Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament z Balkonem i Garażem w Prestiżowej Lokalizacji ul. Książęca, śródmieście Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł20 m² 24 788,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,13 m , zlokalizowana w samym centrum Warszawy, przy ul. Bagno z widokiem na Pałac Kultury! Prezentuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel: opis nieruchomości Oferujemy do wynajęcia klimatyczne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,6 m , zlokalizowane przy Alejach Jerozolimskich 11/19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

229 000 zł47 m² 4 827,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzy pokoje na osiedlu XV-Lecia. Położone na czwartym piętrze, w bloku czteropiętrowym. Dogodna lokalizacja, zielona okolica, bardzo blisko centrum miasta, galeria Słoneczna, park Malczewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promenada

Warszawa,mazowieckie

2 570 000 zł136 m² 18 897,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wspaniałe nie typowe mieszkanie o powierzchni 136 m2 z historią duszą i potencjałem. Mieszkanie znajduje się w doskonale utrzymanym domu w typie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 096 zł26 m² 80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nieumeblowane! Mieszkanie na 7 piętrze w nowym budynku położonym przy ulicy Jana Kazimierza 43 (warszawa Wola). Na lokal składają się: - pokój (nieumeblowany) z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł95 m² 15 697,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje 95,24 m Mokotów Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24 m , zlokalizowane przy ulicy Puławskiej 270 w Warszawie. To komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł56 m² 17 805,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Posiadamy w ofercie na sprzedaż przestronne, jasne, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Lokalizacja: warszawa, gocław, praga Południe Powierzchnia: 55,6 m Rodzaj własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

934 000 zł66 m² 14 194,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w dzielnicy Ursus. Układ mieszkania: - salon z kuchnią (otwarta przestrzeń, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł52 m² 16 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

[ rezerwacja ]na sprzedaż mieszkanie Warszawa, bielany (piaski), ul. Władysława Rudnickiego 10. Sprzedaż bezpośrednia, agencjom i pośrednikom bardzo dziękuję proszę nie dzwonić. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

6 200 zł68 m² 91,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie trzypokojowe w sercu Kabat 3,2 metra wysokości, świeżo po remoncie! Umeblowane. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowego

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł61 m² 17 868,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie przy ulicy Borowego o powierzchni 61m, ciche pośród zieleni, blisko komunikacji. Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hery

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł46 m² 18 995,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Agencja nieruchomości homeally prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania z dwoma ogródkami na Bemowie. Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,8 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł54 m² 16 899,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja na Pradze Południe - Gocław. Ostatni etap osiedla oddanie styczeń 2026 0% prowizji | brak podatku pcc Dostępne metraże: 24,91-74,46 m Osiedle wyróżnia się ponadczasową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł85 m² 15 484,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 310 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek I ul. Lubelska/zamoyskiego Przedmiotem sprzedaży jest ciche, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

3 950 zł32 m² 123,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy i funkcjonalny apartament jednopokojowy z wydzielonym aneksem sypialnianym o powierzchni 32 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej 56 w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

1 819 000 zł86 m² 21 151,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

[eng below} W imieniu właściciela sprzedam bez prowizji świeżo odnowione, klimatyzowane, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i miejscem garażowym w cenie, o powierzchni 86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł35 m² 14 986 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest przestronna, widna kawalerka o powierzchni 34,70 m usytuowana na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English, please call or whatsapp me. Do wynajęcia 2-pokojowe, nowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania. Mieszkanie na topowym, 7mym piętrze. Brak bloku naprzeciwko - widok jest bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł66 m² 18 099,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w przedwojennej kamienicy z widokiem na zabytkowy kompleks Filtrów Lindleya. Atuty: przedwojenna kamienica wysoki parter dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

979 500 zł37 m² 26 473 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Arkadia, z doskonałym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

16 900 zł98 m² 172,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy ul. Krochmalnej na warszawskiej Woli - miejscu łączącym nowoczesność z historycznym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

5 399 000 zł174 m² 31 028,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Uwaga dodatkowo do mieszkania jest sporządzony i dołączony projekt nadbudowy 180m2 wykonany przez architekta budynku. Penthouse jest doskonała alternatywą dla Żoliborskich domów, właściwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł90 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 90 m2, piętro 4/4 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Strumykowej, białołęka Nowodwory. Świeżo po remoncie, idealne dla pracowników. Cena: 4 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł57 m² 16 931,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m (2 pokoje), położone na 5. piętrze (z 6) w zadbanym bloku z 2005 r. idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Struga

Radom,mazowieckie

320 000 zł54 m² 5 959,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem ul. Struga 48, radom mieszkanie Na sprzedaż przestronne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł38 m² 88,54 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściciele akceptują zwierzęta! :) Rewelacyjne mieszkanie po generalnym remoncie na przeciwko biurowców Bramy Zachodniej, tuż obok Placu Zawiszy oraz Dworca Zachodniego,. na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł46 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na 7 piętrze w zadbanej kamienicy z 1960 roku. Lokal po remoncie, przestronny, jasny, gotowy do wprowadzenia. Blok na bieżąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, klimatyzowane, piękne mieszkanie 2 pokojowe z 2 balkonami, w pełni wyposażone w nowym budynku city flow na warszawskiej Woli - ul. Redutowa klimatyzacja | wola - Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł30 m² 19 782 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

We spek pl, ua, ru, eng 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Płocka | Wola, ul. Płocka Na sprzedaż funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie o doskonałym układzie, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radom,mazowieckie

279 000 zł38 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Radom - Borki / 37,5 m Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł24 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Polecam: kawalerka o powierzchni 24 m2 usytuowana na 3 piętrze w budynku z 1967 roku. Wschodnia ekspozycja. Lokalizacja świetna dla lubiących spacery po parku! Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł38 m² 18 026,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Zapraszam na prezentację w dowolnym terminie po uzgodnieniu telefonicznym! Mieszkanie 2-u pokojowe (w księdze 37,5 m2) z loggią Lokalizacja tej nieruchomości to jej ogromny atut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ficowskiego

Warszawa,mazowieckie

4 640 zł64 m² 71,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Ficowskiego 8 mieszkanie nr 29 (róg Krasińskiego i elbląskiej)doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł56 m² 19 625 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfort, przestrzeń i zachodnie słońce gotowe do zamieszkania przy Sadyba Best Mall Przytulne, eleganckie i świetnie zaplanowane, funkcjonalnie 2,5 pokoju to mieszkanie przy ul. Konstancińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł47 m² 74,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia Dwupokojowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w bardzo cichej części Miasteczka Wilanów - przy ulicy Hlonda. To część Miasteczka.