Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł87 m² 13 218,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Wyobraź sobie poranek na Bemowie: kawa jeszcze paruje, miasto dopiero się przeciąga, a Ty masz przed sobą 87 m przestrzeni, która wie, jak pogodzić rodzinny gwar z potrzebą ciszy. Brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł64 m² 13 380,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,20 m2 w zadbanym, ocieplonym budynku przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie. Lokal zadbany, do ewentualnego odświeżenia, składa się z: - 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł59 m² 17 253 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,12m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2009roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Bardzo ładne i zadbane osiedle, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

3 900 zł74 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 74 m2 z ogródkiem zlokalizowane w Pruszkowie/ ul. Marii Skłodowskiej Curie. Mieszkanie znajduje się na parterze, ciepłe i ciche (pełne wyciszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

6 100 zł82 m² 74,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim o wielkości 82m2 w budynku z windą, na zamkniętym, chronionym osiedlu. Mieszkanie o wysokości 3,1m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł36 m² 57,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na Starym Mokotowie- kazimierzowska 72. Solidna kamienica, grube mury z cegły i wysokość 2.8m. Usytuowanie od strony ulicy na 1-gim piętrze co powoduje dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przemysłowa

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł22 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam bardzo ładne, przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji jaka jest Powiśle. W pobliżu dużo zieleni i miejsc do odpoczynku. Całość to 21 m na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Otwock,mazowieckie

690 000 zł59 m² 11 694,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m, z balkonem 7,2 m oraz dużą piwnicą, położone na III piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wyspiańskiego w Otwocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł60 m² 21 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,00 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

413 000 zł36 m² 11 427,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,14 m usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2003 roku zlokalizowane- jabłonna, ul. Leśna. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu bardzo jasne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na strzeżonym nowym osiedlu przy ulicy Fort Wola! wynajem na kilka miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

2 382 000 zł75 m² 31 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Lwowska 10 | Śródmieście Południowe Na sprzedaż oferujemy apartament, który wyróżnia się nie tylko lokalizacją, ale przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł21 m² 27 571,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż studio 21 m2, piętro 7/11 z windą w budynku z 2019 r., Wola Odolany. Po remoncie, w cenie meble i sprzęt, idealne dla singla/singielki lub pary, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

1 279 000 zł75 m² 16 996,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis W skrócie: ul. Pohulanka 7. Targówek, warszawa Rok budynku 2020. Powierzchnia 75,25 m 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) duży taras + balkon prywatna sauna z prysznicem Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł62 m² 13 129 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodziska

Stara Wieś,mazowieckie

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany dom o powierzchni 150 m , wykończony w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Warszawa,mazowieckie

863 000 zł41 m² 20 820,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Oferuję 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Wyspiańskiego. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Stary Żoliborz Tramwaj 100 metrów Cicha okolica, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł39 m² 97,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Ciszewskiego na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni 39 mkw składa się z salonu z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł36 m² 13 703 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe, mieszkanie do własnej aranżacji usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w ogrodzonym kameralnym osiedlu w Wesołej w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Obrońców Tobruku 38 (bemowo, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł104 m² 17 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, mokotów, apartamenty Czerska 18 Powierzchnia: 50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 (z windą)miejsce parkingowe Jeśli jesteś singlem lub parą i szukasz komfortowego mieszkania na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł51 m² 14 604,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja do 19.02.2026. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,60 m2, usytuowane na 10 piętrze w budynku przy ul. Alei Władysława Reymonta 19,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł45 m² 13 474,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do zakupu mieszkanie o powierzchni 44,51 m , położone na Warszawskim Ursusie przy ul. Górna Droga 8. 5 piętro z 7 (winda) Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasiewicza

Płock,mazowieckie

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: płock / ul. Łukasiewicza 12 / 2 pokoje / mieszkanie po generalnym remoncie / w bloku są dwie windy : Atuty: -> Nowe 2 pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Róż

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł101 m² 99,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasny, stylowy apartament w pięknej, odrestaurowanej kamienicy na znanej Alei Róż. To prestiżowy adres na mapie Warszawy oraz świetny punkt komunikacyjny w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego pod okiem architekta, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 800 000 zł90 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości tel. Oferujemy Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie , położone w wyjątkowym miejscu , w którym mieszkania do nabycia występują bardzo, bardzo sporadycznie lub wcale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł34 m² 17 372,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,48 m . Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku ( bez windy) Mieszkanie bardzo zadbane, gotowe do wprowadzenia się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie ul. Optyków, warszawa (gocław) Mieszkanie jest komfortowe, nowocześnie wykończone, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Gocławiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel Do wynajęcia komfortowe, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,2 m , zlokalizowane w Warszawie - dzielnica Ochota, przy ul. Wacława Sierpińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radom,mazowieckie

274 000 zł36 m² 7 590,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokoje po remoncie / 2 piętro/ balkon / samo centrum Radomia Mieszkanie warte uwagi, mieszkanie, jasne przestronne, dwustronne 36,10 m gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Symfonii

Warszawa,mazowieckie

712 500 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem (47,5 mkw.) zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Ursynowa, przy ul. Symfonii 5 - tuż przy stacji metra Ursynów (bezpośrednio pod budynkiem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł62 m² 10 694,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Bemowo, ul. Kazimierza Wyki 5 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,62 m (zgodnie z Księgą Wieczystą), położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł38 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł23 m² 19 087 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł89 m² 16 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Okolica jest spokojna i zielona, z kameralnymi placami zabaw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 49 m2, na która składają się: - salon (14 m2) z balkonem od strony wschodniej - Sypialnia (ok 13 m2) od strony północnej - Jadalnia z kuchnią (ok 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł78 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością polecam do zakupu mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Warszawy Starym Wilanowie, przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej. Całkowita.