddzielne sypialnie, aneks kuchenny połączony z jadalnią oraz salonem. Oddzielną łazienkę oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł27 m² 22 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal na 4 piętrze z windą z 2015 roku. Na powierzchnię mieszkania 26,72 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł87 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie z duszą w przedwojennej kamienicy, w sercu Górnego Mokotowa o wielkości 87m2 z możliwością parkowania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 774 173 zł104 m² 17 059,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

869 973 zł55 m² 15 817,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł44 m² 13 559,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* niska zabudowa * Piękny widok * Faktory Annopol Zarezerwuj w tym tygodniu 20 minut na spotkanie, niezobowiązujący spacer po tej inwestycji. Pomogę Ci sprawdzić każdy detal, odpowiem na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł56 m² 20 535,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na Warszawskiej Woli w niedalekiej odległości od Lasku na Kole czy Parku moczydło. Gustownie wyremontowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

3 250 zł34 m² 95,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie w stylu glamour - ul. Łopuszańska 55, warszawa Na wynajem nowe, świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m + balkon 6,5 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arabska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Saskiej Kępy- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Stan prawny Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł57 m² 16 533,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania wyremontowane w 2017 roku trzypokojowe mieszkanie przy rogu Grzybowskiej i Jana Pawła z widokiem na dwie strony - na południe i zachód. Podczas remontu wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

1 990 zł28 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z miejscem postojowym i komórką lokatorską przy ul. Poczty Gdańskiej 17 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia ok. 30 m , ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

575 809 zł33 m² 17 448,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

723 103 zł41 m² 17 637 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł60 m² 12 252,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,58 m2, z balkonem o powierzchni 7,2 m2 , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł60 m² 11 630,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, ul. Meissnera 4, warszawa Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 57,3 m z dodatkową piwnicą 2,8 m (ujętą w kw). zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł61 m² 16 213,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*Wyłącznie u nas* Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z garażem | Klimatyzacja | Miasteczko Wilanów Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowocześnie urządzony 2 pokojowy apartament w centrum Warszawy, o funkcjonalnym rozkładzie 50 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, balkonu, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Siedlce,mazowieckie

2 200 zł78 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Warszawskiej. Idealne dla pracowników firm przestronne wnętrza, oddzielne pokoje oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij