Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

5 399 000 zł174 m² 31 028,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Uwaga dodatkowo do mieszkania jest sporządzony i dołączony projekt nadbudowy 180m2 wykonany przez architekta budynku. Penthouse jest doskonała alternatywą dla Żoliborskich domów, właściwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł46 m² 17 849,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z: - salonu, - jadalni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł48 m² 16 421,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, balkon. Budynek z cegły. Świetne położenie zarówno komunikacyjne (metro, tramwaj, autobus) jak i "do mieszkania".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł57 m² 14 457,20 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe 56,65 m2 na 12 piętrze z pięknym widokiem na zieloną skarpę. Budynek wykonany w technologii "rama H". Składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Warszawa,mazowieckie

4 800 000 zł167 m² 28 742,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1925

Żoliborz oficerski - ulica czarnieckiego - 167 M2 mieszkanie dwupoziomowe, w zabytkowej zabudowie modernistycznej wilii Z lat 20-tych. Prestiżowa, zielona część żoliborza historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

621 000 zł49 m² 12 673,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie W stanie deweloperskim Białołęka ul. Lewandów/głębocka Powierzchnia 49,31m2,trzy pokoje z balkonem 7m2 Cena 621 tys. Kontakt W sąsiedztwie szkoła, przedszkola, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł61 m² 12 724,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie Z lokatorem bez tytułu prawnego (eksmisja we własnym zakresie) tel. Lokalizacja Kabacki Dukt - prestiżowe, strzeżone osiedle. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji Ursynowa. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Prywatność. Prestiż. Spektakl. Prezentujemy jedyny w swoim rodzaju, luksusowy penthouse o powierzchni 180 m , zlokalizowany na szczycie najmodniejszego adresu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł86 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

5 500 zł | Wynajem | 3 pokoje | 86 m2 I Warszawa | Wilanów Niski | Obornicka Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji - Wilanów Niski - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 47m2, wysoki parter/11 z windą, w budynku z 1975r. przy ul. Lizbońskiej, praga-Południe Saska Kępa. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3800 zł + 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł86 m² 22 674,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Zamieszkaj w sercu Starego Mokotowa tam, gdzie czas zwalnia, a elegancja spotyka wygodę. Marzysz o mieszkaniu z duszą, które łączy urok przedwojennej kamienicy z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzikich Jabłoni

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu od zaraz przestronne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie przy ul. Dzikich Jabłoni o pow. 90 m2 z balkonem, garażem podziemnym i klimatyzacją, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

797 666 zł50 m² 15 953,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne i klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe na warszawskim Starym Mokotowie w sąsiedztwie Domu Wedla. Lokal o pow. 63 m2 w kamienicy wybudowanej w 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł40 m² 76,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Gocławek | ul. Kokoryczki 3b Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,44 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł30 m² 15 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka na Woli w zabytkowej kamienicy z 1945 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 30m2 przy ul. Leszno składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Łazienki Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł53 m² 30 169,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament w prestiżowym budynku Solec Residence. Klimatyczne miejsce w samym Centrum Powiśla. Lokalizacja: tuż przy Wiśle, czyli spacerem na Bulwary Wiślane, do Centrum Nauki Kopernik, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł124 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestrzenny, jasny apartament 4 - pokojowy, o powierzchni 124 metrów, z 2 balkonami, położony na 8 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Dolny Mokotów, ul. Bobrowiecka. Dolny mokotów |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m , zlokalizowane przy ulicy Batalionu ak Parasol 14 ( Ulrychów, wola,Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, singla, rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł71 m² 12 053,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,52 m , usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2008 roku zlokalizowane w Pruszkowie, żbików, ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

30 000 zł134 m² 224,22 zł/m²

 

Piętro:18/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem znajdujący się na 18 piętrze luksusowego apartamentowca zaprojektowanego przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Złota 44,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

6 600 zł57 m² 115,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie W browary warszawskie Browary Warszawskie | Najwyższe piętro | Podwójna ekspozycja | Rzadki układ z loggią | Wysokie sufity | Rondo onz | Bliska Wola | Modna okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cylichowska

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł67 m² 15 736,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż, mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na Warszawskim Wawrze w otoczeniu domków jednorodzinnych i kameralnej niskiej zabudowy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

919 000 zł87 m² 10 530,50 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferuję komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87 m , zlokalizowane w doskonałej części Warszawy przy ul. Klaudyny 12. Lokal znajduje się na 8. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, nowolipki - ul. Pawia 51 (wejście od ul. Dzielnej) Metraż: ok. 25 m + balkon 6 m Piętro: 1/5 Koszt wynajmu: 2700 zł Czynsz administracyjny: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szubińska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł48 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na ostatnim 4 piętrze w bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Szubińskiej. Blok w świetnej lokalizacji między ul. Marymoncką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

896 000 zł32 m² 28 079 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w prestiżowych budynkach przy ul. Kasprzaka 29 i 31, w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koprzywiańska

Warszawa,mazowieckie

992 380 zł68 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% oraz prowizji! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w powstającej inwestycji na Pradze Południe przy ul. Koprzywiańska 52. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł48 m² 54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie na Ochocie! Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 48m , usytuowanego przy ul. Grójecka 65a. Osiedle jest zielone, ciche co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0._9.1.2._3.1.2. Mieszkanie 2 pok. o wygodnej przestrzeni 56m2 (oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia), przy ul. Stryjeńskich 8 na Kabatach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kredytowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł63 m² 39 682,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Warszawy 63 m , 2 pokoje, 3. piętro Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie położone w jednej z przedwojennych kamienic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł40 m² 18 860,80 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nowa oferta: 10.01.2026 Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone w ścisłym centrum Warszawy, zaledwie 2 minuty od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Romańska

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, wysokie (3.10m) i urządzone mieszkanie z dużym ogródkiem na warszawskiej Woli, nieopodal Centrum Handlowego Wola Park i stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gierdziejewskiego

Warszawa,mazowieckie

965 826 zł63 m² 15 229 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkaniazlokalizowanego w nowoczesnej dzielnicy. To wyjątkowe mieszkanie dajenieograniczone możliwości aranżacyjne,.