Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

675 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w zielonej i spokojnej części Warszawy Marysin Wawerski (dzielnica Wawer), przy ul. Kościuszkowców.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł38 m² 10 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kopernika, na parterze. Powierzchnia 38m2. Wewnątrz kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, wielopoziomowe mieszkanie, w Wołominie przy ul. Wiejskiej 11. Jest to doskonała nieruchomość dla rodziny - przestronna, z kilkoma sypialniami, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł45 m² 13 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż duża kawalerka z ogródkiem w Józefosławiu. Mieszkanie o powierzchni 45 mkw. znajduje się na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku z 2001 roku przy ul. Kwadratowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! 4-pokojowe, 3-stronne mieszkanie | Stacja Nowy Ursus | duże przeszklenia | meble w cenie | balkon 14 m Oferujemy funkcjonalne, komfortowe i doskonale doświetlone 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka 28 m2 położona na trzecim piętrze w budynku10-piętrowym na Sadach Żoliborskich. Znakomita lokalizacja: przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,56 m² 18 979,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Posiadamy w ofercie na sprzedaż funkcjonalne, wysokie na 2.90 m, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,55 m zlokalizowane na Pradze Południe, w przedwojennej, Gocławskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34,20 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie świetna lokalizacja przy wum | 34,2 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,2 m , położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł77 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 77 m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2010r. przy ulicy Pachnącej, ursynów Natolin. Idealne pary lub rodziny. Cena: 3950 zł + 1190 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł29,08 m² 17 812,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 67 przy ul. Starzyńskiego 10 w Warszawie o powierzchni 29,08 m2. powierzchnia pomieszczeń: pokój 19,87 m2, kuchnia 2,84 m2, łazienka 2,70 m2, przedpokój 3,67 m2. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament 54 m | 12. piętro | Nagłośnienie Multi-room | Al. Jana Pawła II 80 Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m , położony na 12. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia miejsca parkingowe w garażu podziemnym w budynkach ul. Rodziny Popielów 8 i 8a w Mińsku Mazowieckim. Cena wynajęcia miejsca parkingowego 228,55 zł/miesiąc. Obowiązkowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27 m² 22 185,19 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane przy ul. Chłodnej 15 na warszawskiej Woli. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie W pobliżu westfield mokotów | służew Zaledwie 6-8 minut do Lotniska Chopina | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Przestronny salon z aneksem kuchennym |.

Szczegóły ogłoszenia

871 024 zł41,63 m² 20 922,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w kameralnej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Mokotów Stegny english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe trzy pokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 998 000 zł88,62 m² 33 829,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł36,60 m² 15 437 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą okolicy nie brakuje sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł65 m² 9 030,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To nie jest zwykłe mieszkanie. To wnętrze zaprojektowane ze smakiem, konsekwencją i dbałością o każdy detal. Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł46 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje | 46 m | Balkon | Piwnica | Bemowo Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe z możliwością łatwej aranżacji na 3 pokoje, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł54,65 m² 7 666,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedstawiamy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie typu studio z możliwością przerobienia na dwa pokoje o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej, pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł46,20 m² 18 290,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność pokazać bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w odnowionej kamienicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 14 lokalami w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czynsz administracyjn W cenie W pełni umeblowany i wyposażony 3pokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji blisko Metra Dworzec Gdański z ładnym widokiem na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Południowo - wschodnie I spacer 3D I 2 pokoje z opcją 3 I cisza I metro I 2 balkony O mieszkaniu Dwupokojowe, rozkładowe, narożne mieszkanie na południe i i.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł81 m² 24 567,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 81 m - Stary Żoliborz, ul. Sarbiewskiego 2. Oferujemy Państwu unikatowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m , zlokalizowane na tuż przy Teatrze Komedia!.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2, idealne zarówno na inwestycję, jak i do komfortowego życia w samym centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38 m² 16 553 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - blisko metra, w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 63m2, mieszkanie usytuowane w Warszawie, ul. Biskupia 6. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone w niezbędne meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

942 000 zł46,64 m² 20 197,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy ul. Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 800 000 zł188,63 m² 25 446,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu elegancki, przestronny apartament o powierzchni 188,63 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Piechoty Łanowej 17, w sercu zielonego i kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,0 m , położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami. Budynek z 1977 roku wykonany w technologii rama.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 016 210 zł96,01 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł79,05 m² 11 499,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,05 mkw z ogrodem, zlokalizowane na parterze w kameralnym segmencie dwulokalowym (budynek jednorodzinny dwulokalowy).