Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł67 m² 12 836 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 z balkonem. Jest ono usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku na pograniczu Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł44 m² 13 428,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do zakupu mieszkanie o powierzchni 44,31 m , położone na Warszawskim Ursusie przy ul. Górna Droga 8. 5 piętro z 7 (winda) Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł27 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, znajdujące się na warszawskich Bielanach, przy ul. Antoniego Czechowa, niedaleko metra. Budynek z 1975 roku przeszedł termomodernizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustułeczki

Warszawa,mazowieckie

1 282 485 zł66 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 3 pokoje | 66,45 m2 | ursynów I 1 282 485 pln bez podatku pcc! bez prowizji! termin oddania IV kwartał 2025r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł70 m² 12 814 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.90 m2 znajdujące się na warszawskiej Pradze Południe - ulica gen. Sosabowskiego. Lokal mieści na 4.piętrze w 4. piętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

656 346 zł92 m² 7 113,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł43 m² 16 195,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są takie mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie, że wszystko jest dokładnie na swoim miejscu. To właśnie jedno z nich nowoczesna, przytulna przestrzeń na ul. Starowiślnej 7, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 54 m , 3 piętro w bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł206 m² 14 558,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1999

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu (tylko 12 lokali w budynku) na Ochocie/ pogranicze Mokotowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

1 850 zł15 m² 120,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 15m2, zlokalizowane przy ul. Nowolipie 14a w Śródmieściu, mieszczące się na 3 piętrze budynku z 1951roku, brak windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

2 350 zł26 m² 90,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia lokal mieszkalny tuż przy metrze Pole Mokotowskie! Bardzo ciekawie zaaranżowana przestrzeń/ na pow. 26m2 mieści się aneks kuchenny z szafą wnękową, część sypialniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł50 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Kolejowej, wola Czyste. Eleganckie, komfortowe, idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalne mieszkanie na 2 piętrze idealne dla singla, pary lub małej rodziny. W skład mieszkania wchodzą: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -korytarz Zalety: -Ogrodzona posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł56 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 56,4 m z ogródkiem Warszawa przy ul. Kulczyńskiego. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m, położone na parterze, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł38 m² 19 822,40 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Unikalne 2 pokoje | widok na wisłę i pge Narodowy | 38,27m2 idealne na wynajem krótkoterminowy - metraż pozwalający na komfortowy nocleg dla Pary lub rodziny z dzieckiem/dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł37 m² 21 706,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas, bez prowizji! Na sprzedaż subtelne, gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,81m2 położone na drugim piętrze budynku znajdującego się przy ul. Fasolowej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł51 m² 21 324,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe wspaniała loggia o powierzchni 5,9m2! Jest to dodatkowa ekstra przestrzeń użytkowa! cena obejmuje mieszkanie w stanie wykończonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

764 562 zł48 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (24,88 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Radom,mazowieckie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 40m - Radom, ul. Wyścigowa Oferuję na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie, idealne dla singla lub młodej pary. Lokal znajduje się w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł66 m² 23 711,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie Z możliwością wydzielenia 3 pokoi Duży tras | Funkcjonalny rozkład | Piękny widok na starodrzew | Doskonała lokalizacja | Prywatny park ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyścigowa

Radom,mazowieckie

583 500 zł76 m² 7 722,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje / 75,56 m / parter/ taras 12,70m / ogródek 16,78m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trasa Lubelska

Majdan,mazowieckie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal 70 m Majdan, gmina Wiązowna Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 70 m , położony na parterze w Majdanie (gmina Wiązowna). Układ lokalu: 2 przechodnie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł56 m² 19 882,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia w dzielnicy Ursus. Nowoczesne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

418 500 zł47 m² 8 904,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w Centrum Legionowa, położone przy Alei 3-go Maja. Trzy pokoje - dwie sypialnie oraz salon i wyjściem balkon, łazienka z wc. Kuchnia widna z szafkami Powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orłowicza

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezydencja Orłowicza | 53 m - 2 pokoje | Balkon | Garaż podziemny | Ochrona 24/7 | Powiśle - świetna lokalizacja Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Marki,mazowieckie

637 000 zł75 m² 8 493,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Dwupoziomowe | Marki, ul. Długa | Czteropokojowe Mieszkanie | Mieszkanie Z Parkingiem | Mieszkanie do aranżacji | Nowoczesne Mieszkanie | Mieszkanie dla rodziny | Mieszkanie Marki |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na wynajem W sercu miasta. Na wynajem 3 pokoje W centrum. Doskonała lokalizacja, tuż obok komunikacji miejskiej, tj. Tramwaj, metro, autobus, sklepów, samo Centrum. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Unii Lubelskiej

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na wynajem przy placu unii lubelskiej. Na wynajem 2 pokoje w kamienicy przedwojennej. Doskonała lokalizacja, tuż obok komunikacji miejskiej, metra, sklepów, banków. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł53 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Posiadamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie mieszkaniu Na powierzchni 53 metry znajdują się 3 odrębne pokoje, oddzielna kuchnia , oddzielne łazienka , oddzielne wc, loggia oraz piwnica 1,76 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł62 m² 13 225,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Lex nieruchomości tel. Oferujemy Państwu mieszkanie położone w niezwykle ciekawym miejscu, na styku dwóch dzielnic Pragi-Północ i Pragi-Południe, w pobliżu Teatru Powszechnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł40 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Jutrzenki (salomea) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł47 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie w lokalizacji która robi różnicę! Tuż przed wzrostem wartości, przy przyszłym przystanku Metra - idealna inwestycja w której marzy zamieszkać młoda i ambitna Para! Adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł50 m² 16 868,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, loggia, możliwy najem krótkoterminowy Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na Muranowie, przy Al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł121 m² 19 389,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe przestronne mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Kowalczyka 12 o powierzchni 121,21 m . Mieszkanie znajduje się na nowoczesnej inwestycji Atal Marina II położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 35m2, piętro 5/5 z windą, w budynku z 2021r. przy Al. Solidarności, śródmieście Muranów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł86 m² 16 267,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfort i spokój w zachwycającym mieszkaniu na zielonym Ursynowie! Szukasz wyjątkowego miejsca, które zachwyci Cię od pierwszego kroku? Pragniesz zamieszkać na cichym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł44 m² 18 159,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie w kamienicy z windą Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,78 m , zlokalizowanego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni ok.60 m2, zlokalizowanego na osiedlu Saska na Pradze Południe. Mieszkanie składa się z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 098 000 zł66 m² 16 551,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bez pcc 2% | po generalnym remoncie | balkon | piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,34 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy -.