Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu. Okna pcv, na ścianach gładź, na.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł72 m² 118,06 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, 2 pokoje, 72 m , Wola Łucka, klimatyzacja i loggia Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany apartament o powierzchni 72 m , położony na 5. piętrze w budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie na doskonałej lokalizacji, na Górnym Mokotowie blisko Centrum Handlowego Westfield Mokotów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł63,50 m² 10 362,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Sprzedam własnościowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 Mieszkanie jest jasne, dwustronne, usytuowane na 3 piętrze. Lokal składa się z 4 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł42 m² 25 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Uwaga : Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękuję. Sprzedaż tylko bezpośrednia. Wyjątkowa okazja inwestycyjna wysokodochodowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł40 m² 29 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Śródmieście, ul. Warecka (róg Świętokrzyskiej i Nowego Światu) Oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie po remoncie o powierzchni 40 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Warszawa powiśle/fabryczna 36m2. Wyposażone i wolne od zaraz. Bezpośrednio do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Powiślu o pow. 36m2 usytuowane na 6/7.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł75 m² 23 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł58,32 m² 15 775,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie w pełni wyposazo e w Warszawie (białołęka ul.Berensona) o powierzchni 58,32 m2 Salon z kuchnią i jadalnią. 2 sypialnie Łazienka z prysznicem 2.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł68,46 m² 12 050,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 201, balkon: 8,60 m, cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za m2 komórki lokatorskiej:.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł55 m² 10 163,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią w Centrum Legionowa. Ustawne, dwustronne, o powierzchni 55 m2. W otoczeniu zieleni. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł52,97 m² 26 033,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość w jednej z najmodniejszych warszawskich lokalizacji - Wilanowie. Na powierzchnię użytkową (53m2) składa się duży z salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 zł39 m² 96,92 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ. Nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - agd w kuchni, pralka, odkurzacz, klimatyzacja. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , po remoncie, zlokalizowane w centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na rynek trafia wyjątkowe, nietuzinkowe, mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą 51,07.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł30 m² 28 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy Z 1926 roku na ul. Hożej 59 Funkcjonalna kawalerka w samym centrum Warszawy w najlepszej części Śródmieścia południowego. Jasna i wysoka (3.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł64 m² 12 265,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio dwustronne Mieszkanie 64 m duży balkon, zielona lokalizacja. Mieszkanie po niedawnym remoncie, otwarte i bardzo komfortowe przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 773 zł58,74 m² 13 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcesz wprowadzić się bez remontu, ekip i dodatkowych kosztów? Chcesz wprowadzić się i po prostu zacząć żyć bez remontu, ekip i dodatkowych kosztów? To 3-pokojowe mieszkanie (58,74.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń jak dom, ale nie odcina Cię od miasta? 58,74 m w inwestycji Apartamenty Harmonijne to duży salon (26,70 m ), prywatny ogródek, balkon i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Pierwsze własne mieszkanie? A może spokojna alternatywa dla Warszawy bez kredytowego maratonu i bez kompromisów? 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,01 m w inwestycji Apartamenty Harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł72 m² 7 069,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995 roku przy ul. Izy Zielińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł54 m² 19 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 1 065 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu piękny unikatowy dwupokojowy apartament. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 710 000 zł77 m² 22 207,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park w inwestycji cityflow Etap II Warszawa, wola, ul. Redutowa 7. Oferuję na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

1 475 000 zł115,41 m² 12 780,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: wa2m/gup-s/1535/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki prawa własności nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 zł25 m² 107,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia (na minimum 12 mcy)w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 zł25 m² 107,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na minimum 12 mcy, komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka (z balkonem) w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

546 077 zł30 m² 18 202,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2- pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł147 m² 4 455,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie w domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, położone w zielonej i spokojnej okolicy Lucynów.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wyższym parterze. Lokal jest dwustronny, z ekspozycją okien wschód-zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł68 m² 16 029,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 4-pokoje 68m2 z dużym balkonem, ogródkiem 40m2 i piwnicą oferta bezpośrednia Mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 740 000 zł131 m² 66 717,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dziedzictwo i kontekst miejsca Apartament zlokalizowany w sercu Powiśla w naturalny sposób łączy współczesność i historię. Połączenie to.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł121 m² 7 603,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 121,34 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zielony Jar przy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż prywatna (bez prowizji) Sprzedam przytulne mieszkanie na ulicy Karola Szwanke 6. Mieszkanie składa się z 2 pokoi oraz oddzielnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: warszawa, powiśle, ul. Górnośląska 29 Do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym, 31m2, piętro 5/5 Cena najmu: 2.800 pln + prąd W cenie zaliczki na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł63 m² 14 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m | garaż podziemny | balkon | ul. Głębocka Białołęka Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne i ciche dwupoziomowe, super lokalizacja! projekt zmian Gratis! Pierwsze 4 zdjęcia pokazują jak mieszkanie można zaaranżować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane, 65-metrowe mieszkanie do częściowej aranżacji i umeblowania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nowy Świat, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 573 zł38,34 m² 16 890,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe, najbardziej atrakcyjne dwupokojowe mieszkania, o metrażu 36,69m oraz 38,34m , 281cm wysokości, w inwestycji Fabrica Ursus, na terenie legendarnej fabryki ciągników, odbudowywanej pod.

Szczegóły ogłoszenia

745 760 zł46,61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.